جذب کارشناس فنی هاستینگ

هاست جوملا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در مرکز محتوای سرور دات آی آر

 

جوملا سیستم مدیریت محتوا یا CMS ای منبع باز یا OpenSource است که برای طراحی بسیاری از سایت های داینامیک امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. البته با توجه به موضوعیت میزبانی SERVER.ir بررسی و تحلیل اختصاصی این سیستم مدیریت محتوا، ویژگی ها و مزایای آن در این مقاله نمی گنجد اما به طور کلی در همین حد اکتفا می کنیم که امروزه با توجه به امکانات و شرایط موجود بسیاری از طراحان وب سایت برای رفع نیاز کاربران خود از جوملا بهره می گیرند. با توجه به اینکه جوملا از چه منابع و فناوری های استفاده می کند هاست میزبان سایت شما نیز باید آن منابع را در اختیار سایت شما قرار دهد تا مورد استفاده قرار گیرد و نهایتاً ترکیب کاربردی تمام فناوری های هاست و سیستم مدیریت محتوای شما، سایت کاربر پسند و مورد نیاز شما را حاصل سازد. با توجه به نسخه مورد استفاده جوملا شما ممکن است نسخه PHP مورد نیاز تغییر کرده و همچنین با توجه به اینکه اکثر سایت های جوملا با استفاده از فناوری های MySQL و  CSS ، Java ، HTML5 ، PHP و… امکان پشتیبانی از این گونه سیستم ها باید بر روی سرور میزبان شما فعال و تنظیم شده باشد. گاهی نیز به علت استفاده از برخی وب سرویس ها و یا نرم افزار های آنلاین و… باید برخی کتابخانه های خاص PHP و ماژول های مورد نیاز بر روی سرور نصب و فعال شده باشد. در نتیجه می توان هاست مناسب برای سایت جوملا را هاستی معرفی کرد که با پیش بینی ماژول ها، کتابخانه ها و فناوری های مورد نیاز یک سایت جوملا بر روی آن تعبیه شده باشد. میزبان تارنمای ایران (SERVER.ir) مفتخر است اعلام دارد که تمام موارد مورد نیاز سایت جوملا شما را بر روی سرورهای میزبان قوی فراهم آورده است تا سایت شما با سرعت و عملکردی بالا میزبانی گردیده تا بدون نگرانی از مسائل میزبانی بتوانید به مدیریت و توسعه سایت خود بندیشید.

هاست جوملا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

به عنوان اشاره به برخی از ویژگی های هاست لینوکس ویژه جوملا در SERVER.ir می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– بازگشت بی قید و شرط هزینه تا 7 روز

– آپ تایم 99.9%

– میزبانی بر روی سرورهای قدرتمند

– فراهم کردن ماژول ها و امکانات مورد نیاز برای میزبانی مناسب یک سایت جوملا

– بک آپ روزانه از تمام اطلاعات سایت

– پشتیبانی فنی توسط کارشناسان میزبان تارنمای ایران

– و…

برای مشاهده پلن ها، سابر امکانات و سفارش هاست لینوکس مناسب برای میزبانی سایت جوملا بر روی هر از گزینه های هاست لینوکس زیر کلیک نمایید.

هاست لینوکس ایران

هاست لینوکس خارج کشور

اشتراک گذاری در linkedin

به تیم متخصص ما اعتماد کنید!

تخفیف مخاطبین مرکز محتوا: Blog01

از کد Blog01 می‌تونید برای خرید اشتراک خدمات سرور مجازی و هاست استفاده کنید و از %10 تخفیف تو سفارش این خدمات بهره‌مند بشید!

محتوای مقاله مفید بود؟

0 0 رای ها
این مقاله چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها