در این مقاله قصد داریم در خصوص یکی از پر اهمیت ترین بخش های ارتباط به کارشناسان مجموعه server.ir صحبت کنیم. زمانی که شما با مشکلی در سرور، هاست، ایروسرور و … برخورد می کنید، نیاز است که به جهت تست سرویس، دسترسی های آن را برای کارشناسان مجموعه ارسال شود. حال با توجه به این که مسئله امنیت سرویس ها و اطلاعات کاربران، موضوعی بسیار مهم برای مجموعه server.ir می باشد، برای این که اطلاعات شما به صورت پیامی برای کارشناسان ارسال نشود، بخشی را در سامانه ایجاد کرده اند با نام Sensitive Data که شما می توانید در این بخش اطلاعات محرمانه سرویس خود را قرار دهید.

با ارسال این دسترسی هم اطلاعات شما ایمن می شود و هم دسترسی به آن برای کارشناسان و کاربر راحت تر خواهد بود. حال می خواهیم با این بخش در سامانه آشنا شویم.

زمانی که می خواهید تیکت جدیدی را باز کنید و بر روی گزینه باز کردن تیکت جدید کلیک می کنید، پس از نوشتن متن و عنوان و… در پایین صفحه مستطیلی سبز رنگ به شما نمایش داده می شود. شما می توانید که اطلاعات مورد نظر خود را داخل این باکس وارد نمایید:

sensitive data

در صورتی که تیکت قدیمی دارید و در اواسط مکالمه تمایل به ارسال اطلاعات خود دارید، در بالای تیکت گزینه Sensitive Data را کلیک می کنید:

sensitive data

داخل این باکس می توانید اطلاعات را وارد کنید و بر روی گزینه ذخیره کلیک نمایید:

sensitive data

با ذخیره این اطلاعات کارشناسان قادر خواهند بود که اطلاعاتی که فرمودید را به راحتی مشاهده و در اسرع وقت مشکل را پیگیری کنند. دیگر نیاز نیست که در اواسط مکالمه اطلاعات شما قرار داشته باشد و از نظر امنیتی نیز برای شما مشکل ساز شود.

امیدواریم که این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۴/۱۶

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

find command در لینوکس (بر اساس Date and time)

در مقالات گذشته در ارتباط با یکی از کامند های بسیار مهم و کاربردی در لینوکس با محوریت اصلی find commands در لینوکس پرداختیم. توضیح دادیم که در بسیاری...

۱۳۹۹/۰۴/۱۴

نویسنده : ب حداد

بدون دیدگاه

مهم ترین کارهایی که باید بلافاصله بعد از نصب وردپرس انجام داد (قسمت ۲)

در مقاله ی گذشته در خصوص مهم ترین کارهایی که باید بلافاصله بعد از نصب وردپرس انجام داد صحبت کرده ایم و تا حدی با موارد ابتدایی آن آشنا شده ایم. در این...

۱۳۹۹/۰۴/۱۱

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

بهترین شرکت های امنیتی (Security Company) در سال ۲۰۲۰

امروزه تقریبا تمامی کسب و کار ها به طریقی با سیستم های IT و شبکه ها و پروتکل های اینترنتی در ارتباط بوده و با توجه به افزایش سطوح حمله و پیچیده تر شدن...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "ارسال اطلاعات محرمانه در بخش پشتیبانی"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...