جذب کارشناس فنی هاستینگ

اتصال از طریق SSH به سرور توسط موبایل

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

 

در این  مقاله قصد داریم در مورد  اتصال از طریق SSH به سرور توسط موبایل صحبت کنیم. در مقالات گذشته در مورد ریموت زدن به دسکتاپ توسط موبایل صحبت کرده ایم. در این مقاله می خواهیم دسترسی به سرور لینوکسی  را توسط گوشی موبایل هوشمند خود تجربه کنید.

به سرور های لینوکسی ، در سیستم های خود مانند لپ تاپ و یا کامپیوترهای  PC به روش SSH زدن دسترسی پیدا می کنیم. در کامپیوترها، با نرم افزارهایی همچون Putty این کار را انجام می دهیم. برای اولین بار پیکربندی کامپیوتر خود را برای دسترسی از راه دور توسط اپلیکیشنی در تلفن  هوشمند خود تجربه می کنید و به راحتی بدون داشتن لپ تاپ و یا  سیستم های  PC میتوانید به سرور خود دسترسی مستقیم داشته باشید.

گاهی ممکن است که مشکلی در سرور لینوکسی ما ایجاد شود و ما به سیستم لپ تاپ و PC دسترسی نداشته باشیم و یا اینکه سیستم ما به اینترنت متصل نباشد. در این موارد تنها راه دسترسی ما تلفن همراه ما می باشد. در برخی از موارد شما از طریق سیستم خود به اینترنت متصل نیستید و یا اینکه در خیابان یا مکان هایی قرار دارید که امکان استفاده از سیستم خود را ندارید و یا این که سیستم خود را همراه خود نیاورده اید، با توجه به این که تلفن هوشمند شما همیشه همراهتان می باشد ، می توانید به راحتی با داشتن نرم افزار SSH زدن برای گوشی های هوشمند به راحتی به سرور خود دسترسی داشته باشید و آن را مدیریت کنید.

با نرم افزار Juice SSH برای گوشی های اندروید می توانید به سرور لینوکس خود توسط تلفن هوشمند با سیستم عامل اندروید متصل شوید و مشکلات سرور مورد نظر خود را رفع نمایید. این نرم افزار را می توانند از Google Play دانلود کنند.

برای گوشی های آیفن نیز می توانید از نرم افزار terminus برای سیستم عامل های ios استفاده کنند و مشکلات خود را از طریق تلفن همراه خود پیگیری کنند. این نرم افزار را می توانند از App Store دانلود کنند.

امیدواریم که این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

0 0 رای ها
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بسیار عالی بود و مفید واقع شد
ممنون از شما

زنده باشید، ممنون از زمانی که صرف مطالعه این مقاله و اعلام نظر فرمودید