جذب کارشناس فنی هاستینگ

DNS Settings در هاست ویندوز

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

 

تنظیمات دی ان اس یکی از مهمترین تنظیمات موجود در خدمات میزباتی وب میباشد زیرا در صورتی که رکورد ها به درستی ست نگردیده باشند نمایش سایت شما با مشکل 

DNS Settings

رو به رو خواهد گردید. از طریق تنظیمات دی ان اس هاست پلسک به راحتی میتوانید به ایجاد رکورد هایی از قبیل NS،A،Cname و … بپردازید. DNS Settings در هاست پلسک مانند Simple DNS Zone در هاست های سی پنل عمل میکند و به راحتی از طریق ان میتوانید رکورد ها را ویرایش کنید.

  1. به کنترل پنل پلسک وارد شوید.
  2. از منوی بالا بر روی Website & Domains کلیک نمایید و در زیر دامنه مدنظر خود بر روی Show More کلیک نمایید.
  3. گزینه DNS Settings را گزینش نمایید.
  4. در صفحه جدید میتوانید رکورد های ساخته شده در هاست را مشاهده فرمایید، با استفاده از گزینه Switch Off the DNS Service سرویس دی ان اس را خاموش نمایید،حالت دی ان اس سرور را تغییر دهید و …
  5. در صورتی که میخواهید رکورد ها را به حات ابتدایی بازگردانید به راحتی بر روی Restore Defaults کلیک نمایید تا رکورد ها به همان حالتی که در ابتدای ساخت هاست وجود داشت بازگردند.
  6. در صورتی که می خواهید رکورد جدیدی ایجاد نمایید از گزینه Add Record کلیک استفاده نمایید.

 در دانشنامه های بعدی در رابطه با انواع رکورد ها صحبت خواهیم نمود.تنها توجه داشته باشید که تغییراتی که در این قسمت اعمال مینمایید میتواند مستقیما در سایت شما تاثیرگذار بوده و ان را از دسنرس خارج کند به همین دلیل در استفاده از این ویژگی هاست پلسک دقت لازم را به خرج دهید.

با دانشنامه های بعدی میزبان تارنمای ایران با ما همراه باشید …

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

0 0 رای ها
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها