درباره ما

آرمان ما در Server.ir این است که در ذهن هر شخص فعال در حوزه فناوری اطلاعات که به دنبال انتخاب ارائه‌دهنده خدمات ابری قابل اعتماد است، اولین انتخاب باشیم. در همین راستا اعضای Server.ir بر مبنای دو معیار تخصص و شخصیت گرد هم جمع شده‌اند تا مجموعه‌ای از خدمات قابل اتکا را برای شما کاربران گرامی به ارمغان بیاورند.

مجموعه Server.ir

داستان Server.ir به اواخر سال 1392 هجری شمسی بر می‌گردد. روزهایی که به تحقیق و توسعه در زمینه ارائه خدمات میزبانی‌وب می‌پرداختیم. دغدغه‌ی ما شناسایی راهکارهای جهانی در این حوزه و بومی‌سازی آنها برای ایرانیان بود تا بتوانیم خدماتی ایرانی و با نگرش جهانی را پدید آوریم. در باور ما کسب و کارهایی که به هدف نهایی سود اقتصادی شکل می‌گیرند، در بلندمدت به آن دست پیدا نمی‌کنند اما کسب و کارهایی که با هدف رفع یک نیاز یا ایجاد یک ارزش افزوده نقشه راه خود را ترسیم می‌کنند علاوه بر ماندگاری و نزدیک شدن به هدف نهایی خود، به نتیجه سود اقتصادی نیز دست پیدا می‌کنند. سودای چشیدن لذت رفع نیاز مخاطبین ایرانی در زمینه خدمات میزبانی برای ، انگیزه‌ تلاش‌های بی‌پایان ما بوده و هست.

در راستای این تلاش، Server.ir به صورت رسمی در نیمه اردیبهشت ماه سال 1393 پس از ماه‌ها تحلیل بازار بین‌المللی و تحقیق در بازار داخلی این کسب و کار، شروع به کار کرد.

Server.ir Family Team

آغاز هر سفر جدیدی با چالش‌ها، دغدغه‌ها و ناشناخته‌هایی همراه است که موجب انگیزش روحیه ماجراجویی رهبران سفر می‌گردد. سفر خود را با رفع نیازهای اولیه مخاطبین هدفمان در زمینه ثبت دامنه و هاست اشتراکی آغاز کردیم. پس از آن راهکارهایی در حوزه نمایندگی فروش هاست اشتراکی را نیز فراهم نمودیم و به تدریج با رسیدن به نقاط تخصصی فعالیت خود به توسعه راهکارهای خدمات سرور مجازی، اختصاصی و ابری پرداختیم و با توسعه راهکارهای خود در توزیع‌های مختلف لینوکس و ویندوز و پیاده‌سازی استانداردهای ملی و بین‌المللی به سبد خدمات خود وسعت دادیم. این نقشه‌ی راه، حاصل چشم‌انداز بزرگی است که برای این سفر در سر می‌پرورانیم:

آرمان ما این است که در ذهن هر شخص فعال در حوزه فناوری اطلاعات که
به دنبال انتخاب ارائه‌دهنده خدمات ابری قابل اعتماد است، اولین انتخاب باشیم

اما تنها داشتن هدف کافی نیست. در ساختار ذهنی ما، کیفیت مسیر از رسیدن به هدف اولویت بالاتری دارد. این هویت و شخصیت برای حفظ اصالت و بقای خود همواره بر محوریت ارزش‌هایی بنیادین قدم برداشته است. خانواده، یادگیری، معنا، امید و تناسب از ارزش‌‌‌‌‌‌های محوری عملکرد ما در این سال‌ها بوده است تا به وجه تمایز کلیدی خود در زمینه ارائه و پشتیبانی از راهکارهای ابری دست یابیم.

خانواده

یادگیری

معنا

امید

تناسب

نقشه‌ی راه ما مثل هر استارت‌آپ دیگری چالش‌ها و پیچ و خم‌های زیادی در ابعاد مختلف تیم‌سازی، تحقیق و توسعه، نوآوری و… را تجربه کرد اما به لطف خداوند و همراهی سرمایه‌های انسانی و مخاطبین عزیزمان توانستیم جزو معدود ایده‌های خلاقانه‌ای باشیم که پس از 5 سال فعالیت رسمی با موفقیت به کسب و کاری حرفه‌ای تبدیل شد. در آن نقطه نوجوانی کسب و کار به منظور رسیدن به اهداف عالی خود ملزم به مهاجرت از محل تولد خود و به سودای ساخت وطنی جدید و متناسب با اهداف خود بودیم.

در نتیجه در پاییز سال 1399 هجری شمسی با ثبت شرکتی جدید با نام تدبیرپردازان، فعالیت رسمی Server.ir را بر بستر سازمانی مستقل و قابل توسعه در مسیر هدف متعالی خود قرار دادیم. امروز Server.ir مفتخر است با بیش از 8 سال فعالیت رسمی در این حوزه و سعادت ارائه خدمات به هزاران کاربر گرانقدر، خانواده‌ای حرفه‌ای و تخصصی را با شعار ”نگرش جهانی، میزبانی ایرانی” گرد هم آورده است. به امید آن روز که آوازه‌ی حرفه‌ای‌گری و رهبری ایران و ایرانیان را در جهان بگسترانیم…

0 +
سال سابقه فعالیت
0 +
کاربران ما
0 +
تیکت پاسخ داده شده
0 +
سرویس فعال

خانواده Server.ir

شخصیت‌های نقش‌آفرین در داستان ما

سعید خسروی
مدیرعامل
CEO
پارسا امینیان
مدیر دپارتمان مشتریان
CCO
Pouria Garoosi
پوریا گروسی
مدیر دپارتمان تکنولوژی
CTO
مهدیه جبلی
سرپرست تیم پشتیبانی
Support Supervisor
فرشته لقمانی
کارشناس ارشد تیم عملیات
Master Operation Expert
فائزه سلالی
کارشناس ارشد تیم عملیات
Master Operation Expert
محمد کوکبی
کارشناس پشتیبانی و فنی
Support Expert
محمد شهبندی
کارشناس پشتیبانی و فنی
Support Expert
کیمیا جعفری
کارشناس پشتیبانی و فنی
Support Expert
شمس الدین معینی فر
نیروی تشریفات
Caretaker
سپهر احمدی
کارشناس فروش و روابط عمومی
Sales and Marketing Expert
مهرشاد جاوید
کارشناس پشتیبانی و فنی
Support Expert
صدف حاجی محمدی
کارشناس منابع انسانی
Human Resources Expert
یاسمن مقدس
برنامه‌ نویس و کارشناس تیم تکنولوژی
PHP Developer