موقعیت‌ کارآموزی

تا حالا پیش اومده دلت بخواد تو یه حوزه خاص و فنی مهارت کسب کنی و متخصص بشی؟ برای آموزش هایی که میبینی پولی پرداخت نکنی و تازه حقوق هم بگیری؟! اگه بعد تموم شدن آموزشت، این فرصت فراهم باشه که همون جایی که آموزش دیدی جذب بشی و به عنوان متخصص فنی شروع به کار بکنی چی؟! 

“سرور دات ای آر این فرصت رو برات فراهم کرده”

حالا راه ارتباط با ما چیه؟ خیلی ساده‌اس! برو تو لینک پایین و اسم و شماره تلفنت رو برامون بذار ما خیلی زود بهت زنگ میزنیم و دعوتت میکنیم به مصاحبه!

فقط حواست باشه تو این دوره ظرفیتمون کمه و دیر بجنبی پر شده!

جایگاه‌ کارآموزی مورد نیاز

پشتیبان فنی

ما تو سرور دات آی آر برای اونایی که به حوزه های فنی و تخصصی علاقه دارن و دوست دارن تو این زمینه کار کنن شرایطی رو ایجاد کردیم که بعد از تایید شدن در جلسه ی آشنایی، تو یه دوره ی یک ماهه آموزش میبینن و بعد از تموم شدن اون یک ماه تو ابعاد مختلف فرهنگی، منابع انسانی و موارد فنی ارزیابی میشن و بعد از تایید شدن، توی تیم پشتیبانی فنی ما به عنوان متخصص فنی جذب میشن.

موارد آموزشی در طول دوره ی یک ماه:

مباحث: "هاستینگ، کلود، کار با انواع کنترل پنل ها، دیتابیس وب سرور، بک‌آپ گیری، SSL، DNS، آشنایی با انواع آنالیزورها و تحلیل آن‌ها، مفاهیم دامنه، هاست، سرور مجازی، سرور ابری و سرور اختصاصی، کار با CRM و اصول برقراری ارتباط با مشتری"

فرم درخواست کارآموزی با Server.ir