در این مقاله به بررسی تغییر پسورد لاگین  در کنترل پنل Cyberpanel خواهیم پرداخت.

کنترل پنل سایبرپنل، یک کنترل پنل رایگان برای سرور های لینوکسی است که در صورتی که سرور لینوکسی از  Server.ir تهیه نمایید همکاران نصب آن را به صورت رایگان انجام خواهند داد  که در صورت راهنمایی بیشتر می توانید با بخش فنی در ارتباط باشید.

در مقالات گذشته در خصوص نحوه نصب کنترل پنل Cyberpanel، ایجاد یوزر جدید و … توضیح داده شد که می توانید مقالات قبلی را مطالعه بفرمایید.

در این مقاله در خصوص نحوه تغییر پسورد دیفالت لاگین admin توضیح خواهیم داد.

به صورت پیش فرض بعد از نصب کنترل پنل سایبر پنل پسورد لاگین admin  به صورت ۱۲۳۴۵۶۷ خواهد بود که پیشنهاد می شود پس از یک مرتبه لاگین که انجام شد این پسورد را تغییر دهید.

حال یا می توانید یوزر دیگری با پسورد دلخواه ایجاد بفرمایید که برای ایجاد یوزر جدید می توانید مقاله ایجاد اکانت در کنترل پنل Cyberpanel این مورد را بررسی نمایید و با یوزر جدید در خصوص لاگین اقدام بفرمایید.

اما برای تغییر پسورد admin نیاز است که پس از لاگین به کنترل پنل در بخش Edit Profile یوزرنیم مربوطه را انتخاب بفرمایید و سپس وارد بخش password شوید و پسورد جدید را ست نمایید. در ادامه قدم به قدم به صورت تصویری اینمورد را بررسی خواهیم نمود.

پس از لاگین با پسورد دیفالت در تب Cyber برروی آیکون فلش رو به پایین کلیک نمایید:

سپس مطابق تصویر بالا برروی Edit profile کلیک بفرمایید تا وارد صفحه اطلاعات admin شوید.

در صفحه جدید که نمایش داده می شود در پایین صفحه و سپس بخش Password می توانید پسورد جدید را ست نمایید و یا برروی generate کلیک بفرمایید تا پسورد رندوم صادر شود.

 

در نهایت برروی دکمه modify user کلیک بفرمایید تا تغییرات ذخیره شود. حال می توانید یک مرتبه از کنترل پنل خارج شوید و سپس با پسورد جدید لاگین بفرمایید.

امیدواریم که این مقاله برای شما مناسب واقع شده باشد.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۸/۱۲/۰۸

نویسنده : ف لقمانی

2

Wireshark در ویندوز

در این مقاله در ارتباط با نرم افزار کاربردی و جذاب Wireshark خواهیم پرداخت. Wireshark یک نرم افزار برای تحلیل و آنالیز شبکه می باشد که در حوزه امنیت و شبکه احتمالا نام آن آشنا ...

۱۳۹۸/۱۲/۰۸

نویسنده : ف سلالی

2

تعریف Prestashop و ویژگی های آن

در مقاله های پیشین با تعریف پلتفرم Opencart و بررسی ویژگی های آن با شما عزیزان همراه بودیم و در این قسمت قصد داریم در خصوص پلتفرم فروشگاه ساز دیگری با نام Prestashop توضیحاتی ا...

۱۳۹۸/۱۲/۰۸

نویسنده : ب حداد

2

تفاوت میان Nginx رایگان و لایسنس دار

در مقالات گذشته در خصوص وب سرور محبوب لینوکسی با نام Nginx صحبت کرده ایم. این وب سرور برای بازدیدهای بالا بسیار کارآمد می باشد. با توجه به این که بیشتر به عنوان open source مشه...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "تغییر پسورد ادمین در کنترل پنل Cyberpanel"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...