کمک میخوای ؟!؟

در هر قدم پشتیبان شما هستیم...

سرور ابری ایروسرور

سرور ابری ایروسرور ♡ خدمات انحصاری سرور ابری Server.ir و گنجینه کامل و بی نظیری از تمام ویژگی هایی است که کارشناسان فنی Server.ir طی سال ها تحقیق و توسعه در ذهن داشتند تا بتوانند زیرساخت ابری شگفت انگیزی را پدید آورند که در اینجا به ذکر تنها چند مورد از آن کفایت می کنیم:

☁ امکان تهیه بک‌آپ آنلاین از سرور ابری

☁ امکان ارتقا و تغییر منابع به صورت آنی

☁ امکان انتقال آنلاین سرور بین کلاسترهای مختلف

☁ امکان پخش مخاطبین بین دو یا چند ایرو با فناوری Load Balancing

☁ تجربه سرعت و پایداری بی‌نظیر به دلیل زیرساخت ابری، هارد پرسرعت (SSD یا NVMe)

و این تنها گوشه‌ای از ♡ ایروسرور ♡ است که گاهی حتی یکی از آنها برای انتخاب ♡ ایروسرور ♡ کافی است…

دنیای ابری رو با ♡ ایروسرور ♡ تجربه کن

ایروسرور: خدمات سرور ابری ایران و اروپا

امکان تهیه منابع بالا

تهیه ایروسرور با منابع معادل سرور اختصاصی نیز ممکن است که متناسب با سفارشات احتمال دارد با اندکی تأخیر در تحویل همراه باشد

امنیت + پایداری + سرعت

♡ ایروسرور ♡ گنجینه عجیبی از ویژگی های خوب خدمات ابری که ما سالیان سال منتظر خلقش بودیم...

چالش تست خدمات

ما شما رو به چالش ارزیابی ♡ ایروسرور ♡ دعوت می کنیم. اگر تا 7 روز به هر دلیلی دوست نداشتید، تمام مبلغ رو به شما بر می گردونیم

سرور ابری چیست؟

سرور ابری چیست؟ این سوالی است که بسیار زیاد مطرح می‌شود. عبارت “ابری” مفهومی جدید است که امروزه در ادامه بسیاری از نرم افزارها مشاهده می شود و نشان دهنده فناوری به روز و منحصر به فرد می باشد اما این مفهوم به چه معنا است؟ کلیدواژه “ابری” جدید است اما حقیقت امر آن است که ریشه و اصالت این مفهوم عمیق است و سالیان سال است که در حوزه فناوری اطلاعات مسیری به این هدف ایجاد شده بود و حتی به نوعی می توان گفت در گذشته هم خدمات ابری در سطوح متفاوتی بوده است که با این نام شناخته نشده بود.

سرورهای مجازی سنتی

ایروسرور

سرور اختصاصی

ایروسرور اختصاصی

پلتفرم

مجازی ساز

ابری

سرور اختصاصی

ابری

فضای حافظه

اختصاصی/اشتراکی

اختصاصی

اختصاصی

اختصاصی

رم

اختصاصی/اشتراکی

اختصاصی

اختصاصی

اختصاصی

پردازنده

اشتراکی

اشتراکی

اختصاصی

اختصاصی

شبکه

اشتراکی

اشتراکی

اختصاصی

اختصاصی

بک آپ

Snapshot

LoadBalancing
(توزیع بار)

LiveMigration

کنسول

فایروال نرم افزاری

امکان تهیه لایسنس ابری

پشتیبانی از مجازی ساز

منابع انتخابی

امکان انتقال بین کلاسترها به صورت آنلاین

سرعت فوق العاده با هاردهای SSD یا NVMe

زیرساخت ابری

امکان اختصاصی سازی منابع

امنیت و پایداری در شبکه ابری

امکان بک آپ و LoadBalancing

ضمنا به دلیل اطمینان از کیفیت خدمات و خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان گرامی به مدت 7 روز ضمانت بازگشت وجه وجود دارد.

فرم درخواست مشاوره
Step 1 of 2
50%

اصول اولیه سرور ابری

در اصول اولیه خدمات سرور ابری، این باور وجود دارد که باید سطوح مختلف فناوری به گونه ای ارائه شوند که در نهایت به عنوان “خدمت” (As A Service) به کاربر ارائه گردد. به عبارت دیگر اگر بخواهیم یک کلمه برای همجواری با مفهوم “ابری” پیدا کنیم، کلمه “خدمات” است. “خدمات ابری” گویای آن است که کاربر برای رفع نیاز خود باید بتواند به صورت اتوماسیون و با استفاده از این فناوری، راهکار رفع نیاز خود را در قالب یک خدمت به صورت فناوری دریافت کند. در نگاهی رایج و یکی از انواع دسته بندی خدمات ابری، سه طبقه بندی زیر را برای خدمات ابری در نظر می گیریم:

زیرساخت به عنوان خدمت (IaaS: Infrastructure As A Service)

در صورتی که فناوری و خدمت قابل ارائه توسط شما در پایه ترین سطح خدمات و به عنوان زیرساخت برای کاربر باشد، در گروه خدمات ابری از نوع IAAS قرار می گیرد. برای مثال ارائه خدمات سرور ابری که فناوری به روز سرورهای مجازی است و زیرساختی است که کاربران بتوانند مطابق نیاز خود آن را تنظیم و بهینه سازی کنند تا وبسایت و نرم افزار خود را بر روی آن میزبانی کنند، در این دسته قرار می گیرند. شرکت آمازون یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ابری IaaS در سطح جهانی می باشد. ایروسرور نیز خدمات سرور ابری انحصاری Server.ir است که به صورت بنیادین قابلیت دریافت خدمات IaaS را برای شما به ارمغان می آورد.

پلتفرم به عنوان خدمت (PaaS: Platform As A Service)

در صورتی که فناوری ارائه شده توسط شما علاوه بر بهره مندی از امکانات زیرساختی، پردازشی بر روی آن زیرساخت انجام داده و یک پلتفرم (ترکیبی از یک زیرساخت با نرم افزار یا فناوری های داخلی مورد نیاز) را در قالب یک خدمت به شما ارائه دهد، به آن PAAS گویند. به طور مثال، وقتی پس از انتخاب پلن سرور ابری خود با سیستم عامل لینوکس یا ویندوز، بتوانید انتخاب کنید که پیش نیازهای نرم افزاری مورد نیاز برای میزبانی یک سایت وردپرس به صورت خودکار بر روی سرور نصب و تنظیم شوند و شما تنها با ارائه فایل بک آپ از قالب وردپرس سایت خود، یک سرور ابری تحویل بگیرید که تمام تنظیمات اولیه برای میزبانی یک سایت وردپرس بر روی آن اعمال شده است و قالب سایت شما نیز به صورت خودکار بر روی آن اجرا شده است، شما در حال بهره مندی از خدمات ابری در سطح PAAS هستید. ایروسرور، علاوه بر ارائه خدمات IaaS، از راهکارهایی در سطح PaaS نیز پشتیبانی می کند که به صورت انحصاری توسط Server.ir تعبیه و ارائه گردیده است و برای تجربه لذت استفاده از سیستمی خودکار و به روز کافی است پس از ثبت نام در سایت Server.ir، تنها یک مرتبه از خدمات ایروسرور استفاده نمایید.

نرم افزار به عنوان خدمت (SaaS: Software As A Service)

اگر نرم افزار خود را با بهره مندی از زیرساخت ها و ویژگی های یک سیستم ابری طراحی و اجرا کنید و یا به عبارت دیگر خدماتی ابری در سطح نرم افزار ارائه دهید، خدمات شما در دسته خدمات SaaS قرار می گیرد. به طور مثال شما هنگام استفاده از نرم افزار Dropbox به جای اینکه خدمات ابری گوگل را در سطح زیرساخت (سرورهای ابری ویژه میزبانی فایل) دریافت کنید و نرم افزار این سرورها را جهت میزبانی فایل آماده کنید و یا در سطح پلتفرم (سرورهای ابری ویژه میزبانی فایل با نصب و تنظیم خودکار نرم افزارهای مورد نیاز جهت آماده سازی سازی برای نگهداری فایل) دریافت کنید، تمام این موارد توسط گوگل تعبیه و پردازش شده و شما به عنوان کاربر یک نرم افزار، در سامانه Dropbox ثبت نام کرده و به سادگی با استفاده از منوهای این نرم افزار و کار کردن با یک نرم افزار، نیاز خود را برطرف می نمایید. عموماً این سطح از خدمات ابری توسط شرکت های توسعه نرم افزار و کدنویسی انجام می شود اما زیرساخت آن توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب مانند Server.ir تأمین می گردد.

سوالات متداول در سرور ابری

Server.ir به عنوان مرجع خدمات میزبانی وب، تجربه سالها ارائه خدمات به کاربران با فناوری های سنتی را داشته است و هم اکنون چندین سال است که تجربه خود را در راستای فناوری های روز دنیا در زمینه ابری به کار گرفته و خدمات ابری را به صورت انحصاری و اختصاصی فراهم کرده است که نیازهای تجاری کاربران را به صورت کاربردی رفع می کند. خدمات ابری بدون تجربه میزبانی صرفاً یک تحقیق و توسعه یا آزمون و خطا است...

بدون شک سرور ابری. ایروسرور، نام انحصاری سرورهای ابری Server.ir است که سالیان سال به عنوان راهکار جایگزین سرورهای مجازی و اختصاصی سنتی به کاربران این مجموعه ارائه می شود و علاوه بر اینکه تمام ویژگی های آن ها را دارد، امکاناتی دارد که در خدمات سنتی قابل ارائه نبود.

خیر. اگر پیشرفت تکنولوژی باعث سخت تر شدن کاربری شما شود، پسرفتی بیش نیست... سرورهای ابری از نظر رابط کاربری کاملاً مشابه همان فناوری های سنتی هستند با این تفاوت که ابزارها و راهکارهای جدیدی دارند که مدیریت و کار با سرور را برای شما راحت تر می کند.

خیر، تعرفه های ایروسرور را با سیستم های جهانی یا سرورهای ابری معادل از نظر فنی، زیرساختی و شرکت ارائه دهنده خدمات مقایسه کنید. هدف از ارائه خدمات ابری بهره مندی از ویژگی Pay As You Go است. یعنی پلن های ایروسرور طوری طراحی شده است که هرچقدر کسب و کار رشد کرد، متناسب با افزایش درآمد خود، بودجه صرف هزینه های زیرساختی سرور ابری کنید و ملزم به پرداخت هزینه های مازاد نباشید.