جذب کارشناس فروش

جذب کارشناس فنی

Google Display Network چیست و چه کاربردی دارد؟

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

در این مقاله در خصوص یکی دیگر از ابزارهای پر کاربرد گوگل صحبت خواهیم کرد با نام Google Display Network. آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که در یک وبسایت پر بازدید تبلیغ بگذارید و کسب و کار خود را رونق دهید؟

Google Display Network

Google Display Network دارای دو شبکه تبلیغی نه نام جستجو و نمایش است. شبکه جستجو به صورتی است که زمانی که کلمات کلیدی تعریف شده شما در مرورگر گوگل وارد می شود، گوگل صفحه وب سایت شما را نمایش می دهد و کاربر با جستجوی کلمات مورد نظر به وب سایت شما هدایت می شود. شبکه نمایش متفاوت از شبکه جستجو می باشد، کارکرد آن به این شکل است که یک سری وب سایت ها انتخاب می گردد و تبلیغ وب سایت شما در آنها قرار می گیرد. به این صورت زمانی که کاربری در حال خرید در وب سایت مذکور باشد تبلیغ شما را مشاهده می کند و به وب سایت شما هدایت می شود.

برای داشتن این ویژگی تبلیغ نمایشی نیز می بایست در Google Display Network ثبت نام انجام دهید تا وب سایت شما به جهت تبلیغ در سایت های پر بازدید که قبلا اجازه تبلیغ در آنها صادر شده است، برای مثال YouTube یا Blogger و … قرار گیرد.

  • انتخاب دامنه به به صورت دستی

با این ویژگی شما می توانید بر اساس سلیقه مخاطب خود دامنه هایی که از نظر شما تبلیغ در آنها تاثیر زیادی دارند را انتخاب کنید.

  • اجازه دهید تا گوگل مکان های مناسب شما را انتخاب کند

با قرار دادن این گزینه شما به گوگل اجازه می دهید تا برای مثال مخاطبینی که از ایران سایت را مشاهده می کنند تبلیغ شما را ببنند. در نتیجه با این گزینه مخاطبان ایرانی امکان هدایت شدن به سایت شما را دارند.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

5 1 رای
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها