مرورگر امن

سرویس مرورگر امن Server.ir ابزاری برای رفع محدودیت‌های مرتبط با آی‌پی در کاربری‌های وبگردی است.

دوره یکماهه: 180,000 تومان
دوره یکماهه: 479,500 تومان

مرورگر امن (Browser as a service (BaaS چیست؟

سیستم VDI یا Virtual Desktop Infrastructure تصویری از یک دسکتاپ مرکزی در اختیار چندین کاربر قرار می‌دهد که میتوان از راه دور از برنامه های دسکتاپ دسترسی داشت.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که برای دسترسی به سایت‌هایی نیاز به آی‌پی خارج و یا حتی آی‌پی ایران داشته باشید و برای حل این موضوع مجبور به استفاده از سرور مجازی یا فیلترشکن شده باشید که قطعا از نظر امنیتی هم براتون مشکل ساز شده باشند و یا حتی از DNS های تحریم شکن استفاده کرده باشید که منجر به کاهش سرعت شما شده باشند

حال با Browser as a service محدودیت مرزها رو در جغرافیا، سرعت و امنیت کنار بگذارید و با هزینه کمتر به مرورگری امن دست پیدا کنید.

یکی از مزایای سرویس مرورگر امن امکان راه‌اندازی آسان این سرویس می‌باشد بطوریکه برای استفاده ازین سرویس نیاز به فناوری یا برنامه خاصی در سیستم شما نمی‌باشد. جهت استفاده از سرویس، پس از خرید، آی‌پی این محصول به همراه پورت اتصال خدمت شما ارسال میگردد و همچنین رمز عبور نیز در مراحل خرید از طرف شما ثبت گردیده است.

در این محصول هم مثل VPS شما آی‌پی منحصر به فرد خود را خواهید داشت و با وارد کردن آی‌پی و پورت مجزا امنیت اطلاعات شما فراهم خواهد بود.

برای توضیحات بیشتر و آموزش کامل‌تر به همراه تصاویر می‌توانید به لینک مقاله زیر مراجعه نمایید:

 

برای خرید مرورگر امن نیاز به مشاوره دارید؟

کاربرد‌های مرورگر امن Server.ir

مرورگر امن

ویژگی‌های مرورگر امن

مقرون به صرفه

استفاده آسان

سرعت بالا

ایمن

سوالات متداول در مرورگر امن

در صورتیکه سوال شما در لیست زیر قرار ندارد، از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید...

آیا مرورگر و آی‌پی من اختصاصی است؟

بله، در سرویس مرورگر امن شما آی‌پی اختصاصی و ثابت خود را خواهید داشت.

آیا از سرویس مرورگر می‌تونم برای تراکنش‌های بانکی ایران استفاده کنم؟

بله، با توجه به اینکه مرورگر امن ایران، آی پی ایران را دارد می‌توانید به سایت های بانکی ایرانی و یا سایر سایت‌هایی که تنها از ایران در دسترس‌اند، از خارج کشور دسترسی داشته باشید.

آیا سرور دات آی آر یا کاربران دیگر به دیتای مرورگر من دسترسی دارند؟

خیر، کاربران دیگر به هیچ عنوان دسترسی به اطلاعات شما نخواهند داشت. همچنین دیتای داخلی سرویس نیز مطابق با رعایت حریم خصوصی کاربران، از طرف سرور دات آی آر مورد بررسی قرار نمی‌گیرد و با توجه به اینکه رمز عبور تعیین شده توسط شما در دیتابیس ذخیره نمی‌شود، در صورت تغییر رمز عبور اولیه امکان ورود به سرور تنها توسط شما وجود خواهد داشت.

آیا امکان دانلود در این سرویس وجود دارد؟

بله، امکان دانلود محتوا در این سرویس وجود دارد اما با توجه به فضای ذخیره‌سازی محدود این مورد نهایتا تا حجم 1 گیگابایت امکان‌پذیر است.