مرکز محتوای Server.ir :

Google Web Master tools چیست؟

Google Web Master tools چیست؟

 

در این مقاله گزارش کوتاهی در خصوص Web Master Tools خواهیم داشت. با استفاده از این ابزار، مدیران سایت ها می توانند میزان بازدید، مشکلات و بدافزار های مختلف مانند Virus و Bug را شناسایی می کنند. قطعا وجود این ابزار برای مدیران سایت بسیار جذاب و کارآمد می باشد. از معروف ترین Google Web Master tools و یا GWT  می باشد. یکی از دلایلی که باعث پرطرفدار شدن این ابزار شده است، رایگان بودن آن است. با ثبت نام در Google Web Master و معرفی سایت های خود می توانید آنها را مدیریت کنید.

مراحل ثبت به این صورت می باشد که شما ابتدا می بایست ثابت کنید که یک نماینده مجاز و تایید شده برای مدیریت سایت های خود می باشید. اثبات این فرایند نیز به روش های مختلفی انجام می شود. پس از انجام مراحل verify حال می بایست اطلاعات سایت خود را وارد نمایید. در GWT داشبوردی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید پیام هایی که از سمت گوگل برای شما ارسال می شود را مدیریت کنید. این پیام ها می تواند شامل اخطار در خصوص ورود ویروس به سایت و یا مشکلات امنیتی در قالب وردپرس شما باشد. البته در نظر داشته باشید که تمامی پیام های GWT اخطار نمی باشد، برخی از پیام ها برای مثال در مورد تبریک برای افزایش بازدید شما در چند روز گذشته می باشد. پس به صورت قطعی تمامی اطلاعیه های آن ناراحت کننده نمی باشد.

با استفاده از  GWT می توانید در سایت های معتبری مانند You Tube حساب کاربری مخصوص سایت خود را داشته باشید و با استفاده از آن با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

برای بررسی میزان بازدید سایت خود می توانید کلمات کلیدی را به GWT معرفی کنید تا زمانی که کاربران این کلمات را جست و جو می کنند، چندین بار سایت شما نمایش داده می شود.

برای بررسی بیشتر در خصوص امکانات این ابزار می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

امکانات Google Webmaster Tools 

web master tools

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

ایمیل

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

  در این آموزش، من به شما نشان خواهم داد که چگونه با استفاده از فیلتر ایمیل ها در سی پنل ، فیلتر ایمیل های

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.