مرکز محتوای Server.ir :

100% رضایت مشتریان از پشتیبانی Server.ir

100% رضایت مشتریان از پشتیبانی Server.ir

 

پشتیبانی ایروسرور

 

    با استفاده از خدمات سرور ابری ایروسرور یکی از مهم ترین دغدغه های شما که پشتیبانی و حمایت ارایه دهنده خدمات میزبان وب است برطرف شده و شما با خیال راحت می توانید سایت یا نرم افزار خود را طراحی کنید. این خدمات به عنوان خدمات انحصاری سرور ابری Server.ir امکانات بینظیری برای شما به همراه می آورد که نگرانی های پایداری اطلاعات و وب سایت شما را به حداقل میزان ممکن می رساند.  اما…

            برخی اوقات اتفاقاتی در طراحی و برنامه نویسی پیش می آید که جز تماس با واحد پشتیبانی و درخواست کمک کار دیگری از دستمان بر نمی آید.

اگر در جمع های برنامه نویسان و آی تی من ها و طراحان سایت هم نشسته باشید اغلب صحبت ها درباره کیفیت شرکت های میزبانی وب، حول محور تیم پشتیبانی آنها می گردد. اگر شرکتی از نظر پشتیبانی و پاسخگویی تیکت ها و تماس ها کم کاری کرده باشد با ناراحتی از آنها یاد کرده و به دیگران پیشنهاد نمی کنیم.

چرا؟ برای اینکه کمک یک پشتیبان می تواند مساله ای را که شاید رفع آن چندین ساعت زمان ببرد در چند دقیقه برطرف کند، بنابراین مهم ترین عامل انتخاب یک شرکت میزبانی وب خوب پشتیبانی خوب آن است.

 برای مشاهده جدول امکانات و ویژگی های ایروسرور روی لینک زیر کلیک کنید:

ایروسرور

 

در اینجا لازم می دانیم به دور از تعارفات و یا ادعای بی جا آخرین آمار ارایه شده توسط تیم پشتیبانی بخش سرور Server.ir را به شما عزیزان نشان دهیم. این آمار چیزی جز تعهد بیشتر پشتیبان های بخش سرور و اعتماد بیشتر شما برای ما ندارد و قطعاً تمام تلاش های این مجموعه در راستای ثابت نگه داشتن این اعداد (نه افزایش زیرا بالاترین اعداد رضایتمندی مشتریان است!) می باشد. 

البته همانطور که می دانید حفظ این آمار بصورت دائم بسیار دشوار بوده و امری کم نظیر تلقی می شود. زیرا که تعدد درخواست های بحق شما کاربران و همچنین تنوع خواسته های شما عزیزان باعث شکل گیری چالشی همیشگی برای جلب رضایت و افزایش کیفیت پشتیبانی می گردد. اما با این حال مجموعه Server.ir مفتخر بوده که در یک بازه یک ماهه تمام امتیازات مربوط به پشتیبانی را بصورت کامل دریافت نماید.

میزان رضایت پشتیبانی ایروسرور

همین الان سرور ابری خودت رو سفارش بده…

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

تحریم شکن

تحریم شکن چیست؟ معمولا یکی از موانع کاربران ایرانی دسترسی به سایت‌هایی میباشد که ایران را تحریم کرده‌اند. در این خصوص راه‌های متنوعی در خصوص

ایمیل

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

  در این آموزش، میبینیم که چطور با استفاده از فیلتر ایمیل ها در سی پنل ، ایمیل های خود را در لیست سیاه یا

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.