Bitrix24 یک ابزار مدیریت ارتباط با مشتریان(CRM) است که طیف وسیعی از ابزارهای مربوط به این حوزه را درکنار ابزارهای اتوماسیون و مدیریت پروژه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این برنامه تا ۱۲ کاربر قابل استفاده به صورت رایگان است و برای تعداد کاربر نامحدود هزینه ماهانه ۹۹ دلار را دارد و مناسب برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و استارتاپ ها است. Bitrix24 در کنار موارد ذکر شده ابزارهایی در زمینه‌های اشتراک گذاری فایل و یکپارچه‌سازی ایمیل مارکتینگ را نیز در بر دارد.

با بهره بردن از ابزار فوق Bitrix24 امکان هماهنگ سازی تمامی ارتباطات و همکاری‌های موجود در هر سازمانی را داراست. اصلی ترین ایراد وارد به این CRM اینست که حجم بالای قابلیت‌ها بعضا موجب پیچیده شدن رابط کاربری آن برای کاربران می‌شود.

Bitrix24

قیمت‌گذاری Bitrix24

پلن حرفه‌ای Bitrix24 در ابتدای دوره جهت تست قابلیت‌ها به مدت ۳۰ روز رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و پس از آن هزینه ماهانه ۹۹ دلاری خواهد داشت. همچنین پلن رایگانی برای ۱۲ کاربر با ۵ گیگابایت فضای ابری، دسترسی به هسته CRM، مدیریت تسک و اسناد قابل دسترس است. در کنار این موارد کلیه ابزار ارتباطی و همکاری مانند کارگروه‌ها، جریان‌های عملیاتی، چت‌های گروهی و شخصی، ایمیل‌ها و چارت ساختار سازمانی به صورت رایگان در دسترس تعداد کاربران نامحدود خواهد بود.

بر روی نسخه رایگان افزونه‌ای به مبلغ ۳۹ دلار تا سقف ۲۴ کاربر شامل ۲۴ گیگابایت فضای ابری، رکوردهای نرخ تبدیل، تاریخچه تغییرات و لاگ‌های دسترسی قابل فعال سازی است. پلن استاندارد به مبلغ ۹۹ دلار قابل استفاده برای کاربران نامحدود، ۱۰۰ گیگابایت فضا و امکان استفاده لوگوی اختصاصی است. پلن حرفه‌ای به مبلغ ۱۹۹ دلار در ماه دارای فضای نامحدود، گزارش‌های کاری، ابزار مدیریت زمان، مدیریت رکوردها، جلسات و امکان استفاده از دامنه اختصاصی است.

پس از ثبت نام در Bitrix24، کاربر بلافاصله امکان نامگذاری اینترانت و مشاهده جریان فعالیت‌های خود را دارد. این جریان شباهت بالایی به فیسبوک دارد و حتی در بالای صفحه آپشنی برایگذاشتن پست برای سایر کاربران شبکه قرار داده شده است. همچنین اشتراک گذاری فایل، رویداد‌ها، فرآیندها و موارد دیگر با سایر اعضا ممکن است. همچنین همواره امکان افزودن کاربران جدید در گروه‌ها و دپارتمان‌های مختلف وجود دارد.

Bitrix24

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۴۰۰/۰۸/۰۱

نویسنده : م کوکبی

بدون دیدگاه

رکورد DMARC چیست؟

رکورد DMARC چیست؟ رکورد DMARC که مخفف شده ی Domain-based Message Authentication, Reporting & Conformance می باشد، یک رکورد DNS از نوع TXT است پ...

۱۴۰۰/۰۷/۲۹

نویسنده : س احمدی

بدون دیدگاه

بررسی سلامت هارد درایو

تمامی هارد درایوها پس از دوره عمر مفید خود، کم کم شروع به افت در کارکر می‌کنند. کاهش سرعت، پیدا نکردن فایل‌ها، کرش کردن و تولید صدا از بارز ترین نشانه...

۱۴۰۰/۰۷/۲۵

نویسنده : س احمدی

بدون دیدگاه

انتخاب سرویس مناسب در میزبانی وب

اگر صاحب یک وبسایت هستید و یا در سایر حوزه‌های مربوط به شبکه فعالیت می‌کنید، به احتمال زیاد حداقل یک بار و یا در بازه‌های مختلف با دغدغه انتخاب سرویس ...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "Bitrix24 CRM"

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
عضویت
با خبرم کن
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با Server.ir همراه شو ...