سعید خسروی

سعید خسروی

مدیرعامل

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری‌های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته MBA، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی و بسیار اجتماعی.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست بخش توسعه و نگهداری

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می‌برد، علاقه‌مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می‌پردازد، انگیزه‌های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند.

پوریا گروسی

پوریا گروسی

سرپرست بخش پشتیبانی و اطلاعات

فعال در حوضه سرور و امنیت، صبور و علاقه مند به کار گروهی، علاقه مند به هنر، بسیار کوشاست که نیازهای یک تیم را شناسایی کند و برای بهتر شدن آنها راهکارهایی ارائه دهد تا در نتیجه همه گروه به هدف مشترک خود دست یابند

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

فائزه سلالی

فائزه سلالی

کارشناس پشتیبانی سرور

دانش آموخته ی نرم افزار، از کار گروهی و یادگیری مطالب جدید لذت می برد. خوشرو و مهربان، همواره آماده همکاری با اعضای تیم است. موسیقی سنتی ایرانی، ورزش و تماشای فیلم، جزئی مهم از زندگی اوست.

فرزانه حقیقی

فرزانه حقیقی

کارشناس امور مالی

مطالعه کتاب و گوش دادن موسیقی از علاقمندی های اوست از هم صحبتی با آدم ها بسیار لذت می برد در اوقات فراغت سعی میکند کارهایی انجام دهد که باعث ارامش می شود

صدف حاجی محمدی

صدف حاجی محمدی

کارشناس منابع انسانی

دانش آموخته ی مهندسی صنایع، هیچ چیز به اندازه برقراری ارتباط با دیگران و حل مشکلات آنها، برای او انرژی بخش نیست. علاقه مند به هنر و موسیقی است و در اوقات فراغت خود به نقاشی و خیاطی میپردازد. شاد و پر انرژی، خونگرم و صمیمی و خانواده دوست است.

سپهر احمدی

سپهر احمدی

کارشناس فروش

سخت کوش و همواره به دنبال راهی برای رفع مشکلات است. شاد، پرانرژی و شوخ طبع است و اوقات فراغت خود را به تماشای فوتبال، فیلم و طبیعت گردی می گذراند. دانش آموخته ی MBA بوده و همواره به دنبال پیشرفت و ترقی می باشد.

محمد کوکبی

محمد کوکبی

کارشناس پشتیبانی

دانش آموخته ی فناوری اطلاعات، علاقمند به پیشرفت در حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات، دقیق و مسئولیت پذیر، سخت کوش در انجام کارها، صبور و آرام است و اوقات فراغت خود را به گوش دادن به موسیقی و ورزش می گذراند.

محمد شهبندی

محمد شهبندی

کارشناس پشتیبانی

دانش آموخته روانشناسی، علاقمند به پیشرفت در حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات، از برقراری ارتباط با سایر اعضای تیم لذت میبرد و تلاش میکند در روند کار مفید و مؤثر واقع شود. معتقد است هیچ چیز به اندازه خلاقیت در زندگی، به رشد و شکوفایی آن کمک نمیکند.

شمس الدین معینی فر

شمس الدین معینی فر

نیروی خدمات و تشریفات

همواره تلاش میکند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد، مهربان و خوش برخورد می باشد و اوقات فراغت خود را به باغداری و مطالعه شعر می پردازد.