جذب کارشناس فنی هاستینگ

NVMe در ایران

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

 در این مقاله قصد داریم که خدمات جدیدی که در Server.ir ارائه می شود را خدمتتان معرفی نماییم.

سرور های ایران با هارد NVMe

همان طور که در مقالات گذشته در خصوص مزایای هاردهای NVMe خدمت شما توضیح داده شد، هاردهای  NVMe  از مزایای بی نظیری برخوردارند که تهیه سرور هایی که با این نوع هارد ها ارائه می شود یکی از پارامتر های مهم برای مشتریان مطرح می شود تا با داشتن این سرور ها performance کار خود را افزایش دهند. از مزایای آن می توان به سرعت بسیار بالا (نسبت به هارد های SATA و SSD)، خطوط چند گانه یا عملکرد مقیاس پذیری، امنیت و … اشاره داشت  که در ادامه می توانید تصویر تفاوت و مقایسه هارد های SAT،SSD و NVMe را از نظر سرعت مشاهده نمایید.

در حقیقت NVMe به عنوان یک استاندارد ارتباطی مخصوص SSD است که توسط یک کنسرسیوم شامل 13 گروه  از جمله سامسونگ، دل، اینتل، سیسکو، مایکروسافت و … توسعه داده شده است که در ادامه می توانید لیست آنها را مشاهده نمایید:

به صورت کلی سرور با هارد NVMe یک گزینه بسیار مناسب برای داشتن  یک سرور با کانفیگ مناسب برای کاربران است که خوشبختانه در تمام خدمات سرور های ایران از جمله سرور های مجازی، ایرو سرور ها و سرور های اختصاصی  این امکان برای ما وجود دارد که این نیاز مشتریان را تامین نماییم. ضمن اینکه در سرور های مجازی خارج  و ایرو سرور های اروپا نیز محدودیتی بابت ارائه سرور ها با هارد NVMe وجود ندارد.

برای سفارش ایرو سرور های ایران با هارد های NVMe می توانید لینک زیر رابررسی نمایید:

ایرو سرور های ایران با هارد NVMe

سرورهای مجازی ایران با هارد NVMe

همچنین با توجه به انتخابی بودن نوع هارد ها در سرور اختصاصی ایران می توانید پلن دلخواه خود را ایجاد نمایید و برای سفارش سرور های اختصاصی ایران با همکاران فنی در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

0 0 رای ها
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها