مرکز محتوای Server.ir :

کار با file manager در دایرکت ادمین قسمت اول

کار با file manager در دایرکت ادمین قسمت اول

 

در این مقاله نحوه کار با file manager در دایرکت ادمین قسمت اول را به شما بازدید کننده محترم شرح می دهیم. در مقالات قبلی نحوه نصب کنترل پنل دایرکت ادمین به شما بازدید کننده محترم شرح داده شده است.

در این مقاله سعی داریم نحوه انجام عملیات های مختلف در file manager دایرکت ادمین را در چند بخش مختلف به شما توضیح دهیم. نحوه کار با فایل منیجر در دایرکت ادمین نسبت به کنترل پنل سی پنل دشوار تر می باشد.

در این آموزش نحوه ایجاد فولدر، ایجاد فایل و آپلود فایل را به شما توضیح خواهیم داد.

مرحله اول:

در مرحله اول لازم است که وارد کنترل پنل خود شوید. پس از ورود بر روی file manager کلیک نمایید.

ایجاد فولدر:

برای ایجاد فولدر ، ابتدا به مکان مورد نظر خود بروید. پس از آن به انتهای صفحه رفته و در فیلد رو به روی  Create New Folder اسم فولدر مورد نظر خود را وارد و بر روی create کلیک نمایید.

ایجاد فایل:

برای ایجاد فایل نیز می بایست به فولدر (مکان مورد نظر) بروید. سپس به بخش Filesystem Tools رفته و در فیلد رو به روی Create New File اسم فایل مورد نظر خود را وارد و بر روی create کلیک نمایید. همچنین گزینه Html template در کنار دکمه create نیز موجود می باشد که می توانید برای ساخت فایل ها با قالب html تیم مربوطه را بزنید.

آپلود فایل:

برای آپلود فایل می بایست در قدم اول به فولدر مورد نظر مراجعه نمایید. سپس بر روی دکمه upload files to current directory کلیک نمایید. در صفحه باز شده امکان انتخاب 8 فایل برای شما میسر می باشد. پس از انتخاب فایل ها بروی روی upload files کلیک نمایید تا مراحل آپلود شروع گردد. همچنین در صورتی که نیاز به آپلود بیشتر از 8 فایل دارید بر روی گزینه upload even more files کلیک نمایید.

در مقاله بعدی ، بقیه فانکشن های موجود در فایل منیجر کنترل پنل دایرکت ادمین همچون delete , copy و … را به شما آموزش داده خواهیم داد.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

همچنین به منظور مطالعه بیشتر مقاله ها، می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

الکسا

الکسا که بود و چه کرد؟

در حوزه سئو و بهینه‌سازی جایگاه وبسایت در سیستم رتبه‌بندی موتورهای جستجوی ابزار مختلفی وجود دارند اما شاید بتوان الکسا را معروف‌ترین و پرکاربردترین این

پشتیبان

پشتیبان گیری از سایت وردپرس

پشتیبان گیری . تهدیدات حملات سایبری مختلف در طول سال ها افزایش یافته است. این امر به ویژه برای وب سایت های وردپرس صادق است

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.