مرکز محتوای Server.ir :

راه اندازی سرور minecraft بهینه در Windows server

راه اندازی سرور minecraft بهینه در Windows server

PaperMC یک سرور Minecraft مبتنی بر Spigot با بهبود عملکرد اضافی است. همچنین از پلاگین های Spigot مانند dynmap پشتیبانی می کند!

مرحله 1. PaperMC را دانلود کنید

برای بازدید از صفحه دانلود PaperMC اینجا را کلیک کنید. برای شروع دانلود، روی آخرین ساخت (که در تصویر زیر با رنگ قرمز مشخص شده است) کلیک کنید.

minecraft

مرحله 2. run.bat را برای PaperMC تنظیم کنید

فایل paper-VERSION.jar دانلود شده را به پوشه سرور minecraft خود منتقل کنید (اگر آن را ندارید، فقط یک پوشه جدید به نام minecraft-server در جایی که به راحتی می توانید پیدا کنید ایجاد کنید). سپس، نام فایل .jar را که اخیراً دانلود شده است به paper-server.jar تغییر دهید. این به فایل دسته ای ما اجازه می دهد تا به درستی کار کند.

minecrafts

برای ویندوز یک فایل به نام run.bat ایجاد کنید و محتویات را روی آن تنظیم کنید

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar paper-server.jar nogui

اگر مطمئن نیستید که چگونه یک فایل Batch (bat.) ایجاد کنید، Creating a Batch (.bat) فایل را در ویندوز مشاهده کنید.

برای Unix (Linux یا MacOS) یک فایل جدید به نام run.sh ایجاد کنید و محتویات را روی آن تنظیم کنید

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar paper-server.jar nogui

مرحله 3. run.bat (یا run.sh برای یونیکس) را اجرا کنید

اکنون روی فایل run.bat ایجاد شده دوبار کلیک کنید تا سرور PaperMC راه اندازی شود. اگر این اولین باری است که برنامه را اجرا می کنید، اکنون پوشه باید تعداد انگشت شماری فایل جدید داشته باشد.

minecraft

مرحله 4. Eula را بپذیرید

قبل از اینکه بتوانید سرور Minecraft را اجرا کنید، ابتدا باید Eula را بپذیرید. این را می توان با ویرایش سند eula.txt و تنظیم eula=false به eula=true و ذخیره فایل انجام داد.

minecraft

minecraft

minecraft

مرحله 5. run.bat (یا run.sh برای یونیکس) را دوباره اجرا کنید

با پذیرش eula اکنون باید بتوانید سرور را دوباره اجرا کنید و آن را به درستی راه اندازی کنید. اگر با یک هشدار امنیتی ویندوز از شما خواسته شد، اجازه دسترسی را فشار دهید.

minecraft

تا زمانی که خط فرمان باز است، سرور شما باید در حال اجرا باشد. در این مرحله باید سعی کنید با استفاده از 127.0.0.1:25565 در Minecraft به سرور متصل شوید.

مرحله 6. عمومی کردن سرور با Playit.gg

اکنون که سرورتان در حال اجراست، بیایید آن را عمومی کنیم تا دوستان بتوانند متصل شوند. می توانید با دنبال کردن راهنمای موجود در اینجا شروع کنید.

Dynmap را به Minecraft اضافه کنید

Dynmap به سرور Minecraft شما نیاز دارد که Bukkit، Spigot یا PaperMC را اجرا کند. سروری که با سرور رسمی Minecraft راه اندازی شده باشد کار نخواهد کرد.

این راهنما برای نصب Dynmap در PaperMC است اما تنظیم آن Bukkit و Spigot باید مشابه باشند. اگر راه‌اندازی سرور PaperMC را ندارید، این راهنما را بررسی کنید: یک سرور PaperMC Minecraft را راه‌اندازی کنید.

مرحله 1. Dynmap را دانلود کنید

اینجا کلیک کنید و آخرین نسخه Dynmap را با کلیک بر روی دکمه دانلود در کنار نسخه دانلود کنید.

مرحله 2. نصب

فایل Dynmap را که به تازگی دانلود شده است را بکشید و در پوشه پلاگین ها که در پوشه Minecraft Server شما قرار دارد رها کنید (پوشه ای که در آن paper-server.jar و run.bat اگر دنبال راه اندازی PaperMC Minecraft Server هستید).

مرحله 3. سرور Minecraft خود را راه اندازی کنید

اگر در حال حاضر از سرور Minecraft خود استفاده می کنید، باید آن را متوقف کنید. با افزودن فایل dynmap .jar به پوشه پلاگین های شما، باید بتوانید با اجرای run.bat (یا هر روشی که استفاده می کنید) از سرور خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

مرحله 4. بررسی کنید که آیا Dynmap کار می کند یا خیر

هنگامی که سرور شما در حال اجرا است، باید بتوانید از http://localhost:8123 دیدن کنید تا دنیای خود را با dynmap مشاهده کنید. اگر آن صفحه بارگیری نشد، چند دقیقه به آن فرصت دهید زیرا ممکن است کمی طول بکشد تا سرور Minecraft شما شروع به کار کند.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

EMAIL

امنیت ایمیل

ایمیل‌ها همچنان یکی از محتمل‌ترین حملاتی هستند که مجرمان برای هدف قراردادن شرکت‌ها استفاده می‌کنند. تنها یک کارمند که یک لینک مخرب را در یک

my sql logo

مدیریت کاربران در MySQL

  به طور پیش فرض، MySQL با کاربر root نصب می شود و کار می کند و این کاربر کلیه ی دسترسی ها به منظور

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.