مرکز محتوای Server.ir :

NVMe در ایران

NVMe در ایران

 در این مقاله قصد داریم که خدمات جدیدی که در Server.ir ارائه می شود را خدمتتان معرفی نماییم.

سرور های ایران با هارد NVMe

همان طور که در مقالات گذشته در خصوص مزایای هاردهای NVMe خدمت شما توضیح داده شد، هاردهای  NVMe  از مزایای بی نظیری برخوردارند که تهیه سرور هایی که با این نوع هارد ها ارائه می شود یکی از پارامتر های مهم برای مشتریان مطرح می شود تا با داشتن این سرور ها performance کار خود را افزایش دهند. از مزایای آن می توان به سرعت بسیار بالا (نسبت به هارد های SATA و SSD)، خطوط چند گانه یا عملکرد مقیاس پذیری، امنیت و … اشاره داشت  که در ادامه می توانید تصویر تفاوت و مقایسه هارد های SAT،SSD و NVMe را از نظر سرعت مشاهده نمایید.

در حقیقت NVMe به عنوان یک استاندارد ارتباطی مخصوص SSD است که توسط یک کنسرسیوم شامل 13 گروه  از جمله سامسونگ، دل، اینتل، سیسکو، مایکروسافت و … توسعه داده شده است که در ادامه می توانید لیست آنها را مشاهده نمایید:

به صورت کلی سرور با هارد NVMe یک گزینه بسیار مناسب برای داشتن  یک سرور با کانفیگ مناسب برای کاربران است که خوشبختانه در تمام خدمات سرور های ایران از جمله سرور های مجازی، ایرو سرور ها و سرور های اختصاصی  این امکان برای ما وجود دارد که این نیاز مشتریان را تامین نماییم. ضمن اینکه در سرور های مجازی خارج  و ایرو سرور های اروپا نیز محدودیتی بابت ارائه سرور ها با هارد NVMe وجود ندارد.

برای سفارش ایرو سرور های ایران با هارد های NVMe می توانید لینک زیر رابررسی نمایید:

ایرو سرور های ایران با هارد NVMe

سرورهای مجازی ایران با هارد NVMe

همچنین با توجه به انتخابی بودن نوع هارد ها در سرور اختصاصی ایران می توانید پلن دلخواه خود را ایجاد نمایید و برای سفارش سرور های اختصاصی ایران با همکاران فنی در ارتباط باشید.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

ایمیل

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

  در این آموزش، من به شما نشان خواهم داد که چگونه با استفاده از فیلتر ایمیل ها در سی پنل ، فیلتر ایمیل های

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.