وحید خسروی

وحید خسروی

مدیر عامل ایده پردازان

مدیری دلسوز و هدفمند. مردی ریسک پذیر که تمامی این سال‌ها سُکان‌دار کشتی ایده‌پردازان بوده و هست. عاشق کار کردن و ایجاد اشتغال، دانش آموخته الکترونیک، خلاق، دوست‌دار نقاشی و تئاتر، خانواده دوست. از سخنرانان انگیزشی در زمینه کسب و کار.

مصطفی تهرانی

مصطفی تهرانی

مدیر طراحی و توسعه

مدیری سخت كوش، صبور و شدیداً كاریزماتیك و دوست داشتنی، در بین سایر مدیران بیشترین ارتباط را با پرسنل دارد، از همان ابتدا یک ایده‌پردازانی بوده و خواهد بود، عاشق تكنولوژی ابزارهای جدید، قطعاً می‌توانید روی حرف‌هایش حساب كنید.

امین ربیعی

امین ربیعی

مدیر دپارتمان پیامدهی

مدیری با پشتکار و مسئولیت‌پذیر. از همان ابتدای تأسیس، با تمام انرژی و توان در کنار همکاران خود حضور داشت. دانش آموخته ارشد الکترونیک، با اراده، خوش برخورد، همواره در حال یادگیری، علاقه‌مند به تنیس، شنا و کوهنوردی، پایبند به قول و قرار.

سالار نظری

سالار نظری

مدیر مارکتینگ

ذاتاً یک مذاکره کننده است،مخصوصا اگر از نوع سازمانی باشد. علاقه‌مند به امور دانش بنیان، دانش آموخته کنترل، پرانرژی، عاشق طبیعت و گل‌های خانگی،کمبودها را به چشم فرصت نگاه می‌کند و از ناامیدی بیزار است.خانواده دوست است و از معنویات غافل نمی‌شود.

سعید خسروی

سعید خسروی

مدیر دپارتمان میزبانی وب

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری‌های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته فناوری اطلاعات، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی و بسیار اجتماعی.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست فنی سرور

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می‌برد، علاقه‌مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می‌پردازد، انگیزه‌های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند.

پوریا گروسی

پوریا گروسی

سرپرست پشتیبانی سرور

فعال در حوضه سرور و امنیت، صبور و علاقه مند به کار گروهی. علاقه مند به هنر، بسیار کوشاست که نیازهای یک تیم را شناسایی کند و برای بهتر شدن آنها راهکارهایی ارائه دهد تا در نتیجه همه گروه به هدف مشترک خود دست یابند

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

بهاره حداد

بهاره حداد

کارشناس پشتیبانی سرور

سحرخیز و با نشاط، با روحیه بالا، پر انگیزه و با اعتماد به نفس وارد محیط کار خود می شود و تمام تلاشش را برای پیشرفت و ارتقای سطح دانش کاری خود انجام می دهد. دانش آموخته نرم افزار است و زمانهای آزاد خود را به ورزش اختصاص می دهد.

رقیه سادات شیخ

رقیه سادات شیخ

کارشناس پشتیبانی سرور

عاشق سیسکو و یادگیری در حوزه شبکه، دربرابر تغییر بسیار منعطف، با انگیزه، دقیق در جزئیات و کنجکاو، همواره از کار گروهی استقبال می کند، عاشق تکنولوژی و فناوری های نوین.

گلاره سرابی

گلاره سرابی

سازمان دهنده ایرو

دانش آموخته فناوری اطلاعات، علاقمند به گرافیک دیزاین و انیمیشن. اوقات فراغتش را با فیلم، نقاشی، کتاب و گیم می گذراند.همواره طالب یادگیریست و عاشق قهوه.

فائزه سلالی

فائزه سلالی

کارشناس پشتیبانی سرور

دانش آموخته ی نرم افزار، از کار گروهی و یادگیری مطالب جدید لذت می برد. خوشرو و مهربان، همواره آماده همکاری با اعضای تیم است. موسیقی سنتی ایرانی، ورزش و تماشای فیلم، جزئی مهم از زندگی اوست.

مائده صدفی

مائده صدفی

کارشناس حسابداری

دانش آموخته حسابداری است،ارتباط با مشتری را دوست دارد.عاشق سیستم‌های مالی و بیمه‌ای، مسئولیت‌پذیر،دقت در انجام کار برایش مهم است. از بی نظمی گریزان،دلسوز، در انجام تعهداتی که برعهده دارد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

نازنین علیشاهی

نازنین علیشاهی

امور قراردادها

دانش آموخته ی مدیریت دولتی، عاشق کمک به دیگران و کار تیمی، دلسوز، پر انرژی و شوخ طبع، اهل معاشرت، علاقه مند به فیلم و موسیقی، یا کاری را قبول نمی کند یا اگر قبول کرد به بهترین شکل آن را به پایان می رساند.

آرزو کریمی

آرزو کریمی

کارشناس منابع انسانی

فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت منابع انسانی در مقطع کارشناسی ارشد، بسیار دلسوز و قدرشناس است. از علاقه‌مندی ایشان مدیریت منابع انسانی و راهنمایی همکاران می‌باشد . عاشق خانواده، همیشه می‌توانید روی او حساب کنید.

الناز رایگانی

الناز رایگانی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

فعال و پرانرژی، از حداكثر توانایی خود استفاده می‌كند و در انجام كارهای شركت "نه" نمی‌گوید، اهل ماجراجویی و یادگیری است. اهل مطالعه و كتاب خوانی است و علاقه‌مند به OffRoad،‌ برای رسیدن به اهدافش در ایده‌پردازان تمام تلاش خود را می‌كند.

کیارش جرجانی

کیارش جرجانی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

با انگیزه، آرام و صبور، همیشه به دنبال یادگیری است، علاقه‌مند به موسیقی،دانش آموخته الکترونیک، در انجام امور محوله نظم و انضباط همیشه مشهود است. قابل اعتماد و متعهد در انجام وظایف.

فرناز نصیربیگی

فرناز نصیربیگی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

همواره از هیجان استقبال می کند و به دنبال تجربه شرایط جدید است. بسیار پرانرژی اما آرام و متین، دانش آموخته حسابداری. اهل فیلم و سینما و عاشق رانندگی. تمام تلاشش را می کند تا همه کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

سجاد شهبازی

سجاد شهبازی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

موسیقی جزئی از زندگی روزمره اوست،کم حرف اما اجتماعی،عصبی اما مهربان،دانش آموخته الکترونیک، اهل ورزش و عاشق ماجراجویی و تجربه‌ی هیجان‌های متفاوت،همیشه تلاش می‌کند مسئولیت‌هایی را که پذیرفته به بهترین شکل به سرانجام برساند.

محدثه سعادتی

محدثه سعادتی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

دانش آموخته فناوری اطلاعات.آرام و درونگرا،علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی و موضوعات مربوط به تکنولوژی.اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب و تماشای فیلم می گذراند و اعتقاد دارد که با پشتکار و تلاش مستمر دستیابی به هرچیزی ممکن است.

بهار رضازاده

بهار رضازاده

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات و مدیریت کسب و کار در مقطع ارشد. فردی پویا و با انگیزه و مهربان، خوشرو و علاقه‌مند به رشد و یادگیری.

میلاد پاکنژاد

میلاد پاکنژاد

کارشناس ویدئو مارکتینگ

به سینما علاقه دارد، اهل حاشیه نیست و در زمینه ی کاریش ادعایی ندارد، همیشه در حال یادگیری است و هیچ چیز مثل خلق یک اثر خوب حالش را خوب نمی کند. احترام به دیگران و نگاه مثبت را سرلوحه ی کارش قرار می دهد چرا که از دید او همه ی انسان ها تجلی خداوندند.

علی ذکایی خیرآبی

علی ذکایی خیرآبی

کارشناس مارکتینگ

دانش آموخته فناوری اطلاعات.علاقه‌مند به سفر،چالش و ماجراجویی.مسئولیت‌پذیر.محدودیت ها را نادیده می‌گیرد و برای انجام امور ازتمام توان خود استفاده می کند.سینما را جزئی از زندگی خود می‌داند و تلاش همیشگی اش در جهت افزایش روحیه مثبت و کار تیمی است.

بهاره احمدی

بهاره احمدی

کارشناس فروش سازمانی

دانش آموخته ارشد مدیریت بازاریابی،عاشق یادگیری، کسب تجربه و کار تیمی.از تمامی اوقات فراغت برای لذت بردن از هنر، نقاشی کشیدن، فیلم دیدن و ... استفاده میکند.معتقد است شرط انجام کار، به بهترین نحو انجام دادن آن کار است.

مرتضی سفیدی

مرتضی سفیدی

برنامه نویس FullStack

پشتکار بی نظیری دارد، بسیار خانواده دوست، و به شدت علاقه مند به برنامه نویسی است. دانش آموخته نرم افزار، بسیار با انگیزه و خستگی‌ناپذیر. برای اهدافش می‌جنگد. با آن‌که مثبت اندیش است اما از واقعیت‌ها نیز غافل نمی‌شود.

پژمان خیری

پژمان خیری

تحلیلگر و برنامه نویس PHP

بیش از هر چیز به تجارت الکترونیک علاقه‌مند است، ورزشکار، اهل موسیقی، دانش آموخته ارشد فناوری اطلاعات، متفکر و صبور، از انجام کارهای سخت لذت می‌برد، با پشتکاری که دارد، همیشه در حال یادگیری است. فیلم دیدن و سفر رفتن از علایق اوست.

مهدیه رفیعی

مهدیه رفیعی

برنامه نویس Frontend

فارغ التحصیل فناوری اطلاعات. پشتکار بی نظیری دارد. همیشه برای یادگیری موضوعات مرتبط با برنامه نویسی انگیزه دارد و از تکنولوژی های جدید استقبال می کند. آرام اما پرانرژی. اهل معاشرت و خوش برخورد. از سفر رفتن لذت میبرد.

محمد علی صحت

محمد علی صحت

برنامه نویس FullStack

دانش آموخته ی ارشد نرم افزار، با انگیزه و صبور، همواره در حال یادگیری تکنولوژی و روش های جدید توسعه نرم افزار میباشد و اعتقاد دارد برای موفقیت در هر زمینه ای باید عاشق آن بود.

محمدعلی رودخانه ای

محمدعلی رودخانه ای

برنامه نویس Frontend

دانش آموخته ی نرم افزار، با اعتماد به نفس و پر انرژی ، علاقه مند به یادگیری با نگاه دقیق به طراحی های سایت روز دنیا ، در جهت ارتقای کار خود در زمینه طراحی و برنامه نویسی به طور مداوم در حال تلاش میباشد.

رضا نیتی

رضا نیتی

نیروی خدماتی

علاقه مند به پیاده روی، مطالعه و اهل خانواده.مهربان، وظیفه شناس و دلسوز.صداقت را اولویت خود می داند و خود را متعهد به انجام کارهای محوله می داند.