در مقالات گذشته در خصوص کنترل پنل Cyberpanel صحبت کرده ایم و نحوه نصب، ایجاد اکانت، ایجاد اکانت ایمیل، نیم سرورها، گواهینامه SSL و مشکل .htaccess صحبت کرده ایم.

در این مقاله در خصوص نحوه بکاپ گیری از اکانت های سایبرپنل صحبت خواهیم کرد. این کنترل پنل با توجه به این که رایگان می باشد ولی امکان انجام بسیاری از دستورها همانند کنترل پنل های لایسنس دار وجود دارد.

بکاپ گیری از اکانت ها یکی از مهم ترین و حیاتی ترین موضوعات یک سرور می باشد. زمانی که سرور شما با مشکل مواجه شود، با داشتن بکاپ در سیستم خود، به راحتی می توانید جلوی ضررهای متعدد را بگیرید.

در سایبرپنل زمانی که می خواهید بکاپ گیری انجام دهید ابتدا گزینه بکاپ را از داشبورد و یا از Tab سمت چپ منو انتخاب می کنیم:

cyberpanel

سپس می بایست انتخاب کنید که چه فرایندی را می خواهید پیگیری نمایید. آیا درخواست شما بکاپ گیری می باشد و یا این که بکاپ مورد نظر خود را می خواهید ریستور کنید. در این بخش تمامی امور مرتبط با بکاپ گیری قابل بررسی می باشد. بنده برای تهیه بکاپ گزینه Backup را انتخاب کرده ام:

cyberpanel

در این بخش اکانت مورد نظر خود را انتخاب می کنید و سپس مقصدی که می خواهید بکاپ در آن قرار گیرد را نیز مشخص می نمایید و بر روی گزینه Create Backup کلیک می کنید:

cyberpanel

برای ریستور کردن بکاپ نیز مجدد وارد بخشBackup  شوید و گزینه Restore را انتخاب نمایید و بکاپ مورد نظر را انتخاب می کنید و بر روی گزینه Restore کلیک نمایید. توجه داشته باشید که بکاپ ها در آدرس Home/backup قرار می گیرند و شما می توانید در این بخش بکاپ را نیز دانلود نمایید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و استفاده کافی را برده باشید. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۳/۱۰

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

ارسال اطلاعات محرمانه در بخش پشتیبانی

در این مقاله قصد داریم در خصوص یکی از پر اهمیت ترین بخش های ارتباط به کارشناسان مجموعه server.ir صحبت کنیم. زمانی که شما با مشکلی در سرور، هاست، ایروس...

۱۳۹۹/۰۳/۰۵

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

find command در لینوکس (بر اساس Owners و Groups)

در مقالات گذشته در خصوص یکی از کامندهای پرکاربرد صحبت نمودیم، و هم چنین در ارتباط با دستور find command  در لینوکس بر اساس سطح دسترسی و همچنین کامندها...

۱۳۹۹/۰۳/۰۳

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

بهترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۲۰ (قسمت دوم)

در مقاله گذشته در خصوص پلاگین های وردپرس و اهمیت استفاده از آنها توضیح داده ایم. 5 تا از بهترین پلاگین ها در مقاله گذشته خدمت شما اعلام شد. اکنون در م...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "نحوه ی بکاپ گیری در کنترل پنل Cyberpanel"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...