در مقاله ی گذشته در خصوص مهم ترین کارهایی که باید بلافاصله بعد از نصب وردپرس انجام داد صحبت کرده ایم و تا حدی با موارد ابتدایی آن آشنا شده ایم. در این مقاله نیز ادامه این مبحث صحبت خواهیم کرد. قسمت اول این مقاله هفته های پیشین منتشر شد. در خصوص ادامه آن نیز در مقاله فعلی مورد های دیگر را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

  1. نصب تم

حال که دو مرحله اول نصب وردپرس را انجام داده ایم. وقت آن رسیده است که به ظاهر سایت خود توجه کنیم. زمانی که وردپرس نصب می شود به صورت پیشفرض تمی بر روی سایت قرار داده می شود که یک شخص ثالث آن را انتخاب کرده است و زمانی که سایت در دسترس قرار می گیرد این تم نمایش داده می شود. حال برای اولین کار ظاهری می بایست تم را تغییر دهید. تم های رایگان داخل خود وردپرس موجود است و یا این که می توانید از تم های شخصی سازی شده که ممکن است شامل هزینه باشد استفاده نمایید و بر روی وردپرس نصب کنید.

انتخاب تم یکی از مهم ترین مسائل سایت می باشد. زیرا اولین چیزی که در سایت نمایش داده می شود ظاهر و تم آن است. حال با توجه به بودجه و کارایی سایت خود می توانید تم مورد نظر را انتخاب کنید.

wordpress

  1. انتخاب پلاگین

علاوه بر تم که اهمیت بالایی در سایت دارد، افزونه ها یکی از مهم ترین بخش های سایت و CMS می باشد. افزونه ها عملکرد سایت را بهتر می کنند و قابلیت هایی را در اختیار شما می گذارند که باعث می شود استفاده بهینه تر و راحت تری از وردپرس داشته باشید. در مقاله های گذشته در خصوص پلاگین های وردپرس صحبت کرده ایم و برخی از بهترین های آنها را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. در خصوص وردپرس و کار با آن مقالات متعددی بر روی سایت قرار دارد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۵/۱۳

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

بهینه سازی تصاویر در سرور ویندوزی

هنگام بارگذاری اطلاعات سایت یکی از مواردی که میتوان برای بهبود و بهینه بودن سایت بررسی نمود آپلود عکس های فشرده می باشد که در صورتی که در سروری که هاس...

۱۳۹۹/۰۵/۱۱

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

تنظیمات فایروال پنل مدیریت ایروسرور (سرور ابری)

فایروال یکی از اصلی ترین شاخه های امنیت سرور می باشد که در مقالات مختلفی به صورت کامل در خصوص آن صحبت کرده ایم. در مقاله فعلی به فایروال پنل مدیریت ای...

۱۳۹۹/۰۵/۰۸

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

تنظیمات Network Interface برای ویندوز و لینوکس

در این دانشنامه قصد داریم چگونگی اعمال تغییرات در Network سرور های ویندوز و لینوکس را به شما اموزش دهیم. با ما همراه باشید. اعمال تغییرات در سرور ل...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "مهم ترین کارهایی که باید بلافاصله بعد از نصب وردپرس انجام داد (قسمت ۲)"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...