سعید خسروی

سعید خسروی

مدیرعامل

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری‌های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته فناوری اطلاعات، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی و بسیار اجتماعی.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست بخش توسعه و نگهداری

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می‌برد، علاقه‌مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می‌پردازد، انگیزه‌های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند.

پوریا گروسی

پوریا گروسی

سرپرست بخش پشتیبانی و اطلاعات

فعال در حوضه سرور و امنیت، صبور و علاقه مند به کار گروهی، علاقه مند به هنر، بسیار کوشاست که نیازهای یک تیم را شناسایی کند و برای بهتر شدن آنها راهکارهایی ارائه دهد تا در نتیجه همه گروه به هدف مشترک خود دست یابند

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

فائزه سلالی

فائزه سلالی

کارشناس پشتیبانی سرور

دانش آموخته ی نرم افزار، از کار گروهی و یادگیری مطالب جدید لذت می برد. خوشرو و مهربان، همواره آماده همکاری با اعضای تیم است. موسیقی سنتی ایرانی، ورزش و تماشای فیلم، جزئی مهم از زندگی اوست.

فرزانه حقیقی

فرزانه حقیقی

کارشناس امور مالی

دانش آموخته ی نرم افزار، از کار گروهی و یادگیری مطالب جدید لذت می برد. خوشرو و مهربان، همواره آماده همکاری با اعضای تیم است. موسیقی سنتی ایرانی،مطالعه کردن و تماشای فیلم جزئی مهم از زندگی اوست.