مرکز محتوای Server.ir :

Google Display Network چیست و چه کاربردی دارد؟

Google Display Network چیست و چه کاربردی دارد؟

در این مقاله در خصوص یکی دیگر از ابزارهای پر کاربرد گوگل صحبت خواهیم کرد با نام Google Display Network. آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که در یک وبسایت پر بازدید تبلیغ بگذارید و کسب و کار خود را رونق دهید؟

Google Display Network

Google Display Network دارای دو شبکه تبلیغی نه نام جستجو و نمایش است. شبکه جستجو به صورتی است که زمانی که کلمات کلیدی تعریف شده شما در مرورگر گوگل وارد می شود، گوگل صفحه وب سایت شما را نمایش می دهد و کاربر با جستجوی کلمات مورد نظر به وب سایت شما هدایت می شود. شبکه نمایش متفاوت از شبکه جستجو می باشد، کارکرد آن به این شکل است که یک سری وب سایت ها انتخاب می گردد و تبلیغ وب سایت شما در آنها قرار می گیرد. به این صورت زمانی که کاربری در حال خرید در وب سایت مذکور باشد تبلیغ شما را مشاهده می کند و به وب سایت شما هدایت می شود.

برای داشتن این ویژگی تبلیغ نمایشی نیز می بایست در Google Display Network ثبت نام انجام دهید تا وب سایت شما به جهت تبلیغ در سایت های پر بازدید که قبلا اجازه تبلیغ در آنها صادر شده است، برای مثال YouTube یا Blogger و … قرار گیرد.

  • انتخاب دامنه به به صورت دستی

با این ویژگی شما می توانید بر اساس سلیقه مخاطب خود دامنه هایی که از نظر شما تبلیغ در آنها تاثیر زیادی دارند را انتخاب کنید.

  • اجازه دهید تا گوگل مکان های مناسب شما را انتخاب کند

با قرار دادن این گزینه شما به گوگل اجازه می دهید تا برای مثال مخاطبینی که از ایران سایت را مشاهده می کنند تبلیغ شما را ببنند. در نتیجه با این گزینه مخاطبان ایرانی امکان هدایت شدن به سایت شما را دارند.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

در این آموزش، من به شما نشان خواهم داد که چگونه با استفاده از فیلترهای spam موجود در cPanel، فیلتر ایمیل های خود را در

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.