مقاله کانفیگ کنترل پنل CENTOS WEB PANEL قسمت دوم ادامه مقاله پیشین می باشد. در این مقاله در رابطه با قسمت های مختلف dashboard  در کنترل پنل توضیح خواهیم داد.

در زیر عکس اصلی داشبورد کنترل پنل را مشاهده می فرمایید:

در سمت راست بالا ، ۳ قسمت support , backup و firewall برای شما به نمایش در آمده است. Support در رابطه با پشتیبانی خود کنترل پنل می باشد که می توانید سوال های خود را در قسمت ارتباط با ما سایت ارائه دهنده ، مطرح نمایید. مورد بعدی backup می باشد. با کلیک بر روی آن به صفحه همانند صفحه زیر ارجاع داده خواهید شد که دارای دو قسمت می باشد:

Manage backup:

این مورد در رابطه با مدیریت بک آپ ها می باشد. به صورت پیش فرض این مورد فعال می باشد. برای غیر فعال سازی آن می توانید بر روی تیک Enable Backup کلیک نمایید.

Backup Folder Location آدرسی است که برای ذخیره بک آپ ها می توانید تعیین کنید. به صورت پیش فرض این مورد بر روی /backup سرور شما قرار دارد.

۳ گزینه بعدی در رابطه با نحوه دریافت بک آپ می باشد که گزینه اول بک آپ روزانه می باشد، تیک دوم برای بک آپ هفتگی می باشد و تیک سوم برای بک آپ ماهیانه می باشد .

MySQL Backup در رابطه با دریافت بک آپ دیتابیس می باشد که به صورت پیش فرض تیک آن نیز خورده است.

Backup All Users این مورد به صورت پیش فرض غیرفعال می باشد که در صورت فعال سازی این مورد از کلیه یوزر های موجود بک آپ گرفته خواهد شد.

قسمت دوم در رابطه با Remote Backup Settings می باشد. در این مورد می توانید اطلاعات سرور و یا هاست بک آپ خود را قرار دهید و بر روی test connection کلیک نمایید و پس از اتصال می توانید save changes کلیک نمایید.

در مقالات بعدی در رابطه با کانفیگ های مختلف فایروال در کنترل پنل صحبت خواهیم کرد.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

همچنین به منظور مطالعه بیشتر مقاله ها، می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

 

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۸/۰۶/۲۸

نویسنده : ر شیخ

0

معرفی SonicWall

در این مقاله قصد داریم شما را با برند SonicWall آشنا کنیم. این شرکت به صورت کلی در حوزه امنیت اطلاعات فعالیت دارد.معرفی SonicWall  SonicWall در اصل یک شرکت خصوصی است که مقر اصلی آن در ...

۱۳۹۸/۰۶/۲۸

نویسنده : ف لقمانی

0

ایجاد دیتابیس در کنترل پنل webmin

در مقالات گذشته در خصوص نصب کنترل پنل webmin، نحوه ایجاد یوزر و همچنین آپلود اطلاعات در کنترل پنل webmin توضیح داده بودیم. در این مقاله در خصوص نحوه ایجاد یوزر و دیتابیس در کنترل پنل W...

۱۳۹۸/۰۶/۲۸

نویسنده : ب حداد

0

تغییر نسخه PHP در کنترل پنل Webmin

تا کنون در بخش مقالات، در خصوص مسائل مختلفی از کنترل پنل Webmin صحبت کرده ایم. از جمله نصب کنترل پنل، تنظیم نیم سرور، نصب گواهینامه SSL و تنظیمات CSF که هر کدام در مقالات مجزا می باشند. ...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "کانفیگ کنترل پنل CENTOS WEB PANEL قسمت دوم"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...