سرور مجازی

پیاده سازی شده با زیرساخت ابری

با خرید سرور مجازی یک زیرساخت قدرتمند و بدون محدودیت را تجربه کنید. خدمات سرور مجازی از ایران و خارج قابل ارائه هستند.

خرید سرور مجازی ابری

سرور مجازی ابری

سرور مجازی ابری ایران

سرور‌ مجازی ایران به عنوان جایگزینی برای وی پی اس سنتی با بهره بردن از زیرساخت‌های ابری، تکنولوژی‌های مدرن و سخت افزار قدرتمند، خدماتی با کیفیت، پرسرعت و Uptime بالا را به کاربران ارائه می‌دهد. درصورتیکه کاربران شما به طور معمول در داخل ایران هستند و یا به آی‌پی خارج از کشور نیازی ندارید، خرید VPS ایران گزینه مناسبی برای میزبانی خدمات شما خواهد بود.

شروع از ماهانه 270,000 تومان

سرور مجازی ایران با پردازنده بهینه

سرور مجازی ابری ایران با پردازنده بهینه، قدرت سرورهای اختصاصی با هزینه سرور مجازی را در اختیار شما قرار می‌دهد. پهنای باند بالا، ترافیک نامحدود و پردازنده اختصاصی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و امکانات این خدمات به شمار می‌روند.

شروع از ماهانه 770,000 تومان

سرور مجازی فرانسه

سرور مجازی فرانسه با بهره بردن از زیرساخت‌ ابری، تکنولوژی‌های مدرن و سخت افزار قدرتمند ایجاد و در دیتاسنتر معتبر OVH میزبانی می‌شود. VPS فرانسه با دارا بودن آی‌پی اختصاصی و ثابت مناسب آن دسته از کاربرانی می‌باشد که نیازمند آی‌پی ثابت غیر ایرانی هستند و جایگزین مناسبی برای خدمات سرور مجازی سنتی به شمار می‌روند.

شروع از ماهانه 548,000 تومان

سرور مجازی هتزنر

این خدمات از دیتاسنتر Hetzner و کشورهای آلمان، آمریکا و فنلاند ارائه می‌شوند. پهنای باند بالا، زیرساخت ابری، آی‌پی ثابت و اختصاصی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و دلایل محبوبیت سرور مجازی هتزنر در میان کاربران خدمات سرور مجازی ابری هستند.

شروع از ماهانه 376,750 تومان

فقط برای چند ساعت به سرور نیاز دارید؟

پلن‌های سرور مجازی

با کلیک بر روی “مشاهده پلن‌های بیشتر” سرورهای قدرتمندتر به شما نمایش داده خواهند شد.

  • سرور مجازی ایران
  • سرور پردازنده بهینه
  • سرور ابری هتزنر
اسم پلن
پردازنده
دیسک
رم
قیمت ماهانه
خرید پلن
مشاهده پلن‌های بیشتر
اسم پلن
پردازنده
دیسک
رم
قیمت ماهانه
خرید پلن
مشاهده پلن‌های بیشتر
اسم پلن
پردازنده
دیسک
رم
قیمت ماهانه
خرید پلن
مشاهده پلن‌های بیشتر

مزایای خرید vps از Server.ir

سرور مجازی ابری

چرا سرور مجازی Server.ir؟

خدمات سرور مجازی ابری ثمره آموخته‌ها، تحقیق و توسعه متخصصان Server.ir طی سالیان گذشته است و مجموعه‌ای کامل و بی‌نظیر از تمام ویژگی‌هایی مورد نیاز یک وی پی اس یا سرور میزبانی سریع و پایدار را برای کاربران فراهم می‌آورد. این خدمات با استفاده از تکنولوژی‌های نرم‌افزاری روز جهان و سخت‌افزار قدرتمند در قالب دو نوع سرویس VPS ابری و سرور ابری با پردازنده بهینه در ایران و خارج از ایران ارائه می‌شوند.

خدمات ارائه شده در دسته سرور مجازی ابری ضمن دارا بودن ویژگی‌های سرورهای مجازی سنتی، از راهکارهای ابری در زیرساخت طراحی وی پی اس بهره می‌برند و به همین دلیل امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران می‌گذارند.

سرور مجازی ابری ایران با پردازنده بهینه محصول انحصاری Server.ir است که در کنار خصوصیات سرور مجازی، قدرت پردازنده‌های یک سرور اختصاصی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. با خرید این خدمات در کنار هزینه یک سرور مجازی از پهنای باند بالا، ترافیک نامحدود و قدرت پردازنده اختصاصی برخوردار خواهید شد.

خدمات سرور مجازی و ابری Server.ir

با بررسی پلن‌ها و دریافت مشاوره از تیم فروش بهترین انتخاب را داشته باشید.

سرور مجازی(VPS) با بهره‌مندی از زیرساخت ابری در کنار پردازش قدرتمند، پایداری بالا و ترافیک نامحدود جایگزین مناسبی برای سرورهای مجازی سنتی می‌باشد. 

سرور‌ ابری ایران با پردازنده‌ اختصاصی بهینه که توان پردازشی سرورهای اختصاصی را در بستر ابری Server.ir، با هزینه‌ای مناسب در اختیار کاربران می‌گذارد. پهنای باند بالا از دیگر مزیت‌های این سرویس است.

این دسته از خدمات با ساختار ابری، بهره‌ بردن از تجهیزات و فناوری‌های مدرن، ترافیک نامحدود و آی‌پی اختصاصی ثابت، از معتبرترین دیتاسنترهای جهان به کاربران VPS خارج ارائه می‌گردد.

برای خرید سرور مجازی نیاز به مشاوره دارید؟

ویژگی‌های‌ سرور مجازی (وی پی اس) و سرور ابری

سرعت منحصر به فرد

بهره‌گیری از راهکارهای ابری در ارائه خدمات درکنار استفاده از حافظه‌های نوین SSD، تجربه سرعتی بی‌نظیر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کیفیت اثربخش

استفاده از فناوری‌های روز دنیا و همکاری با دیتاسنتر‌های معتبر ایرانی و خارجی در کنار تخصص و تجربه سال‌ها ارائه خدمات، تضمین‌کننده کیفیت خدمات می‌باشد.

حریم ایمن

دسترسی تنظیمات فایروال نرم‌افزاری در خارج از لایه سیستم‌عامل، امکان کنترل ترافیک ورودی و خروجی سرور را جهت ارتقا امنیت برای کاربران فراهم می‌‌آورد.

راهکارهای متنوع

سرورهای مجازی ابری با ارائه در پلن‌های متنوع به لحاظ منابع، سیستم‌عامل و موقعیت‌های جغرافیایی پاسخگوی نیاز‌های مختلف کاربران می‌باشند.

انواع سرور مجازی

دسته بندی انواع سرور مجازی از چند نظر انجام می‌شود؛ دو مورد از مهم‌ترین دسته‌بندی‌ها، دسته‌بندی بر اساس موقعیت جغرافیایی و دسته‌بندی بر اساس سیستم‌عامل است.
از نظر دسته‌بندی موقعیت جغرافیایی، سرورها به دو نوع ایران و خارج تقسیم می‌شوند. سرورهای ایران به طور معمول برای میزبانی از وبسایت و یا اپلیکیشن‌های داخلی مناسب هستند. سرورهای خارج نیز به طور معمول برای دسترسی به سرویس‌های تحریم‌شده استفاده می‌شوند.
دومین دسته‌بندی که سرورها بر اساس آن تقسیم می‌شوند، سیستم عامل است. سرور مجازی لینوکس و سرور مجازی ویندوز در توزیع‌های مختلف، در این دسته قرار دارند.

خرید VPS از Server.ir با امکان ارائه از سراسر جهان و نصب سیستم‌عامل مورد نظر کاربران، پاسخگوی نیازهای مختلف است.

خرید VPS ایران یا VPS خارج؟

یکی از دسته‌بندی‌های اصلی در خدمات سرور مجازی، ایران یا خارج بودن آن است. اصلی‌ترین تفاوت VPS ایران و VPS خارج در آی‌پی سرویس است. در وی پی اس خارج به دلیل داشتن آی‌پی غیرایرانی، دسترسی به سایت‌ها و خدماتی که آی‌پی‌های ایران را مورد تحریم قرار داده‌اند، امکان‌پذیر است. همچنین این خدمات برای میزبانی از وبسایت‌هایی که غالب بازدید‌کنندگانشان در اروپا مستقر هستند، مناسب است. به عنوان مزیت دیگر، ترافیک سرورهای مجازی خارج در حجم بالا نیز بدون رعایت هیچ شرطی نامحدود می‌باشد، در صورتیکه در خدمات ایران، ترافیک نامحدود است ولی می‌بایست نسبت منصفانه مصرف توسط کاربران رعایت شود.

در صورتیکه در کاربری خود نیاز به موارد فوق ندارید، خدمات سرور مجازی ایران با توجه به هزینه کمتر انتخاب مناسب‌تری نسبت به خدمات خارج هستند. ضمن اینکه وی پی اس ایران برای میزبانی از وبسایت‌های دارای کاربران داخلی نیز مناسب هستند. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تفاوت سرور مجازی ایران و سرور مجازی خارج، می‌توانید از طریق چت وبسایت با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید.

خرید سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز؟

توزیع‌های مختلف لینوکس و ویندوز سرور دو دسته از سیستم‌عامل‌هایی هستند که به صورت معمول توسط کاربران بر روی VPS استفاده می‌شوند. در هنگام انتخاب سیستم‌عامل سرور، در صورتیکه قصد میزبانی از یک وبسایت وردپرسی یا سایر CMSهای نوشته شده با زبان PHP را دارید، توزیع‌های لینوکس مناسب کاربری شما هستند. در صورتیکه در سایت خود از زبان برنامه‌نویسی ASP.NET استفاده می‌کنید و یا صرفا کاربری وبگردی دارید، استفاده از سیستم‌عامل ویندوز را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در تمامی خدمات سرور مجازی Server.ir سیستم‌عامل طی مراحل ثبت سفارش توسط کاربران قابل انتخاب است. سیستم عامل انتخابی طی فرآیند راه‌اندازی، به صورت رایگان توسط واحد پشتیبانی بر روی سرور نصب می‌شود.

همچنین با توجه به اینکه سرورهای مجازی Server.ir بر اساس سیستم‌عامل دسته‌بندی نمی‌شوند، این امکان فراهم شده است تا سیستم‌عامل یک سرور طی دوره توسط خود مشترکین قابل تغییر باشد. این قابلیت که Rebuild نام دارد، امکان تغییر سرور لینوکس به سرور ویندوز و بالعکس را در اختیار کاربران می‌گذارد.

امنیت VPS و سرور ابری

در خدمات VPS، کاربران خارج از لایه سرور خود به یک فایروال نرم‌افزاری دسترسی دارند. این فایروال امکان کنترل کردن ترافیک ورودی و خروجی سرور را فراهم می‌کند. باز کردن و بستن پورت‌ها و امکان محدود کردن پورت‌ها بر روی یک آی‌پی یا رنج آی‌پی خاص از دیگر قابلیت‌های این فایروال است.

همچنین امکان فعال کردن اسکنرهای امنیتی همچون Imunify360 ،CXS و MailScanner Front-End به عنوان افزونه جهت ارتقا سطح امنیتی سرور برای کاربران وجود دارد. در کنار موارد ذکر شده، مقاله‌های متعددی نیز جهت ایمن‌سازی سرورها در بخش مقالات وبسایت برای استفاده کاربران قرار داده شده است.

بک‌آپ گیری سرور مجازی

همیشه یکی از مهم‌ترین اقدامات در جهت حفظ امنیت و نگهداشت اطلاعات، فایل‌ها و برنامه‌های موجود بر روی سرویس در مواقع بحرانی، بک‌آپ‌گیری است. داشتن بک‌آپ در هنگام بروز هرگونه مشکل و خرابی، امکان برگشتن به حالت پایدار قبل را فراهم می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود تا به صورت منظم و در فواصل زمانی مشخص، یک نسخه از بک‌آپ سرور خود را به صورت لوکال ذخیره کنید تا در صورت نیاز، امکان خروج از شرایط بحرانی را داشته باشید.

 در همین راستا، مشترکین خدمات سرور مجازی Server.ir امکان گرفتن بک‌آپ و ذخیره آن را تا دو نسخه از طریق پنل مدیریت سرور خود دارند. لازم به ذکر است این نسخه، جایگزین بک‌آپ لوکال شما نخواهد بود و صرفا به عنوان یک ارزش افزوده به کاربران ارائه می‌شود.

پشتیبانی و مدیریت VPS

تیم پشتیبانی و فنی Server با بهره‌مندی از دانش تخصصی و تجربه سال‌ها خدمت‌رسانی در حوزه میزبانی‌وب همواره جهت رسیدگی به امور سرویس‌های در حال ارائه همراه کاربران است. طبق نظرسنجی‌های انجام شده از مشترکین خدمات، پاسخدهی اثربخش و سریع، اصلی‌ترین خصوصیت تیم پشتیبانی مجموعه می‌باشد که این دپارتمان را به یکی از نقاط قوت اصلی server.ir تبدیل کرده ‌است.

در حوزه مدیریت خدمات، با توجه به این که در خدمات سرور مجازی کاربران دسترسی‌های کامل از جمله دسترسی روت سرور را دارند، مسئولیت مدیریت امور داخلی سرور برعهده ایشان می‌باشد، با این وجود کاربران این امکان را دارند که جهت دریافت مشاوره در امور فنی با کارشناسان پشتیبانی Server.ir در ارتباط باشند. علاوه بر این، پشتیبانی زیرساخت‌های ارائه خدمات جهت حفظ و بهبود پایداری سرویس‌ها به صورت مستمر در حال انجام است. همچنین مشترکین خدمات می‌توانند با استفاده از خدمات مدیریت سرور، انجام امور فنی را که از عهده‌شان خارج است به تیم پشتیبانی واگذار نمایند.

سوالات متداول در سرور مجازی

در صورتیکه سوال شما در لیست زیر قرار ندارد، از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید...

تحویل سرور چقدر زمان می‌برد؟

به صورت کلی پس از ثبت سفارش، فرآیند راه‌اندازی و تحویل سرویس به صورت خودکار آغاز شده و سرور به سرعت تحویل کاربر می‌گردد.

لازم به ذکر است تحویل سرویس منوط به فعال بودن ناحیه کاربری می‌باشد.

آیا امکان ارتقا منابع طی دوره استفاده از سرور امکان‌پذیر است؟
بله. همواره امکان ارتقا یک پلن به پلن‌های بعدی موجود در همان دسته از خدمات وجود دارد. ارتقا پلن منجر به تغییر اطلاعات موجود بر روی سرور نمی‌شود و انجام آن تنها نیاز به یک مرتبه ریبوت سرور دارد. همچنین به صورت معمول ارتقا موجب تغییر آی پی سرور نیز نمی‌شود.
همچنین هزینه ارتقا نسبت به ما به التفاوت هزینه دو پلن و دوره زمانی باقی‌مانده از سرویس پیشین محاسبه می‌گردد.
سرورهای مجازی ابری با چه سیستم عامل‌هایی ارائه می‌شوند؟

خدمات سرور مجازی ابری با هر دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز ارائه می‌شوند. سیستم عامل سرور در مراحل ثبت سفارش قابل انتخاب است و نصب آن پیش از تحویل سرویس به صورت خودکار انجام می‌گیرد.

همچنین امکان تغییر سیستم عامل از لینوکس به ویندوز و بالعکس طی دوره استفاده از سرویس از طریق پنل مدیریت سرور امکانپذیر است.

لازم به ذکر است به دلیل نیاز سیستم‌عامل ویندوز به حداقل 2 هسته پردازشگر و 2 گیگابایت رم، امکان نصب این سیستم عامل بر روی پلن‌هایی با یک هسته یا یک گیگابایت رم امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آیا امکان لغو سرویس و عودت وجه آن پس از ثبت سفارش وجود دارد؟

بله. امکان لغو سرویس و بازگشت وجه طی 24 ساعت ابتدایی دوره در سرورهای مجازی ایران وجود دارد. بازگشت وجه بدون قید و شرط بوده و در صورت درخواست لغو کاربر طی این دوره، وجه پرداختی به صورت کامل بازگشت داده می‌شود.

لازم به ذکر است بازگشت وجه تنها شامل خدمات سرور مجازی ابری ایران، هاست اشتراکی و گواهینامه SSL بین‌المللی بوده و سرویس‌هایی همچون سرور ابری هتزنر، سرور اختصاصی و افزونه‌های اضافه شده همچون دایرکت ادمین، سی‌پنل و پلسک را شامل نمی‌شود.

حریم خصوصی کاربران در Server.ir چگونه رعایت می‌شود؟

Server.ir کاملا به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و کلیه اطلاعات موجود در خدمات و ناحیه کاربری، نزد این مجموعه محفوظ می‌باشد.

همچنین هرگونه ورود به سرور جهت رسیدگی به امور پشتیبانی، تنها با درخواست کاربران صورت می‌گیرد و در غیر اینصورت امکان ورود برای کارشناسان پشتیبانی وجود ندارد. در مواردی که رمز عبور اولیه توسط کاربر تغییر داده شده باشد، دسترسی‌های جدید توسط بخش دسترسی‌های محرمانه موجود در تیکت از ایشان دریافت می‌شود.