مرکز محتوای Server.ir :

Moz Open Site Explorer جهت بهینه سازی سایت

Moz Open Site Explorer جهت بهینه سازی سایت

در مقاله های پیش درباره ی ابزار های موتور های جستجوگر Bing و Google صحبت کردیم و در این مقاله قصد معرفی ابزار دیگری تحت عنوان Moz Open Site Explorer خواهیم پرداخت که در SEO و بهینه سازی سایت تاثیرگزار می باشند می پردازیم.

moz

Moz Open Site Explorer  معیار های ارزشمندی برای سایت و لینک های موجود در سایت را فراهم میکند که در ادامه به برخی از ویژگی های آن می پردازیم:

Identify Powerful Links (شناسایی لینک های قدرتمند): این امکان فراهم می شود که انواع لینک های ورودی با سایت با معیارهای Open Site Explorer  طبقه بندی شود و در نهایت اینکه کدام یک از لینک ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند به شما نمایش داده خواهد شد.

Find the Strongest Linking Domains (شناسایی قویترین دامنه ی مرتبط): این ابزار قویترین دامنه های مرتبط با دامنه شما را نشان می دهد و ابزار خوبی جهت شناسایی سایر رقبا می باشد.

Analyze Link Anchor Text Distribution: در این قسمت به شما نشان داده می شود که افراد از چه متنی استفاده می کنند زمانی که به سایت شما لینک داده می شوند، در نتیجه باعث می شود لینک های مناسب در قسمت های مناسبی انتخاب شود تا باعث هدایت کاربران به سایتتان شود.

Head to Head Comparison View: در این قسمت این دسترسی وجود دارد که 2 وب سایت را با یکدیگر مقایسه نمایید و تحلیل نمایید که چرا یک سایت از سایت دیگر برتری دارد و پارامتر های مختلف را بررسی نمایید.

Social Share Metrics (معیار به اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی): در این قسمت معیار به اشتراک گزاری هر URL در شبکه هی اجتماعی در Facebook,Toweeter و…اندازه گیری می شود.

مورد دیگری که می توان بررسی نمود اعتبار دامنه (Domain Authority (DA می باشد که به کمک ابزار های سایت MOZ برای هردامنه ارزیابی خواهد شد و جهت پیش بینی رتبه بندی هر یک از دامنه ها در موتور های جستوجوگر بسیار می تواند حائز اهمیت باشد. اعتبار دامنه در نهایت می تواند یک عدد بین 0 تا 100 باشد که هرچه این عدد بالا تر باشد از اعتبار بالاتری برخوردار است.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

ایمیل

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

  در این آموزش، من به شما نشان خواهم داد که چگونه با استفاده از فیلتر ایمیل ها در سی پنل ، فیلتر ایمیل های

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.