وردپرس یکی از بهترین پنل های مدیریت وب سایت می باشد. همانطور که استفاده از آن ساده می باشد، امکان اضافه کردم افزونه های متعددی در آن وجود دارد که به شما کمک می کند بیشترین بهره برداری را از سایت ببرید. در این مقاله به برخی از بهترین پلاگین های وردپرس که در سال ۲۰۲۰ شناسایی شده اند خواهیم پرداخت.

پلاگین های مختلفی برای وردپرس وجود دارد، برخی از آنها بسیار کاربردی است که وب سایت شما را بسیار زیبا و کارآمد می کند و برخی دیگر آنچنان مخرب است که وب سایت زیبای قبلی شما را به سایتی پر از ویروس و ربات تبدیل می کند. در نتیجه انتخاب بهترین پلاگین برای وب سایت بسیار پر اهمیت می باشد.

  1. Contact Form 7

با استفاده از این پلاگین می توانید همه فرم های ارتباطی با مخاطبین خود را به خوبی کنترل کنید. در این پلاگین شما امکان ایجاد Capcha را نیز دارید.

Plugins

  1. Yoast SEO

با استفاده از این پلاگین می توانید به صورت گام به گام با کلید واژه هایی که دارید، SEO سایت خود را ارتقا دهید.

Plugins

  1. Aksimet Anti-Spam

این افزونه رایگان بوده و به شما این امکان را می دهد که سایت را از دریافت اسپم دور کنید. دیگر با آنالیز تمامی دریافتی ها اجازه ورود اسپم را به وردپرس شما نمی دهد. همچنین کامنت ها نیز یکبار از آنالیز این افزونه رد می شود.

plugins

  1. WooCommerce

کاربرانی که می خواهند سایت های فروشگاهی راه اندازی کنند، قطعا نیاز به پلاگینی دارند که این محتوی فروشگاهی را هدایت کند. با استفاده از این پلاگین به راحتی می توان کالا را عرضه کرد و به بهترین شیوه آن ها را در وب سایت مدیریت کرد.

plugins

  1. TinyMCE Advanced

در صورتی که می خواهید بدون مراجعه به Google Analytic وضعیت سایت را بررسی کنید، می توانید پلاگین TinyMCE را نصب کنید و به راحتی وضعیت سایت را بررسی کنید.

Plugins

برای مشاهده دیگر پلاگین ها ما را در مقالات بعدی دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۳/۰۵

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

find command در لینوکس (بر اساس Owners و Groups)

در مقالات گذشته در خصوص یکی از کامندهای پرکاربرد صحبت نمودیم، و هم چنین در ارتباط با دستور find command  در لینوکس بر اساس سطح دسترسی و همچنین کامندها...

۱۳۹۹/۰۳/۰۳

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

بهترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۲۰ (قسمت دوم)

در مقاله گذشته در خصوص پلاگین های وردپرس و اهمیت استفاده از آنها توضیح داده ایم. 5 تا از بهترین پلاگین ها در مقاله گذشته خدمت شما اعلام شد. اکنون در م...

۱۳۹۹/۰۲/۳۱

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

نحوه ی ارسال ایمیل از طریق SMTP در Joomla

در مقالات پیشین به توضیح نحوه ی ارسال ایمیل از طریق SMTP در Word press پرداختیم و در این مقاله قصد داریم نحوه پیاده سازی این پلاگین را بر روی جوملا تو...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "بهترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۲۰ (قسمت اول)"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...