مقاله فعال سازی PHP Selector در کنترل پنل Centos Web Panel بخش دوم ، ادامه مقاله پیشین در همین رابطه می باشد. جهت نصب کنترل پنل CWP می توانید از مقاله نصب کنترل پنل Centos Web Panel استفاده بفرمایید.

در مقاله قبل نحوه فعال سازی و نصب PHP selector و همچنین نصب فایل ها ضروری و مورد نیاز و خود نسخه های PHP را به شما شرح داده ایم. در این مقاله سایز گزینه های موجود در سمت PHP Selector به شما توضیح داده خواهد شد.

برای این مورد لازم است با یوزرنیم root وارد کنترل پنل شده و در نوار سمت راست بر روی PHP Setting و سپس بر روی PHP Selector کلیک نمایید.

در صفحه ی باز شده می توانید نسخه های نصب شده را مشاهده بفرمایید.

Edit Flags:

با انتخاب این گزینه می توانید Flag های مربوطه به آن زبان PHP را مشاهده نمایید و سپس اقدام به تغییر مواد برحسب نیاز و کارایی خود نمایید. لازم به ذکر است که ان مورد می بایست شخصی که با Flags آشنایی دارد تغییر پیدا نماید و تغییر بدون اطلاع آن می توانید باعث ایجاد اختلال در نسخه مربوطه و در نتیجه خارج شدن سایت های شما از دسترس شود.

Reset Flags:

این گزینه برای زمانی استفاده می شود که Flags توسط شما تغییر پیدا کرده است و تداخلی به وجود آمده است. با استفاده از این گزینه می توانید تنظیم های Flags را به حالت پیش فرض سرور برگردانید.

Delete PHP version:

همان طور که از اسم این گزنیه نیز مشخص است با استفاده از این گزینه می توانید نسخه php مورد نظر را حذف نمایید. دلایل مختلفی برای حذف نسخه php وجود دارد که کاربران با استناد به آن ها و کاربری خود می توانید با استفاده از این گزینه نسخه مربوطه را از روی سرور خود حذف نمایید.

List Modules:

با کلیک بر روی این گزینه می توانید لیست ماژول ها موجود، فعال شده و فعال نشده را برای آن نسخه php مشاهده نمایید.

Edit php.ini:

گزینه آخر در این قسمت نیز ویرایش فایل php.ini می باشد. نحوه ویرایش کامل این فایل در مقاله دیگری به شما توضیح داده خواهد شد. برای افزایش memory_limit و یا تغییر disable_function ها می بایست تغییراتی را در این زمینه اعمال نمایید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

همچنین به منظور مطالعه بیشتر مقاله ها، می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۸/۰۶/۲۸

نویسنده : ر شیخ

0

معرفی SonicWall

در این مقاله قصد داریم شما را با برند SonicWall آشنا کنیم. این شرکت به صورت کلی در حوزه امنیت اطلاعات فعالیت دارد.معرفی SonicWall  SonicWall در اصل یک شرکت خصوصی است که مقر اصلی آن در ...

۱۳۹۸/۰۶/۲۸

نویسنده : ف لقمانی

0

ایجاد دیتابیس در کنترل پنل webmin

در مقالات گذشته در خصوص نصب کنترل پنل webmin، نحوه ایجاد یوزر و همچنین آپلود اطلاعات در کنترل پنل webmin توضیح داده بودیم. در این مقاله در خصوص نحوه ایجاد یوزر و دیتابیس در کنترل پنل W...

۱۳۹۸/۰۶/۲۸

نویسنده : ب حداد

0

تغییر نسخه PHP در کنترل پنل Webmin

تا کنون در بخش مقالات، در خصوص مسائل مختلفی از کنترل پنل Webmin صحبت کرده ایم. از جمله نصب کنترل پنل، تنظیم نیم سرور، نصب گواهینامه SSL و تنظیمات CSF که هر کدام در مقالات مجزا می باشند. ...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "فعال سازی PHP Selector در کنترل پنل Centos Web Panel بخش دوم"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...