سعید خسروی

سعید خسروی

مدیرعامل

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری‌های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته MBA، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی و بسیار اجتماعی.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست بخش توسعه و نگهداری

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می‌برد، علاقه‌مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می‌پردازد، انگیزه‌های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند.

پوریا گروسی

پوریا گروسی

سرپرست بخش پشتیبانی و اطلاعات

فعال در حوضه سرور و امنیت، صبور و علاقه مند به کار گروهی، علاقه مند به هنر، بسیار کوشاست که نیازهای یک تیم را شناسایی کند و برای بهتر شدن آنها راهکارهایی ارائه دهد تا در نتیجه همه گروه به هدف مشترک خود دست یابند

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی و فنی

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی و فنی

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

فائزه سلالی

فائزه سلالی

کارشناس پشتیبانی و فنی

دانش آموخته ی نرم افزار، از کار گروهی و یادگیری مطالب جدید لذت می برد. خوشرو و مهربان، همواره آماده همکاری با اعضای تیم است. موسیقی سنتی ایرانی، ورزش و تماشای فیلم، جزئی مهم از زندگی اوست.

کیمیا جعفری

کیمیا جعفری

کارشناس پشتیبانی و فنی

فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات علاقه مند به موسیقی و کتاب. شاد و پر از انرژی های مثبت. خود اموخته زبان ترکی استانبولی که در اوقات فراغت به یادگیری این زبان می پردازد.

محمد کوکبی

محمد کوکبی

کارشناس پشتیبانی و فنی

دانش آموخته ی فناوری اطلاعات، علاقمند به پیشرفت در حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات، دقیق و مسئولیت پذیر، سخت کوش در انجام کارها، صبور و آرام است و اوقات فراغت خود را به گوش دادن به موسیقی و ورزش می گذراند.

محمد شهبندی

محمد شهبندی

کارشناس پشتیبانی و فنی

دانش آموخته روانشناسی، علاقمند به پیشرفت در حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات، از برقراری ارتباط با سایر اعضای تیم لذت میبرد و تلاش میکند در روند کار مفید و مؤثر واقع شود. معتقد است هیچ چیز به اندازه خلاقیت در زندگی، به رشد و شکوفایی آن کمک نمیکند.

مهرشاد جاوید

مهرشاد جاوید

کارشناس پشتیبانی و فنی

خود اموخته ی فناوری اطلاعات، شبکه و امنیت شبکه، همواره درحال ایده پردازی و فراگیری مسایل فناوری اطلاعات، علاقه مند به آشپزی و موسیقی متال و طبیعت

علی طوسی

علی طوسی

کارشناس پشتیبانی و فنی

روحیات آرام و خونسردی دارد، و سعی میکند کار ها را تا انتها به درستی به پایان ببرد، علاقه مند به حوزه فیلم سازی و موسیقی

صدف حاجی محمدی

صدف حاجی محمدی

کارشناس منابع انسانی

دانش آموخته ی مهندسی صنایع، هیچ چیز به اندازه برقراری ارتباط با دیگران و حل مشکلات آنها، برای او انرژی بخش نیست. علاقه مند به هنر و موسیقی است و در اوقات فراغت خود به نقاشی و خیاطی میپردازد. شاد و پر انرژی، خونگرم و صمیمی و خانواده دوست است.

فاطمه موسوی

فاطمه موسوی

کارشناس مالی و اداری

دانش آموخته مدیریت بازرگانی، مهربان و مسئولیت پذیر. دوستدار کمک به دیگران و حل مشکلات آنهاست. در اوقات فراغت خود به تماشای فیلم و مطالعه می پردازد.

سپهر احمدی

سپهر احمدی

کارشناس فروش

سخت کوش و همواره به دنبال راهی برای رفع مشکلات است. شاد، پرانرژی و شوخ طبع است و اوقات فراغت خود را به تماشای فوتبال، فیلم و طبیعت گردی می گذراند. دانش آموخته ی MBA بوده و همواره به دنبال پیشرفت و ترقی می باشد.

شمس الدین معینی فر

شمس الدین معینی فر

نیروی تشریفات

همواره تلاش میکند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد، مهربان و خوش برخورد می باشد و اوقات فراغت خود را به باغداری و مطالعه شعر می پردازد.