CPanel در ایران ؟

CPanel در ایران ؟  

اگر در سایت های شرکت های ایرانی ارائه دهنده خدمات میزبانی وب جستجو نمایید، متوجه خواهید شد که برروی محصولات لینوکسی خود ، امکان ارائه Cpanel به شما را نخواهند داشت

و علت آن را نیز اینگونه ذکر نمودند که به دلیل تحریم بودن ایران امکان ارائه این کنترل پنل قدرتمند وجود ندارد.

درست است! به دلیل وجود تحریم، سی پنل در صورتی که IP را از دیتاسنتر های ایرانی و یا دامنه مربوط به آن هاست یا سرور را، .ir تشخیص دهد اجازه خرید و صدور لایسنس را نمی دهد، به همین دلیل است که شرکت های ایرانی برروی خدمات خود کنترل پنل Cpanel ارائه نمی دهند.

اما جالب است بدانید Server.ir این کار را انجام داده است و برروی خدمات خود این کنترل پنل را نیز همراه با لایسنس اصل آن و بدون وجود هیچگونه مشکلی ارائه می نماید.

و نکته ی جالب تر نیز این است که Server.ir برروی تمامی هاست های لینوکس (داخل و خارج)، به همراه محصول، کنترل پنل سی پنل را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می نماید. و برروی سرور های مجازی 2 کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل را به همراه لایسنس اصل آن ارائه می نماید که هزینه ی ماهیانه ی لایسنس کنترل پنل دایرکت ادمین 25 هزار تومان و برای لایسنس سی پنل ماهیانه 70 هزار تومان است. (که کاربران با توجه به نیاز خود می توانند یکی از این 2 کنترل پنل را برای سرور های لینوکسی اخذ نمایند)

و بروی سرور های اختصاصی نیز، به دلیل تفاوتی که در قیمت لایسنس های آن ها با سرور مجازی وجود دارد، برای کنترل پنل سی پنل، هزینه ماهیانه 150 هزار تومان و برای کنترل پنل دایرکت ادمین نیز ماهیانه 35 هزار تومان می باشد.

حتما می پرسید با وجود تمام این توضیحات و تحریم ها و در حالی که دیگر شرکت های میزبانی وب در ایران توانایی ارائه این کنترل پنل را برروی محصولات خود ندارند ، پس Server.ir چگونه این خدمات را ارائه می دهد؟

پاسخ این است که به دلیل اینکه رضایتمندی مشتریان هدف اصلی ما می باشد ، بدین منظور Server.ir خدماتی را برروی محصولات خود ارائه نموده است که با استفاده از IP های خود به کاربران کنترل پنل Cpanel به همراه لایسنس اورجینال آن تقدیم می نماید.

این خود دلیلی بر کیفیت و برتری خدمات ما نسبت به سایر شرکت ها می باشد.