مرکز محتوای Server.ir :

پلاگین های پر طرفدار گوگل کروم (قسمت دوم)

پلاگین های پر طرفدار گوگل کروم (قسمت دوم)

در مقاله گذشته تعدادی از پلاگین های پر کاربرد کروم را خدمت شما عزیزان معرفی کرده ایم. در این مقاله به ادامه این موضوع خواهیم پرداخت.

  1. Last Pass

با استفاده از این پلاگین دیگر نیاز نیست که همه پسوردهای خود را حفظ کنید، فقط کافی است که یک پسورد اصلی را حفظ کنید و مابقی را بر عهده ی Last Pass بگذارید. با استفاده از یک کلیک در field پسورد می توانید پسورد مربوط به اکانت را وارد نمایید.

chrome

  1. Add to Trello

این پلاگین نیز مانند Todoist به شما این قابلیت را می دهد که در هر صفحه کارهایی که می خواهید انجام دهید را وارد کنید تا به شما یادآوری کند. البته پلاگین Add to Trello با UI متفاوت تر می باشد.

chrome

  1. Extensions Manager

 گاهی ممکن است که تعداد زیادی پلاگین نصب کنید و صفحه مرورگر شما را اشغال کند که نیاز به انجام مدیریت بهتری بر روی این پلاگین هاست. برای مدیریت این پلاگین ها می توانید از Extensions Manager استفاده کنید و در سریع ترین زمان ممکن پلاگین ها را حذف، جابه جا و نصب نمایید.

chrome

  1. HTTPS Everywhere

همانطور که می دانید Https بودن یک وب سایت نشان از ایمن بودن آن است ولی قطعا این مورد تضمینی نمی باشد. با استفاده از این extension شما می توانید مطمئن باشید که وب سایتی که باز می کنید کاملا ایمن است و دیتای شما در خطر نخواهد بود. این پلاگین از نوع امنیتی می باشد.

chrome

  1. Click&Clean

در صورتی که بعد از انجام کارهای روزمره نیاز دارید که history خود را حذف کنید و حذف تک تک آنها برای شما کار مشکلی است، می توانید از پلاگین Click&Clean استفاده کنید و با یک کلیک تمامی این دیتا را از روی مرورگر خود حذف کنید.

chrome

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

در این آموزش، من به شما نشان خواهم داد که چگونه با استفاده از فیلترهای spam موجود در cPanel، فیلتر ایمیل های خود را در

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.