در این مقاله به بررسی تغییر پسورد لاگین  در کنترل پنل Cyberpanel خواهیم پرداخت.

کنترل پنل سایبرپنل، یک کنترل پنل رایگان برای سرور های لینوکسی است که در صورتی که سرور لینوکسی از  Server.ir تهیه نمایید همکاران نصب آن را به صورت رایگان انجام خواهند داد  که در صورت راهنمایی بیشتر می توانید با بخش فنی در ارتباط باشید.

در مقالات گذشته در خصوص نحوه نصب کنترل پنل Cyberpanel، ایجاد یوزر جدید و … توضیح داده شد که می توانید مقالات قبلی را مطالعه بفرمایید.

در این مقاله در خصوص نحوه تغییر پسورد دیفالت لاگین admin توضیح خواهیم داد.

به صورت پیش فرض بعد از نصب کنترل پنل سایبر پنل پسورد لاگین admin  به صورت ۱۲۳۴۵۶۷ خواهد بود که پیشنهاد می شود پس از یک مرتبه لاگین که انجام شد این پسورد را تغییر دهید.

حال یا می توانید یوزر دیگری با پسورد دلخواه ایجاد بفرمایید که برای ایجاد یوزر جدید می توانید مقاله ایجاد اکانت در کنترل پنل Cyberpanel این مورد را بررسی نمایید و با یوزر جدید در خصوص لاگین اقدام بفرمایید.

اما برای تغییر پسورد admin نیاز است که پس از لاگین به کنترل پنل در بخش Edit Profile یوزرنیم مربوطه را انتخاب بفرمایید و سپس وارد بخش password شوید و پسورد جدید را ست نمایید. در ادامه قدم به قدم به صورت تصویری اینمورد را بررسی خواهیم نمود.

پس از لاگین با پسورد دیفالت در تب Cyber برروی آیکون فلش رو به پایین کلیک نمایید:

سپس مطابق تصویر بالا برروی Edit profile کلیک بفرمایید تا وارد صفحه اطلاعات admin شوید.

در صفحه جدید که نمایش داده می شود در پایین صفحه و سپس بخش Password می توانید پسورد جدید را ست نمایید و یا برروی generate کلیک بفرمایید تا پسورد رندوم صادر شود.

 

در نهایت برروی دکمه modify user کلیک بفرمایید تا تغییرات ذخیره شود. حال می توانید یک مرتبه از کنترل پنل خارج شوید و سپس با پسورد جدید لاگین بفرمایید.

امیدواریم که این مقاله برای شما مناسب واقع شده باشد.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۸/۰۸/۲۳

نویسنده : ف سلالی

0

مثال هایی از Google Dork های محبوب

در مقاله گذشته با عنوان "Google Dorking چیست"، توضیح مختصری در خصوص Google Dorking داده شد و در این قسمت با ارائه چند مثال از Google Dork های محبوب در خدمت شما هستیم. در برخی مواقع که با یک IP استاتیک...

۱۳۹۸/۰۸/۲۳

نویسنده : ف لقمانی

0

MIME type چیست؟

در این مقاله در خصوص MIME type و انواع آن توضیح خواهیم داد. Multipurpose Internet Mail Extensions) MIME type)و یا media type یک استاندارد برای انواع فایل هاست و این امکان را به مرور می دهد که چگونه برای اجرای ه...

۱۳۹۸/۰۸/۲۳

نویسنده : ب حداد

0

نحوه ی بکاپ گیری در کنترل پنل Cyberpanel

در مقالات گذشته در خصوص کنترل پنل Cyberpanel صحبت کرده ایم و نحوه نصب، ایجاد اکانت، ایجاد اکانت ایمیل، نیم سرورها، گواهینامه SSL و مشکل .htaccess صحبت کرده ایم. در این مقاله در خصوص نحوه ب...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "تغییر پسورد ادمین در کنترل پنل Cyberpanel"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...