مرکز محتوای Server.ir :

تغییر پسورد ادمین در کنترل پنل Cyberpanel

تغییر پسورد ادمین در کنترل پنل Cyberpanel

در این مقاله به بررسی تغییر پسورد لاگین  در کنترل پنل Cyberpanel خواهیم پرداخت.

کنترل پنل سایبرپنل، یک کنترل پنل رایگان برای سرور های لینوکسی است که در صورتی که سرور لینوکسی از  Server.ir تهیه نمایید همکاران نصب آن را به صورت رایگان انجام خواهند داد  که در صورت راهنمایی بیشتر می توانید با بخش فنی در ارتباط باشید.

در مقالات گذشته در خصوص نحوه نصب کنترل پنل Cyberpanel، ایجاد یوزر جدید و … توضیح داده شد که می توانید مقالات قبلی را مطالعه بفرمایید.

در این مقاله در خصوص نحوه تغییر پسورد دیفالت لاگین admin توضیح خواهیم داد.

به صورت پیش فرض بعد از نصب کنترل پنل سایبر پنل پسورد لاگین admin  به صورت 1234567 خواهد بود که پیشنهاد می شود پس از یک مرتبه لاگین که انجام شد این پسورد را تغییر دهید.

حال یا می توانید یوزر دیگری با پسورد دلخواه ایجاد بفرمایید که برای ایجاد یوزر جدید می توانید مقاله ایجاد اکانت در کنترل پنل Cyberpanel این مورد را بررسی نمایید و با یوزر جدید در خصوص لاگین اقدام بفرمایید.

اما برای تغییر پسورد admin نیاز است که پس از لاگین به کنترل پنل در بخش Edit Profile یوزرنیم مربوطه را انتخاب بفرمایید و سپس وارد بخش password شوید و پسورد جدید را ست نمایید. در ادامه قدم به قدم به صورت تصویری اینمورد را بررسی خواهیم نمود.

پس از لاگین با پسورد دیفالت در تب Cyber برروی آیکون فلش رو به پایین کلیک نمایید:

سپس مطابق تصویر بالا برروی Edit profile کلیک بفرمایید تا وارد صفحه اطلاعات admin شوید.

در صفحه جدید که نمایش داده می شود در پایین صفحه و سپس بخش Password می توانید پسورد جدید را ست نمایید و یا برروی generate کلیک بفرمایید تا پسورد رندوم صادر شود.

 

در نهایت برروی دکمه modify user کلیک بفرمایید تا تغییرات ذخیره شود. حال می توانید یک مرتبه از کنترل پنل خارج شوید و سپس با پسورد جدید لاگین بفرمایید.

امیدواریم که این مقاله برای شما مناسب واقع شده باشد.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

الکسا

الکسا که بود و چه کرد؟

در حوزه سئو و بهینه‌سازی جایگاه وبسایت در سیستم رتبه‌بندی موتورهای جستجوی ابزار مختلفی وجود دارند اما شاید بتوان الکسا را معروف‌ترین و پرکاربردترین این

پشتیبان

پشتیبان گیری از سایت وردپرس

پشتیبان گیری . تهدیدات حملات سایبری مختلف در طول سال ها افزایش یافته است. این امر به ویژه برای وب سایت های وردپرس صادق است

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.