مرکز محتوای Server.ir :

نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

 

در این مقاله با آموزش نصب گواهینامه SSL در کنترل پنل دایرکت ادمین” با شما عزیزان همراه خواهیم بود.

جهت نصب ابتدا وارد دایرکت ادمین شده و مطابق تصاویر زیر اقدام به نصب نمایید:

لطفا توجه داشته باشید که به علت تحریم ها لازم است در مراحل نصب اگر گواهینامه بین المللی تهیه کرده اید در وارد کردن اطلاعات خود شهر و کشور خود را ایران انتخاب نکنید همچنین حتما در کلیه مراحل نصب ایمیل admin@yourdomain را انتخاب کنید. علت این مورد این است که از سمت مرکز صادر کننده گواهینامه این ایمیل به منزله ی مالک دامنه است و ایمیل وریفای و همچنین وفایل Certificate را نیز به همین ایمیل ارسال می کند.

پس از Save کردن اطلاعات مطابق تصویر زیر یک CSR به شما داده می شود که نیاز است آنرا  Copy کنید. پس از کپی کردن فایل CSR وارد ناحیه کاربری خود شده و جهت ادامه نصب مطابق مقاله ی زیر عمل کنید :

“نصب SSL در ناحیه کاربری”

پس از اینکه نصب در ناحیه کاربری به پایان رسید و فایل Certificate برای شما ایمیل شد، مجددا وارد دایرکت ادمین شده و مطابق تصویر زیر Certificate را زیر Private key وارد کنید و سپس برروی Save کلیک کنید. پس از اینکه Save را انجام دادید از بخش Click here to paste a CA Certificate تیک گزینه ی Use a Ca Cert را اضافه کرده و CA را نیز در این قسمت قرار دهید.

 

هم اکنون نصب پایان یافته و می توانید جهت اطمینان از صحت این مورد وارد سایت های آنالیزور آنلاینی همانند sslshopper.com شوید.

امیدواریم مطالعه ی این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

تیم مدیریت محتوای Server.ir علاقه مند است نظرات شما عزیزان درارتباط با مقالات را دریافت وبررسی کند. درنتیجه مشتاقیم نظرات و پیشنهادات  شما عزیزان را درارتباط باموضوعات آموزش، نحوه ی آموزش، سوالات ,… را دریافت نموده تا راهنمای ادامه مسیر خود قراردهیم. 

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

الکسا

الکسا که بود و چه کرد؟

در حوزه سئو و بهینه‌سازی جایگاه وبسایت در سیستم رتبه‌بندی موتورهای جستجوی ابزار مختلفی وجود دارند اما شاید بتوان الکسا را معروف‌ترین و پرکاربردترین این

پشتیبان

پشتیبان گیری از سایت وردپرس

پشتیبان گیری . تهدیدات حملات سایبری مختلف در طول سال ها افزایش یافته است. این امر به ویژه برای وب سایت های وردپرس صادق است

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.