جذب کارشناس فروش

رفع صفحه سیاه یوتیوب

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

یوتیوب

یوتیوب بزرگترین سایت پخش ویدئو است. در طول سال ها، بینندگان آن به میزان بسیار زیادی افزایش یافته است. نه تنها بینندگان، بلکه سازندگان محتوای YouTube نیز در حال افزایش بوده اند، زیرا این یوتیوب نیز منبع درآمدی از طریق تبلیغات است. از موزیک ویدیو گرفته تا ویدیوهای سبک زندگی، همه چیز در YouTube در دسترس است، نسخه طولانی از محتوا را پوشش می دهد و مردم این برنامه را برای سرگرمی رسانه ای که شامل ویدیوهای طولانی است ترجیح می دهند. همچنین در این مقاله در رابطه با کسب درآمد از طریق یوتیوب توضیحات کاملی تقدیم حضور کرده ایم.

علیرغم این واقعیت که ویدیوهای یوتیوب به طور کلی طولانی هستند، اگر اتصال اینترنتی پایداری داشته باشید و به سختی با هیچ نقصی روبرو شوید، برنامه کاملاً کار می کند. چند بار کاربران شکایت کرده‌اند که گاهی اوقات یک ویدیو مانند معمول در YouTube پخش نمی‌شود. در عوض، یک صفحه سیاه در YouTube ظاهر می شود که معمولاً حدود 5 ثانیه طول می کشد.

اگر با این مشکل روبرو هستید و به دنبال راه حلی هستید، در جای مناسبی هستید. این مشکل را می توان با چند روش ذکر شده در زیر برطرف کرد.

اتصال به اینترنت را بررسی کنید

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، یوتیوب به سختی با مشکلی روبرو می شود و اگر این کار را انجام دهد بیشتر شامل اتصال ضعیف اینترنت است. اگر با این وضعیت مواجه شدید، ابتدا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. معمولاً یک صفحه سیاه بیشتر به دلیل خطاهای اتصال ظاهر می شود. مطمئن شوید که دستگاه شما به اینترنت متصل است و اینترنت به درستی کار می کند. پس از بررسی اینترنت، روش های دیگر را امتحان کنید.

 مرورگر وب را به روز کنید

گاهی اوقات برای مدت طولانی مرورگر خود را به روز نکرده اید که شروع به تأثیرگذاری بر عملکرد مناسب برنامه ها می کند. مرورگر وب خود را به روز کنید و تفاوت را خواهید دید. خود به روز رسانی بسیاری از مشکلات پنهان دستگاه شما را حل می کند.

 پیشنهاد برای یک مرورگر متفاوت مناسب

در صورت مواجهه مجدد با مشکلات مشابه حتی پس از به روز رسانی، سعی کنید از مرورگر وب دیگری استفاده کنید. گاهی اوقات مشکل فقط مربوط به یک مرورگر وب است و برنامه ها با مرورگر وب دیگر کاملاً کار می کنند.

 

صفحه سیاه یوتیوب

 

 کش و کوکی ها را پاک کنید

فایل های کش و سایر داده های غیر ضروری که در مرورگر جمع می شوند نیز مشکلات زیادی ایجاد می کنند. حذف فایل های کش و کوکی های مرورگر شما مهم است. برای رفع این آشفتگی، روی CTRL+SHIFT+Delete کلیک کنید، وقتی صفحه بعدی ظاهر شد، گزینه های مربوطه را انتخاب کرده و «Clear data» را انتخاب کنید. تمام فایل های کش بیش از حد و ناخواسته شما حذف خواهند شد.

 کش DNS را پاک سازی کنید.

پس از پاک کردن فایل‌های کش، بهتر است کش DNS قدیمی و غیرضروری را حذف کنید، زیرا می‌تواند مشکلاتی را نیز ایجاد کند. حافظه نهان DNS را حذف کنید و به احتمال زیاد مشکل صفحه سیاه یوتیوب شما برطرف می‌شود.

Hardware Acceleration را غیرفعال کنید

«شتاب سخت‌افزاری» یکی از ویژگی‌های واقعاً مفید Google Chrome است که اجازه عملکرد از طریق GPU را می‌دهد. این بسیار مهم است زیرا کیفیت خروجی مرورگر را بهبود می بخشد. اما گاهی اوقات ممکن است باعث ایجاد مشکل در برنامه ها شود، بنابراین می توانید آنها را غیرفعال کنید.

مرورگر کروم را باز کنید، روی سه نقطه کلیک کنید.
لیستی از گزینه های مختلف ظاهر می شود، از کلیک آنها بر روی “تنظیمات”.
از تنظیمات، روی «تنظیمات پیشرفته» کلیک کنید.
در یک تنظیمات پیشرفته، گزینه ای برای «استفاده از Hardware Acceleration در صورت وجود» وجود دارد.
آن را غیرفعال کنید.

افزونه های کروم را غیرفعال کنید

گاهی اوقات افزونه های کروم باعث ایجاد مشکل در برنامه ها می شوند. برای رفع این مشکل، به سادگی تمام افزونه های کروم را غیرفعال کنید. این مرحله مطمئناً مشکل صفحه سیاه را برطرف می کند. مطمئن شوید که همه برنامه های افزودنی را غیرفعال کرده اید و می توانید تفاوت را متوجه شوید.

اینها بهترین روش برای رفع مشکل صفحه سیاه YouTube هستند. امیدواریم با مطالعه این مقاله مشکل شما برطرف شود. از بازخورد شما قدردانی خواهد شد.

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

4.7 3 رای ها
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها