همانطور که در مقالات گذشته با ما همراه بوده اید، در خصوص ویژگی های مختلف کنترل پنل رایگان Cyberpanel صحبت کرده ایم. این کنترل پنل قدرتمند با آن که به صورت رایگان انتشار یافته است، بسیاری از نیاز های کاربران لینوکسی را رفع می کند. در این مقاله در خصوص ساخت و استفاده از اکانت FTP در آنها صحبت خواهیم کرد.

کاربران زمانی که می خواهند اطلاعاتی را میان سرور ها جابه جا کنند و یا این که به دیتای سرور جدا از ریموت دسترسی داشته باشند، از FTP استفاده می کنند. در کنترل پنل سایبرپنل نیز این قابلیت تعریف شده است و کاربر می تواند با استفاده از آن می تواند دیتای داخل سرور را منتقل کند.

برای ایجاد اکانت می بایست در داشبورد کنترل پنل، گزینه FTP را انتخاب نمایید:

cyberpanel

سپس در بخش اصلی آن با گزینه های زیر روبه رو می شود:

cyberpanel

سپس بر روی گزینه Create FTP کلیک نمایید تا امکان ایجاد آن فراهم شود. نام FTP خود را می بایست انتخاب نمایید و سپس پسورد آن را تایین کنید. پس از انتخاب همه موارد می توانید مقصد خاصی را مشخص کنید و در آخرین باکس امکان ایجاد مقصدی که توسط FTP قابل مشاهده می باشد قرار دارد. در نتیجه شما می توانید مقصد را نیز مشخص نمایید. پس از پر کردن همه باکس ها حال می توانید گزینه Create FTP را انتخاب نمایید:

cyberpanel

پس از ساخت اکانت می توانید از بخش  List Account شوید و در آنجا اکانت ایجاد شده خود را مشاهده نمایید. در این بخش مسیری که تایین کرده اید نیز مشخص می باشد:

cyberpanel

در نهایت در صورتی که نیاز به حذف اکانت FTP نیز داشته باشید می توانید در بخش Delete FTP Account شوید و در آنجا اکانتی که ایجاد کرده اید را حذف نمایید:

cyberpanel

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. برای بررسی مقالات دیگر سایبرپنل مانند نصب سایبرپنل، ایجاد اکانت، ایجاد ایمیل، مشکلات .htacess در آن، تنظیم نیم سرورها و نصب گواهینامه SSL ما را دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۴/۱۶

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

find command در لینوکس (بر اساس Date and time)

در مقالات گذشته در ارتباط با یکی از کامند های بسیار مهم و کاربردی در لینوکس با محوریت اصلی find commands در لینوکس پرداختیم. توضیح دادیم که در بسیاری...

۱۳۹۹/۰۴/۱۴

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

مهم ترین کارهایی که باید بلافاصله بعد از نصب وردپرس انجام داد (قسمت ۲)

در مقاله ی گذشته در خصوص مهم ترین کارهایی که باید بلافاصله بعد از نصب وردپرس انجام داد صحبت کرده ایم و تا حدی با موارد ابتدایی آن آشنا شده ایم. در این...

۱۳۹۹/۰۴/۱۱

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

بهترین شرکت های امنیتی (Security Company) در سال ۲۰۲۰

امروزه تقریبا تمامی کسب و کار ها به طریقی با سیستم های IT و شبکه ها و پروتکل های اینترنتی در ارتباط بوده و با توجه به افزایش سطوح حمله و پیچیده تر شدن...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "ایجاد اکانت FTP در کنترل پنل Cyberpanel"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...