جذب کارشناس فروش

Source guardian چیست و چه کاربردی دارد؟

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

 

در این مقاله به توضیح Source guardian می پردازیم. همراه ما باشید.

Source guardian  یک نرم افزار Encoder است که به شما کمک میکند تا به سرعت و به طور امن، فایل های PHP خود را Encoder، کامپایل و رمزگذاری کنید تا نه تنها مالکیت معنوی آن ها، بلکه اطلاعات حساسی از قبیل رمزهای دسترسی به بانک های اطلاعاتی برنامه های خود را نیز بتوانید محافظت نمایید.

Source guardian می تواند برای فایل ها محدودیت زمانی ایجاد کرده و همچنین فایل ها برای یک دستگاه یا آدرس ip خاص قفل کند، علاوه بر این Source guardian دارای سیستم ایجاد فایل لایسنس برای برنامه های Encode شده شما خواهد بود.

Source guardian از سال 2002 آغاز به کارکرد و در زمان بسیار کوتاهی به عنوان حرفه ای ترین نرم افزارEncoder و محافظت از کد های PHP در بین برنامه نو یسان مطرح گردید.

با استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان و استفاده کنند گان این نرم افزار و اعتمادی که به این نرم افزار داشتند، Source guardian به مجهزترین راه حل های محافظت از اسکریپت ها دست یافته و آن ها را در برنامه ی خود اعمال نمود تا امروزه در سرتاسر دنیا مورد استفاده هزاران نفر قرار گیرد.

ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار Source guardian:

نرم افزار Encoder، Source guardian به شما  اجازه میدهد که فایل های PHP و حتی HTML خود را به صورت رمز شده دربیاورید. حتی به فرض اینکه شخصی به این فایل دسترسی پیدا کند قادر نخواهد بود به اینکه متوجه شود کد درون این فایل چه بوده و به چه صورت می شود تغییراتی در آن اعمال کرد. Source guardian این عملیات را با استفاده از تکنیک ها و روش هایی انجام می دهد که حداکثر امنیت را برای محافظت از سرمایه های شما ایجاد کند.

حالا برویم سراغ قفل گذاری روی فایل ها و اجرای آن ها:

شاید این سوال برای شما ایجاد گردد که درست هست که فایل Encode شده و قابل خواندن نیست، ولی کسی که آن را در اختیار داشته باشد می تواند فایل را هر جایی که بخواهد ببرد و استفاده کند و در نهایت نمی تواند آن را تغییر دهد. تا اینجا حرف شما درست هست ولی سیستم پیشرفته قفل گذاری فایل های PHP که توسط Source guardian انجام میشود، راه را برای این جور سوء استفاده ها هم از بین خواهد برد.

شما می توانید در زمان Encode کردن فایل های PHP آن ها را بر اساس موارد زیرقفل گذاری هم بکنید تا فقط در شرایطی قادر به اجرا باشد که شما تعریف کردید

انواع قفل گذاری:

. قفل گذاری بر اساس تاریخ انقضا

. قفل گذاری بر اساس تعداد

.قفل گذاری بر اساس نام دامنه

.قفل گذاری بر اساس آدرس IP سرور

با دیگر مقالات ما در server.ir همراه باشید.

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

4 1 رای
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام
با خرید لاینسس این نرم افزار ، به ازای هر پروژه باید باز دوباره لاینسس خرید ؟

با سلام خدمت شما
این نرم افزار فاقد لایسنس می باشد و شما بر روی کنترل پنل های خود می توانید آن را نصب نمایید. نصب آن نیز به صورت یکباره بر روی سرور می باشد.
موفق و پروز باشید

منظورم را متوجه نشدید . باید لانسس بخری تا بتونی پروژه php را کد کنی . برای کد کردن پروژه ، به ازای هر پروژه باید یک لاینسس خرید ؟

سلام مجدد خدمت شما
حقیقتا اینمورد که آیا برای هر پروژه نیاز به لایسنس جدا برای encrypt کردن کد ها نیاز است یا خیر اطلاعی نداریم و می توانید با مرکزی که لایسنس آن را تهیه میفرمایید در ارتباط باشید .
در خدمت شما هستیم….