درباره ما

آرمان ما در Server.ir این است که در ذهن هر شخص فعال در حوزه فناوری اطلاعات که به دنبال انتخاب ارائه‌دهنده خدمات ابری قابل اعتماد است، اولین انتخاب باشیم. در همین راستا اعضای Server.ir بر مبنای دو معیار تخصص و شخصیت گرد هم جمع شده‌اند تا مجموعه‌ای از خدمات قابل اتکا را برای شما کاربران گرامی به ارمغان بیاورند.

مجموعه Server.ir

داستان Server.ir به اواخر سال 1392 هجری شمسی بر می‌گردد. روزهایی که به تحقیق و توسعه در زمینه ارائه خدمات میزبانی‌وب می‌پرداختیم. دغدغه‌ی ما شناسایی راهکارهای جهانی در این حوزه و بومی‌سازی آنها برای ایرانیان بود تا بتوانیم خدماتی ایرانی و با نگرش جهانی را پدید آوریم. در باور ما کسب و کارهایی که به هدف نهایی سود اقتصادی شکل می‌گیرند، در بلندمدت به آن دست پیدا نمی‌کنند اما کسب و کارهایی که با هدف رفع یک نیاز یا ایجاد یک ارزش افزوده نقشه راه خود را ترسیم می‌کنند علاوه بر ماندگاری و نزدیک شدن به هدف نهایی خود، به نتیجه سود اقتصادی نیز دست پیدا می‌کنند. سودای چشیدن لذت رفع نیاز مخاطبین ایرانی در زمینه خدمات میزبانی، انگیزه‌ تلاش‌های بی‌پایان ما بوده و هست.

در راستای این تلاش، Server.ir به صورت رسمی در نیمه اردیبهشت ماه سال 1393 پس از ماه‌ها تحلیل بازار بین‌المللی و تحقیق در بازار داخلی این کسب و کار، شروع به کار کرد.

آغاز هر سفر جدیدی با چالش‌ها، دغدغه‌ها و ناشناخته‌هایی همراه است که موجب انگیزش روحیه ماجراجویی رهبران سفر می‌گردد. سفر خود را با رفع نیازهای اولیه مخاطبین هدفمان در زمینه ثبت دامنه و هاست اشتراکی آغاز کردیم. پس از آن راهکارهایی در حوزه نمایندگی فروش هاست اشتراکی را نیز فراهم نمودیم و به تدریج با رسیدن به نقاط تخصصی فعالیت خود به توسعه راهکارهای خدمات سرور مجازی، اختصاصی و ابری پرداختیم و با توسعه راهکارهای خود در توزیع‌های مختلف لینوکس و ویندوز و پیاده‌سازی استانداردهای ملی و بین‌المللی به سبد خدمات خود وسعت دادیم. این نقشه‌ی راه، حاصل چشم‌انداز بزرگی است که برای این سفر در سر می‌پرورانیم:

آرمان ما این است که در ذهن هر شخص فعال در حوزه فناوری اطلاعات که
به دنبال انتخاب ارائه‌دهنده خدمات ابری قابل اعتماد است، اولین انتخاب باشیم

اما تنها داشتن هدف کافی نیست. در ساختار ذهنی ما، کیفیت مسیر از رسیدن به هدف اولویت بالاتری دارد. این هویت و شخصیت برای حفظ اصالت و بقای خود همواره بر محوریت ارزش‌هایی بنیادین قدم برداشته است. خانواده، یادگیری، معنا، امید و تناسب از ارزش‌‌‌‌‌‌های محوری عملکرد ما در این سال‌ها بوده است تا به وجه تمایز کلیدی خود در زمینه ارائه و پشتیبانی از راهکارهای ابری دست یابیم.

خانواده

ما در این مجموعه برای تحقق اهداف Server.ir، فراتر از تیم های کاری عمل نموده و علاوه بر تلاش برای دغدغه های فنی، در نگرانی های شخصی و فردی یکدیگر نیز اهمیت قائلیم و همراه همدیگر هستیم.

یادگیری

ما با داشتن رویکرد بهبود مستمر، از بازخوردهای کاربران و تجارب کسب شده یاد می گیریم تا با تغییر فرآیندها و تکرار تلاش های خود، ارزش های ارزنده تری را برای کاربران ایجاد نماییم.

معنا

برای آغاز هر فکر و ایده ای به معنا و “چرایی” آن می اندیشیم تا همواره با اتکا بر مستندات حقیقی و واقع گرایانه، در مسیری معنادار و هدفمند باشیم.

امید

ما با نگرشی مثبت و با امید به آینده، منتقدانه شرایط حال را تحلیل می کنیم و بهترین راهکار هوشمندانه را برای ایجاد آینده ای جذاب به کار می گیریم.

تناسب

ما در تصمیم گیری های خود به دنبال درست و غلط مطلق نیستیم بلکه به تناسب راهکارهای خود با شرایط و زمان می اندیشیم و متناسب ترین راهکارها را انتخاب می کنیم.

نقشه‌ی راه ما مثل هر استارت‌آپ دیگری چالش‌ها و پیچ و خم‌های زیادی در ابعاد مختلف تیم‌سازی، تحقیق و توسعه، نوآوری و… را تجربه کرد اما به لطف خداوند و همراهی سرمایه‌های انسانی و مخاطبین عزیزمان توانستیم جزو معدود ایده‌های خلاقانه‌ای باشیم که پس از 5 سال فعالیت رسمی با موفقیت به کسب و کاری حرفه‌ای تبدیل شد. در آن نقطه نوجوانی کسب و کار به منظور رسیدن به اهداف عالی خود ملزم به مهاجرت از محل تولد خود و به سودای ساخت وطنی جدید و متناسب با اهداف خود بودیم.

در نتیجه در پاییز سال 1399 هجری شمسی با ثبت شرکتی جدید با نام تدبیرپردازان، فعالیت رسمی Server.ir را بر بستر سازمانی مستقل و قابل توسعه در مسیر هدف متعالی خود قرار دادیم. امروز Server.ir مفتخر است با بیش از 9 سال فعالیت رسمی در این حوزه و سعادت ارائه خدمات به هزاران کاربر گرانقدر، خانواده‌ای حرفه‌ای و تخصصی را با شعار ”نگرش جهانی، میزبانی ایرانی” گرد هم آورده است. به امید آن روز که آوازه‌ی حرفه‌ای‌گری و رهبری ایران و ایرانیان را در جهان بگسترانیم…

0 +
سال سابقه فعالیت
0 +
کاربران ما
0 +
تیکت پاسخ داده شده
0 +
سرویس فعال

خانواده Server.ir

شخصیت‌های نقش‌آفرین در داستان ما

سعید خسروی
سعید خسروی
مدیرعامل
CEO
پارسا امینیان
پارسا امینیان
مدیر واحد توسعه و عملیات
CTO
مهدیه جبلی
مهدیه جبلی
مدیر واحد مشتریان
Customers Manager
سپهر احمدی
سپهر احمدی
مدیر واحد مارکتینگ
Marketing Manager
صدف حاجی محمدی
صدف حاجی محمدی
کارشناس ارشد منابع انسانی
Senior HR Specialist
کیمیا جعفری
کیمیا جعفری
متخصص ارشد فنی
Senior Technical Specialist
Mr. Afzal
امیرحسین افضل
سرپرست فنی
Technical Head
Mohaddese Rastegar
محدثه رستگار
متخصص فنی و پشتیبانی
Technical Support Expert
علیرضا تقی‌خو
متخصص فنی و پشتیبانی
Technical Support Expert
محمد کوکبی
محمد کوکبی
کارشناس واحد توسعه و عملیات
DevOps Expert
سعید فضل اله زاده
کارشناس واحد توسعه و عملیات
DevOps Expert
ياسمن مقدس
یاسمن مقدس
برنامه‌ نویس
Developer
سپهر یاسری
برنامه نویس
Developer
مهدیه عبدالغنی
مهدیه عبدالغنی
کارشناس فروش و دیجیتال مارکتینگ
Marketing Expert
علی بوربور
کارشناس فروش و دیجیتال مارکتینگ
Marketing Expert
Vacanc2
اینجا میتونه جای شما باشه!
کارشناس فروش و روابط عمومی
Marketing Expert
Mahsa MohammadNezhad
مهسا محمدنژاد
کارشناس مالی و اداری
Billing & Official Expert
Talebi
نسیم طالبی
حسابدار
Accountant

نماد اعتماد الکترونیک: