جذب کارشناس فنی هاستینگ

کانفیگCSF

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

 

در این مقاله به نحوه کانفیگCSF به صورت کامل می پردازیم. در مقالات گذشته به تک تک موارد مورد نیاز پرداخته شده است که برای گردآوری مطالب و دسترسی آسان تر شما بازدید کننده محترم، این مقاله تهیه و تنظیم شده است.

در ابتدا نیاز است که یک تعریف از CSF بیان شود. CSF یک فایروال نرم افزاری رایگان می باشد که می توانید آن را به راحتی بر روی سرور خود نصب نمایید. این سرویس برای افزایش کاری پس از نصب نیاز به کانفیگ نمودن دارد. فایروال به صورت خودکار سرور و کنترل پنل شما را اسکن و موارد مورد آسیب پذیر را در قسمت check server security نشان می دهد.

برای نصب CSF می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید که در این مقاله نحوه نصب اولیه CSF به صورت کامل شرح داده شده است:

نصب CSF بر روی لینوکس

پس از نصب ، به منظور کانفیگ نمودن سرور می توانید به مقالات زیر مراجه نمایید:

قسمت اول:

در این مقاله به بررسی هشدار های موجود برای SYSLOG_CHECK پرداخته و نحوه از بین بردن این هشدار ها نیز به صورت کامل شرح داده شده است.

قسمت دوم:

در این مقاله به بررسی هشدار Check SSH UseDNS پرداخته و دستورات لازم برای از بین بردن آن در سمت سرور نیز ارائه شده است.

قسمت سوم:

در این قسمت به صورت ویژه بروی هشدار های mail check پرداخته و نحوه مرتفع نمودن آن ها نیز ذکر شده است. از این مقاله می توانید برای افزایش امنیت سرور در برابر ارسال ایمیل اسپم استفاده بفرمایید.

قسمت چهارم:

در این قسمت به صورت ویژه هشدار های php check مورد بررسی قرار گرفته و نحوه مرتفع نمودن و استفاده از disable_functions نیز ذکر شده است.

قسمت پنجم:

در این مقاله به باقی هشدار های موجود از جمله نصب نبودن perl module ، DirectAdmin Settings Check و Server Services Check پرداخته خواهد شد.

در صورت مطالعه این پنج مقاله می توانید فایروال CSF  را کانفیگ نموده و از حداکثر امنیتی که توسط این فایروال قابل ارائه می باشد بر روی سرور خود استفاده بفرمایید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

همچنین به منظور مطالعه بیشتر مقاله ها، می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

0 0 رای ها
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها