مرکز محتوای Server.ir :

نصب SSL در ناحیه کاربری

نصب SSL در ناحیه کاربری

در این مقاله در خصوص نحوه نصب گواهینامه SSL در ناحیه کاربری خود صحبت خواهیم کرد. پس از ایجاد CSR که مرحله اول نصب گواهینامه می باشد، می بایست وارد ناحیه کاربری خود در Server.ir شوید و گزینه خدمات من را انتخاب کنید تا تمام سرویس های خود را مشاهده کنید. سپس بر روی مدیریت (علامت چرخ دنده) کلیک کنید تا سرویس خود را مشاهده کنید:

SSL

برای آغاز مراحل نصب می بایست وارد Go SSL configure wizard شوید تا مراحل نصب شروع شود:

SSL

در این بخش ابتدا می بایست وب سرویس خود را انتخاب کنید. در صورتی که آن را نمی دانید می توانید بر روی Other قرار دهید. سپس CSR خود را  وارد کنید و به پایین صفحه مراجعه نمایید:

در پایین صفحه شما می بایست اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. در نظر داشته باشید که شهر و کشور خود را حتما می بایست جایی غیر از ایران وارد نمایید. سپس ایمیل خود را وارد کنید. در نظر داشته باشید که اطلاعات می بایست مشابه اطلاعاتی باشد که در CSR وارد کرده اید. سپس ایمیل خود را Admin@domain.com وارد می کنید. ایمیل verify به ایمیل مذکور ارسال می شود. در نتیجه ایمیل مورد نظر را ابتدا می بایست بسازید. پس از انجام همه این مراحل بر روی “برای ادامه کلیک کنید” کلیک نمایید:

SSL

پس از ورود به مرحله بعدی شما امکان این را دارید که ایمیلی که وارد کرده اید را انتخاب کنید. با توجه به این که این ایمیل ها مشخص می باشد در نتیجه می بایست admin@ یا administrator@ و … باشد. در نتیجه پس از کلیک بر روی ایمیل مورد نظر بر روی ادامه کلیک می کنید و ایمیل verify برای شما ارسال می گردد. ادامه مراحل نصب را در دیگر مقالات به اشتراک گذاشته شده است:

SSL

برای تست نصب صحیح نیز می توانید از آنالیزور زیر استفاده نمایید:

SSL Checker – SSL Certificate Verify

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

الکسا

الکسا که بود و چه کرد؟

در حوزه سئو و بهینه‌سازی جایگاه وبسایت در سیستم رتبه‌بندی موتورهای جستجوی ابزار مختلفی وجود دارند اما شاید بتوان الکسا را معروف‌ترین و پرکاربردترین این

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.