مجموعه ایده پردازان

مهیا کردن بستری مناسب جهت بکارگیری خلاق ترین جوانان متخصص شرکت ایده پردازان الکترونیک در زمستان سال 1388 و با مدیریتی جوان و مبتکر کار خود را برپایه اجرا و پیاده سازی بزرگترین و قدرتمندترین سامانه ارسال پیام کوتاه در فضای مجازی ایران آغاز کرد و پس از ماه ها تلاش بی وقفه ی کارشناسان و مهیا کردن بستری مناسب جهت بکارگیری خلاق ترین جوانان متخصص ایرانی توانست در تاریخ 11 خرداد 1389 تارنمای www.IPelectronic.com را بطور رسمی افتتاح نماید و تمامی فعالیت های حرفه ای خود را با این نام به بازار داخلی معرفی کند.

ایده پردازان

در سال 1390 شرکت در حال گسترش بود و پیشرفت روزافزون آن کاملا مشهود بود ، شرکت برای افتتاح سایت SMS.ir زیرساخت های لازم مانند استخدام برنامه نویسان ، طراح ، کارشناس تبلیغات ، کارشناس بازرگانی و ... را ایجاد کرد و پس از برنامه ریزی و زمانبندی کارها ، کار آغاز شد در سال 1391 ایده پردازان الکترونیک با هدف اشتغال زایی مستمر و با بیش از 400 نماینده فعال و ارائه خدمات به انتخاب بیش از 50000 ارگان، سازمان، شرکت و اشخاص حقیقی و نیز تعهد به اجرای فعالیت های با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز و نیز با تکیه بر اعتماد کاربران خود تارنمای پیامکی ایران زمین را با نام www.SMS.ir به مردمان این مرز پرگهر معرفی کرد ، قبل از آن تمامی کاربران از سایت IPelectronic.com استفاده می کردند . در سال 1392 ایده پردازان برای گسترش خدمات و با توجه به نیاز مشتریان به خدمات هاستینگ و دامنه کار را برای اجرا و پیاده سازی وب سایت Server.ir برای ارایه خدمات هاستینگ، دامنه و سرور آغاز کرد. بنابر این از پروژه‌های موفق ایده‌پردازان می‌توان به Server.ir اشاره نمود که به ارائه خدمات میزبانی وب، سرور، دامنه و … می‌پردازد. IPe.ir نیز به منظور اشتراک تجربه‌های کسب و کارهای موفق ایرانی و با شعار تجربه‌ها را تجربه کنیم شکل گرفته است.

و در نهایت گذر از تلاطم‌های 10 ساله، تیم ایده‌پردازان را بیش از پیش همدل و یکپارچه کرده است و از اهداف بلندمدت ایده‌پردازان، رسیدن به نقطه‌ای است که خدمات وسرویس‌های خود را در مقیاس جهانی عرضه کند.