در این مقاله همانند مقاله های گذشته که در خصوص موارد مختلف Cyberpanel  مانند نصب، ایجاد اکانت، ایجاد اکانت ایمیل، مشکل .htaccess و نیم سرورهای آن صحبت کرده ایم، در خصوص نحوه نصب گواهینامه SSL نیز صحبت کنیم.

همانطور که در مقالات گذشته در خصوص گواهینامه SSL صحبت کرده ایم، این قابلیت تحت وب نوعی امنیت وب سایت می باشد که برای کاربرانی که وب سایت راه اندازی می کنند بسیار با اهمیت می باشد. نشان قفل سبز در کنار مرورگر کاربران، یکی از نشانگر های ایمن بودن سایت می باشد. در نتیجه نصب گواهینامه می تواند رکن اصلی این موضوع باشد. حال می خواهیم نحوه نصب آن در کنترل پنل رایگان سایبرپنل را بررسی کنیم تا علاوه بر دیگر ویژگی های مفید این کنترل پنل، با نصب SSL نیز آشنا شویم.

زمانی که وارد داشبورد سایبرپنل می شویم، نام SSL به وضوح قابل مشاهده می باشد:

cyberpanel

زمانی که بر روی این دکمه کلیک کنیم سه بخش نمایش داده می شود. بخش های Manage SSL، Hostname SSL و Mailserver SSL می باشد. یکی از ویژگی های سایبرپنل این است که به ما این امکان را می دهد که گواهینامه را برای بخش های دلخواه خود نصب کنیم و نیازی به نصب بر روی کل لینک ها نمی باشد:

cyberpanel

حال با کلیک بر روی Manage SSL می توانید دامنه را انتخاب نمایید و سپس بر روی گزینه Issue SSL کلیک نمایید:

cyberpanel

در نظر داشته باشید که حتما نیم سرورهای دامنه مورد نظر می بایست به نیم سرورهایی که بر روی سرور ست کرده اید هدایت شود تا گواهینامه برای شما فعال گردد.

همانطور که از نام دیگر گواهینامه ها نیز مشخص می باشد می توانید با کلیک بر روی  Hostname SSL برای Hostname خود گواهینامه نصب نمایید و با کلیک بر روی Mailserver SSL نیز ساب دامین های مرتبط با ایمیل نیز ایمن می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های سایبرپنل وجود گواهینامه رایگان بدون نیاز به نصب در آن می باشد.

نصب گواهینامه لایسنس دار

برای نصب گواهینامه هایی که دارای لایسنس می باشند نیز می توانید وارد وب سایت خود شوید و در آنجا بر روی مدیریت وب سایت کلیک کنید و گزینه Add SSL را انتخاب نمایید و CRT و CA خود را وارد نمایید تا گواهینامه برای شما فعال شود:

cyberpanel

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۵/۲۲

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

طریقه بلاک کردن(Block) یک سایت در ویندوز

امروزه دسترسی به اینترنت و انواع سایت ها برای همگان فراهم است و هر فردی بسته به نوع کاربری خود در فضای مجازی فعالیت دارد. گاهی ممکن است به دلیل استفاد...

۱۳۹۹/۰۵/۱۳

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

بهینه سازی تصاویر در سرور ویندوزی

هنگام بارگذاری اطلاعات سایت یکی از مواردی که میتوان برای بهبود و بهینه بودن سایت بررسی نمود آپلود عکس های فشرده می باشد که در صورتی که در سروری که هاس...

۱۳۹۹/۰۵/۱۱

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

تنظیمات فایروال پنل مدیریت ایروسرور (سرور ابری)

فایروال یکی از اصلی ترین شاخه های امنیت سرور می باشد که در مقالات مختلفی به صورت کامل در خصوص آن صحبت کرده ایم. در مقاله فعلی به فایروال پنل مدیریت ای...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "نصب گواهینامه SSL در کنترل پنل Cyberpanel"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...