مرکز محتوای Server.ir :

تعریف Prestashop و ویژگی های آن

تعریف Prestashop و ویژگی های آن

در مقاله های پیشین با تعریف پلتفرم Opencart و بررسی ویژگی های آن با شما عزیزان همراه بودیم و در این قسمت قصد داریم در خصوص پلتفرم فروشگاه ساز دیگری با نام Prestashop توضیحاتی ارائه کنیم.

Opencart یک پلتفرم یا سیستم تجارت الکترونیکی و فروشگاه ساز حرفه ای و متن باز (Open Source) است که به علت وجود ویژگی های کاربردی و ظاهری جذاب، توانسته است جایگاه ویژه ای در میان کاربران کسب کند و به محبوبیت و شهرتی در زمینه فروش و تجارت اینترنتی دست یابد.

Prestashop نیز همانند Opencart یک پلتفرم فروشگاه ساز رایگان است و هیچ کمیسیونی بر فروش شما دریافت نمی کند و به کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک می کند تا یک فروشگاه آنلاین موفق را ایجاد و اجرا نمایند. این پلتفرم متن باز یا Open Source می باشد که بر اساس زبان برنامه نویسی PHP و پایگاه داده MYSQL ایجاد شده است و تا کنون 270 هزار فروشگاه با آن ایجاد شده اند.

prestashop

ویژگی های Prestashop:

  1. شما توسط Prestashop فروشگاه خود را بسازید، آن را روی فضای میزبانی خود (Host) قرار دهید و تمام فایل ها آن را بسته به نیاز خود ویرایش کنید.
  2. امکان انتقال از نرم افزارهای دیگر بر روی Prestashop وجود دارد
  3. بیش از 300 قابلیت پیش فرض در آن موجود است
  4. با بیش از 60 زبان زنده دنیا در دسترس است
  5.  قالب هایی با طرح های منحصر به فرد و زیبا در آن برای استفاده کاربران موجود است

همانطور که گفته شد، PrestaShop دارای بیش از 300 ویژگی داخلی برای مدیریت لیست محصولات، پرداخت ها،ارسال ها و … است. PrestaShop از سیستمی استفاده می کند که به کاربران خود این امکان را می دهد تا تم های فروشگاه را سفارشی سازی کرده و از طریق ماژول های خود ویژگی های جدیدی را اضافه کنند. این ماژول ها قابلیت های داخلی نرم افزار را گسترش می دهند که کاربران می توانند آن ها را مستقیماً در پنل مدیریت نرم افزار نصب کنند.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

ایمیل

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

  در این آموزش، میبینیم که چطور با استفاده از فیلتر ایمیل ها در سی پنل ، ایمیل های خود را در لیست سیاه یا

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.