نمایندگی فروش

Server.ir جهت تسهیل شرایط ورود به بازار خدمات میزبانی‌وب، امکان ارائه نمایندگی خدمات خود به کاربران را در سه دسته هاست لینوکس، هاست ویندوز و دامنه فراهم کرده است.

در این خدمات کاربران به واسطه تجربه چندین ساله Server.ir، امکان راه اندازی کسب و کار خود را با استفاده از زیرساخت‌ها و پشتیبانی این مجموعه خواهند داشت. مزیت این خدمات در این است که امکان دریافت نمایندگی هاست و دامنه از یک مجموعه وجود دارد و کاربران از این طریق می‌توانند بدون نیاز به سرمایه‌گذاری کلان اقدام به ارائه سرویس‌های هاستینگ نمایند.

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

خدمات نمایندگی Server.ir

با بررسی پلن‌ها و دریافت مشاوره از تیم فروش بهترین انتخاب را داشته باشید.

خدمات نمایندگی هاست لینوکس با دارا بودن پنل WHM امکان ساخت و مدیریت هاست‌های سی‌پنل را برای نمایندگان ایجاد می‌کند.

نمایندگی دامنه امکان ثبت، تمدید و انتقال دامنه‌های ملی و بین‌المللی را به صورت خودکار و با تعرفه‌ای پایین‌تر از فروش اصلی وبسایت در اختیار نمایندگان می‌گذارد.

ویژگی‌ خدمات نمایندگی Server.ir

پشتیبانی سریع و کارآمد

کارشناسان فنی Server.ir همواره آماده ارائه مشاوره تخصصی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن هستند.

عدم نیاز به سرمایه‌گذاری

خدمات نمایندگی Server.ir نیاز شما به سرمایه‌گذاری اولیه جهت تامین تجهیزات مورد نیاز برای شروع کسب و کار در حوزه میزبانی‌وب را رفع می‌نماید.

یکپارچگی خدمات

خدمات نمایندگی server.ir با ارائه در شاخه‌های مختلف حوره میزبانی‌وب، به صورت یکپارچه آماده پاسخگویی به نیازهای کاربران شما هستند.

تخصص و تجربه SERVER.IR

در خدمات نمایندگی، با استفاده از دانش و تجربه چندین ساله Server.ir در ارائه خدمات میزبانی‌وب می‌توانید خدماتی با کیفیت را به کاربران خود ارائه نمایید.

سوالات متداول

در صورتیکه سوال شما در لیست زیر قرار ندارد، از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید...

تحویل خدمات نمایندگی چقدر زمان می‌برد؟

تحویل خدمات نمایندگی به صورت آنی است. به صورت کلی پس از ثبت سفارش، فرآیند راه‌اندازی و تحویل سرویس به صورت آنی آغاز می‌شود و اطلاعات مورد نیاز جهت استفاده از سرویس به سرعت در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است تحویل سرویس منوط به فعال بودن ناحیه کاربری است.

آیا امکان لغو سرویس و عودت وجه آن پس از ثبت سفارش وجود دارد؟

بله. امکان لغو خدمات نمایندگی و بازگشت وجه طی 7 روز ابتدایی پس از خرید هاست وجود دارد. بازگشت وجه بدون قید و شرط بوده و در صورت درخواست لغو کاربر طی این دوره، وجه پرداختی به صورت کامل بازگشت داده می‌شود.

چگونه می‌توانم با استفاده از خدمات نمایندگی کسب و کاری در حوزه میزبانی‌وب آغاز کنم؟

ارائه خدمات هاست و دامنه جزو گام‌های اولیه برای ورود به بازار خدمات میزبانی‌وب می‌باشد. سرویس‌های نمایندگی هاست و دامنه Server.ir نیاز شما به این دو مورد را برطرف می‌کند.

برای شروع ابتدا نیاز است یک وبسایت با نام مجموعه خود جهت نمایش خدماتی که قصد ارائه آن‌ها را دارید داشته باشید. برای این منظور می‌توانید از قالب‌های وردپرس استفاده نمایید.

در مرحله بعد نیاز است یک سیستم مدیریت مشتریان یا CRM را بر روی ساب دامینی از دامنه اصلی وبسایت نصب و به وبسایت متصل نمایید. برای این منظور می‌توانید از WHMCS که یک CRM تخصصی در حوزه میزبانی‌وب می‌باشد استفاده نمایید.

سپس سرویس نمایندگی هاست مورد نظر خود(ویندوز یا لینوکس) را به همراه سرویس نمایندگی دامنه تهیه نمایید.

در خدمات نمایندگی هاست ابزاری برای ساخت هاست‌های کوچکتر وجود دارد. در گام بعد نیاز است این ابزار از سرویس نمایندگی به WHMCS متصل شود به این ترتیب هر سفارش هاستی که در وبسایت ثبت شود به صورت خودکار توسط آن ابزار(WHM در هاست‌های لینوکس و یا پلسک در هاست‌های ویندوز) ایجاد و در WHMCS به نام آن کاربر ثبت خواهد شد.

همچنبن با نصب ماژول نمایندگی دامنه بر روی WHMCS که در هنگام خرید این سرویس به شما ارائه می‌گردد امکان ثبت خودکار دامنه‌های ثبت شده در وبسایت برای شما فراهم خواهد آمد.

آیا در خدمات نمایندگی مشخص می‌شود ارائه دهنده اصلی سرویس Server.ir است؟

به صورت کلی امکان ارائه خدمات نمایندگی با نام مجموعه شما وجود دارد و نیازی به درج نام Server.ir در خدمات ارائه شده از سمت شما نمی‌باشد.