مرکز محتوای Server.ir :

Rapidleech چیست؟

Rapidleech چیست؟

 

در برخی از موارد، زمانی پیش می آید که ما می خواهیم فایل خاصی را دانلود کنیم، اما مشکلی که وجود دارد این است که آن فایل در یک وب سایت مسدود شده(بلاک شده) قرار می گیرد و بارگیری مطالب از یک وب سایت مسدود شده، کار ساده ای نیست.

اگر سعی کردید فایلها را از وبسایت های مسدود شده دانلود کنید، اما برای این کار ناموفق بودید، Rapidleech را امتحان کنید که بهترین راه برای دانلود محتوا حتی از سایت های مسدود شده است.

Rapidleech چیست؟مطابق با برخی گزارش ها، اسکریپت Rapid leech در حال حاضر برروی بیش از 2000 سرور نصب شده است و بیش از 5 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. Rapidleech یک تکنولوژی مفید و در واقع، یک اسکریپت  متن باز است که امکان انتقال و دانلود فایل از سایت های اشترک فایل را فراهم می کند. به زبان ساده تر Rapidleech  نرم افزاری است که از پیاده سازی leeching پشتیبانی می کند.

اما سوالی که مطرح می شود این است که leeching چه چیزی است؟

در واقع لیچینگ فرایند کپی یا انتقال فایل از یک سرور به سرور دیگر است و یا میتوان گفت نوعی فناوری برای انتقال فایل سرور است.اما مواردی که باعث می شود استفاده از Rapidleech  را به دانلود مستقیم ترجیح دهیم می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

1. وب سایت های میزبانی وب مانند Rapidshare.com مسدود شده است.

2. مجموعه ای از محدودیت دانلود (مثلا بیش از 100 مگابایت در کالج یا دانشگاه شما وجود ندارد.)

3. محدودیت زمانی برای هر دانلود وجود داشته باشد و …

دو راه برای استفاده از Rapidleech وجود دارد که به شرح زیر است:

اول، نصب Rapidleech به طور مستقیم در سرور میزبانی وب شما

دوم، با استفاده از سرورهای Rapidleech .

هنگامی که فایلی را از Rapidleech Server دانلود می کنید می توانید فایل ها را با استفاده از RAR به راحتی فشرده، تقسیم یا رمزگذاری کنید و همچنین از این طریق می توان فایل ها را از سرور به سرور دیگری با سرعت بسیار بالا انتقال داد.علاوه بر این، بیشتر سرورهای Rapidleech توسط فایروال های قدرتمند مسدود نمی شوند. دلیل این اتفاق هم این است که فایروال ها نمی توانند از این سرور ها و سایت های غیر مسدود جدا باشند. بنابراین، این سرورها در standard block lists فایروال قرار نمی گیرند.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد…

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

الکسا

الکسا که بود و چه کرد؟

در حوزه سئو و بهینه‌سازی جایگاه وبسایت در سیستم رتبه‌بندی موتورهای جستجوی ابزار مختلفی وجود دارند اما شاید بتوان الکسا را معروف‌ترین و پرکاربردترین این

پشتیبان

پشتیبان گیری از سایت وردپرس

پشتیبان گیری . تهدیدات حملات سایبری مختلف در طول سال ها افزایش یافته است. این امر به ویژه برای وب سایت های وردپرس صادق است

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.