در مقالات گذشته در خصوص نحوه نصب کنترل پنل Cyberpanel و ایجاد هاست در آن صحبت کرده ایم. با توجه به بررسی های انجام شده یکی از ویژگی های اصلی این کنترل پنل، Open source بودن آن می باشد. البته نسخه لایسنس دار آن نیز موجود می باشد. در این مقاله نحوه استفاده از ایمیل را در آن توضیح خواهیم داد.

ابتدا با ورود به بخش List websites وارد اکانتی که ایجاد کرده ایم می شویم. سپس در لاین سمت راست بر روی گزینه Email کلیک می کنیم تا Drop down آن باز شود. سپس بر روی گزینه Create email account کلیک کنید تا صفحه ایجاد اکانت باز شود:

cyberpanel

 در ادامه می بایست که ایمیل مورد نظر خود را با پسوند اکانت خود ایجاد نمایید. در مورد اول ابتدا سایت را انتخاب می کنید و سپس پیشوند ایمیل را بنویسید. پیشوند ایمیل به درخواست شما می باشد و پسوند آن نیز نام اکانت شما می شود:

cyberpanel

پس از ایجاد ایمیل می توانید مجدد به بخش Email وارد شوید و بر روی آن کلیک کنید تا Drop down آن باز شود. سپس بر روی گزینه Access to Webmail کلیک نمایید تا صفحه وب میل باز شود:

cyberpanel

در این بخش می توانید که یوزر و پسوردی که بر روی ایمیل ست کرده اید را وارد نمایید تا صفحه ارسال ایمیل را مشاهده نمایید:

cyberpanel

cyberpanel

یکی دیگر از قابلیت های بخش ایمیل Cyberpanel  این است که شما می توانید Email Forwarder بر روی ایمیل خود ست کنید. برای انجام آن نیز وارد بخش Email ها می شوید و در آنجا بر روی گزینه Email Forwarder کلیک کنید و مقصد ایمیل مورد نظر را وارد نمایید تا هر ایمیلی که بر روی اکانت ایمیل شما ارسال گردد، به صورت خودکار به ایمیل مقصد شما Forward شود:

cyberpanel

امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۳/۰۵

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

find command در لینوکس (بر اساس Owners و Groups)

در مقالات گذشته در خصوص یکی از کامندهای پرکاربرد صحبت نمودیم، و هم چنین در ارتباط با دستور find command  در لینوکس بر اساس سطح دسترسی و همچنین کامندها...

۱۳۹۹/۰۳/۰۳

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

بهترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۲۰ (قسمت دوم)

در مقاله گذشته در خصوص پلاگین های وردپرس و اهمیت استفاده از آنها توضیح داده ایم. 5 تا از بهترین پلاگین ها در مقاله گذشته خدمت شما اعلام شد. اکنون در م...

۱۳۹۹/۰۲/۳۱

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

نحوه ی ارسال ایمیل از طریق SMTP در Joomla

در مقالات پیشین به توضیح نحوه ی ارسال ایمیل از طریق SMTP در Word press پرداختیم و در این مقاله قصد داریم نحوه پیاده سازی این پلاگین را بر روی جوملا تو...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "ایجاد اکانت ایمیل در کنترل پنل Cyberpanel"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...