در این مقاله در خدمت شما هستیم تا بررسی کنیم که به چه صورت می توان هاست نیم در پلسک را با پورت ۸۴۴۳ ایمن و یا secure نماییم. توجه نمایید که این دسترسی هایی که در ادامه به آن اشاده می کنیم در سرویس هاست اشتراکی و یا نمایندگی وجود ندارد و شما نیاز به دسترسی بالاتری برای اعمال این تغییرات خواهید داشت و در صورتی که شما ادمین سرور باشید امکان دسترسی به این  آپشن برای شما وجود خواهد داشت.

ابتدا به پلسک لاگین نمایید. سپس از منوی سمت چپ و بخش Tools & Settings گزینه SSL/TLS Certificates را انتخاب نمایید. در ادامه تصویر این بخش را می توانید مشاهده بفرمایید.

plesk-security

در صفحه بعد گزینه Let’s Encrypt   را انتخاب نمایید.

plesk-security

سپس اطمینان حاصل کنید که فیلد Domain name و Email address  به درستی وارد شده باشد.

plesk-security

Domain name می تواند هاست نیم سرور باشد و یا دامنه و یا ساب دامنه ای از هاستی باشد که برروی سرور میزبانی می شود.(اینمورد باعث خواهد شد که تمام کاربران پلسک از قبیل resellers، customers و …  با پورت ۸۴۴۳ به پلسک دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال: https://server.example.com:8443)

توجه داشته باشید که hostname/domain باید به آیپی آدرس public به درستی resolve شود در صورتی که نیاز به بررسی اینمورد وجود دارد می توانید از DNS  دامنه مورد نظر را از DNS Lookup by MxToolBox بررسی بفرمایید.

همچنین اگر دامنه example.com از پارامتر www استفاده میکند و یا ریدایرکت می شود در قسمت domain name به صورت www.example.com  وارد نمایید.

آدرسEmail می بایست معتبر بوده تا امکان دریافت notification های مهم را داشته باشد.

plesk-security

سپس برروی دکمه install کلیک نمایید. در این حالت ssl توسط Let’s Encrypt فعال می شود و پلسک با پورت ۸۴۴۳ به صورت ایمن نمایش داده می شود و به صورت خودکار نیز هر ۹۰ روز یک بار renew می گردد. هم اکنون دسترسی به پلسک به صورت https://server.example.com:8443 در دسترس می باشد.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۴۰۰/۰۱/۲۹

نویسنده : س احمدی

بدون دیدگاه

کلاهبرداری کلیکی(Click fraud)

در کلاهبرداری کلیکی یا Click Fraud یک شخص یا بات سعی می‌کند خود را بازدیدکننده‌ای ساده که بر روی یک لینک کلیک می‌کند نمایش دهد. کلیک می‌تواند بر روی ت...

۱۴۰۰/۰۱/۲۲

نویسنده : س احمدی

بدون دیدگاه

Ad fraud چیست؟

Ad fraud تلاشی برای کلاهبرداری دیجیتال از طریق شبکه تبلیغات جهت رسیدن به سود مالی است. اگرچه راه‌های بسیاری برای فریب قربانیان و شبکه‌های تبلیغاتی وجو...

۱۴۰۰/۰۱/۱۸

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

SWISS FORT KNOX یکی از بهترین دیتاسنتر ها

در این مقاله قصد داریم به توضیحی از یکی از بهترین و امن ترین دیتاسنتر(DataCenter) های دنیا با نام SWISS FORT KNOX بپردازیم و پیشنهاد می کنیم تا پایان ...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "نحوه ایمن کردن هاست نیم در پلسک با پورت ۸۴۴۳"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...