سرور اختصاصی OVH

سرور اختصاصی OVH با امکان ارائه از کشورهای مختلف همچون فرانسه، کانادا، لهستان، انگلیس، آمریکا، آلمان، استرالیا، سنگاپور و هند مناسب کاربرانی است که نیاز به آی‌پی خارج از ایران برای عبور از تحریم‌ها را دارند.

پلن‌های سرور اختصاصی OVH

جهت چک کردن موجودی، سفارش کانفیگ مورد نظر خود و یا دریافت مشاوره اختصاصی، با واحد فروش در ارتباط باشید.

  • سرور اختصاصی OVH
اسم پلن
پردازنده
دیسک
رم
قیمت ماهانه
خرید پلن

امکانات سرور اختصاصی OVH

سرور اختصاصی فرانسه

برای خرید سرور اختصاصی OVH نیاز به مشاوره دارید؟

ویژگی‌های سرور اختصاصی OVH

ترافیک نامحدود

امکان دسترسی کنسول

آپ‌تایم %99.9

پهنای باند بالا

به دنبال سرور در سایر کشورها هستید؟

سرور اختصاصی فرانسه

سیستم عامل و مجازی ساز در سرور اختصاصی فرانسه

یکی از مزیت‌های خرید سرور اختصاصی فرانسه نسبت به سرور مجازی امکان نصب بدون محدودیت سیستم‌عامل است. در این دسته از خدمات علاوه بر سرور اختصاصی لینوکس و سرور اختصاصی ویندوز، ارائه سرور با سیستم‌عامل‌های دیگر نیز امکان‌پذیر است. پلتفرم‌های مجازی‌سازی همچون Proxmox از جمله مواردی هستند که به جز سیستم‌عامل‌ لینوکس و ویندوز سرور، امکان نصب بر روی سرویس را دارند. سیستم‌عامل انتخاب شده توسط کاربران، پس از ثبت سفارش به صورت رایگان توسط تیم پشتیبانی Server.ir بر روی سرور نصب می‌شود.

سرور اختصاصی فرانسه

پشتیبانی و مدیریت سرور اختصاصی فرانسه

پشتیبانی زیرساخت، امور مربوط به آپ‌تایم سرور و موارد سخت‌افزاری از جمله خدماتی است که توسط تیم پشتیبانی و فنی Server.ir به مشترکین سرور اختصاصی فرانسه ارائه می‌شود. در حوزه موارد نرم‌افزاری، کاربران بطور کامل دارای دسترسی روت میباشند و وابسته به امکان این موضوع از طرف دیتاسنتر دارای دسترسی‌هایی از جمله دسترسی کنسول و ریبوت هستند و مسئولیت مدیریت امور نرم افزاری داخل سرویس برعهده ایشان می‌باشد. البته در این مسیر همواره برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی جهت دریافت مشاوره فنی امکان‌پذیر است. همچنین مشترکین خدمات می‌توانند با استفاده از خدمات مدیریت سرور، انجام امور فنی را که از عهده‌شان خارج است به تیم پشتیبانی واگذار نمایند.

از موارد دیگر که جزو خدمات واحد پشتیبانی در خدمات سرور OVH فرانسه به شمار می‌روند، می‌توان به نصب و راه‌اندازی اولیه سرور اشاره کرد. نصب سیستم‌عامل و راه‌اندازی افزونه‌های موجود در سفارش از جمله این موارد هستند.

ارتباط با واحد پشتیبانی به صورت روزانه از طریق ارسال تیکت امکان‌پذیر است و پاسخگویی به تیکت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. همچنین کارشناسان پشتیبانی طی ساعات اداری از طریق تماس تلفنی نیز آماده پاسخگویی به سوالات کاربران می‌باشند.

سرور قدرتمند

امکانات انحصاری سرور اختصاصی فرانسه

در سرورهای اختصاصی فرانسه با توجه به تنوع بالای پلن‌های قابل ارائه امکان شخصی‌سازی سرویس وجود دارد. همچنین در بعضی از پلن‌های ارائه شده از این کشور، ارتقا منابع طی دوره استفاده امکان‌پذیر است.

مزیت دیگر این خدمات انحصاری بودن منابع سرور از جمله سخت‌افزار و پهنای باند است. این مورد باعث می‌شود که کاربر امکان بهره‌مندی از حداکثر توان سرور را داشته باشد و دیگر تحت تاثیر سایر کاربران قرار نگیرد.

سوالات متداول در سرور اختصاصی OVH

در صورتیکه سوال شما در لیست زیر قرار ندارد، از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید...

تحویل سرور اختصاصی OVH چقدر زمان می‌برد؟

به صورت کلی زمان تحویل سرور اختصاصی OVH بسته به نوع پلن و موقعیت ارائه دهنده خدمات متفاوت است. اما این زمان عمدتا طی 48 ساعت ابتدایی سفارش می‌باشد. جهت اطلاع از زمان دقیق می‌توانید با واحد فروش در ارتباط باشید.

در خدمات سرور اختصاصی OVH چه تعداد آی‌پی اضافه قابل ارائه می‌باشد؟

در خدمات ارائه شده از دیتاسنتر OVH امکان ارائه آی‌پی تا 16 عدد وجود دارد. آی‌پی‌های ارائه شده از این دیتاسنتر تنها دارای هزینه ماهانه هستند و شامل هزینه اولیه نمی‌شوند.

آیا امکان سفارشی‌سازی در خدمات سرور اختصاصی OVH وجود دارد؟

در خدمات سرور اختصاصی OVH با توجه به تنوع بالای پلن‌های قابل ارائه، این امکان وجود دارد که پس از برقراری ارتباط با واحد فروش، نزدیک‌ترین سرور با توجه به منابع مورد نیاز کاربر به ایشان پیشنهاد گردد.

چه دیتاسنتری میزبان خدمات سرور اختصاصی OVH است؟

Server.ir جهت ارائه خدمات خود با شرکای تجاری و دیتاسنتر‌های مختلفی در سراسر جهان در حال همکاری می‌باشد.

در حال حاضر خدمات سرور اختصاصی فرانسه از دیتاسنتر OVH به کاربران ارائه می‌گردد. همچنین پلن‌های این دیتاسنتر قابل ارائه از کشورهای دیگه اروپا و جهان نیز هستند.

حریم خصوصی کاربران در Server.ir چگونه رعایت می‌شود؟

Server.ir کاملا به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و کلیه اطلاعات موجود در خدمات و ناحیه کاربری، نزد این مجموعه محفوظ می‌باشد.

همچنین هرگونه ورود به سرور جهت رسیدگی به امور پشتیبانی، تنها با درخواست کاربران صورت می‌گیرد و در غیر اینصورت امکان ورود برای کارشناسان پشتیبانی وجود ندارد.

آیا قوانین کپی‌رایت شامل خدمات سرور اختصاصی OVH می‌شود؟

به صورت کلی محدودیتی به لحاظ نقض کپی‌رایت بر روی خدمات سرور اختصاصی خارج وجود ندارد اما در صورتیکه گزارشی در خصوص این مورد از سمت مراجع قانونی داخلی، بین‌المللی و یا دیتاسنتر دریافت شود، سرویس تعلیق خواهد شد.

نحوه پشتیبانی و مدیریت سرویس در خدمات سرور اختصاصی به چه شکل است؟

در خدمات سرور اختصاصی پشتیبانی کامل زیرساختی و موارد سخت‌افزاری به کاربران ارائه می‌گردد.

در این خدمات در مورد دسترسی کنسول و ریبوت، وابسته به امکان ارائه این مورد از طرف دیتاسنتر متفاوت است و برای بررسی دقیق‌تر از طریق تیکت با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید و از این رو مدیریت امور نرم‌افزاری سرویس پس از نصب اولیه سیستم‌عامل برعهده کاربر می‌باشد.

همچنین کنترل‌پنل‌های مدیریتی میزبانی‌وب همچون سی‌پنل، دایرکت‌ادمین و پلسک به عنوان راهی برای تسهیل فرآیند مدیریت امور نرم‌افزاری، قابل نصب بر روی سرورهای اختصاصی هستند. این لایسنس‌ها در صورت اضافه شدن به سرویس به عنوان افزونه، توسط تیم پشتیبانی به همراه تنظیمات اولیه بر روی سرور نصب می‌شوند.