مرکز محتوای Server.ir :

معرفی انواع لایسنس های لایت اسپید(Litespeed)

معرفی انواع لایسنس های لایت اسپید(Litespeed)

در این مقاله انواع لایسنس های لایت اسپید (Litespeed) را بررسی خواهیم نمود.

در مقالات گذشته در خصوص مقایسه انواع وب سرویس های لینوکسی صحبت شده بود که در آن به وب سرویس لایت اسپید نیز اشاره شده بود. درادامه در ارتباط با انواع لایسنس های لایت اسپید به صورت مجزا خواهیم پرداخت.

وب سروس لایت اسپید امکان پیاده سازی با کنترل پنل های cPanel، Plesk،DirectAdmin،Interwox،CyberPanel و بسیاری از وب اپلیکیشن را خواهد خواهد داشت.

در ادامه لیست انواع این نوع لایسنس را که تفاوت آنها در تعداد دامنه ها، تعداد cpu و رم می باشد را می توانید مشاهده بفرمایید.

البته محدودیت های اعمال شده در خصوص محدودیت رم و دامنه مهم هستند و در ارتباط با میزان پروسس مصرف شده حدودا 25% از میزان مصرف CPU را در نظر داشته باشید که به وب سرویس شما اختصاص داده شده باشد.

Domain Limite محدودیت دامنه

منظور از محدودیت دامنه تنها دامنه های اصلی سایت ها می باشند و مشکلی بابت زیر دامنه (sub domain) وجود ندارد. در صورتی که دامنه ای محدودیت اعمال شده را رد کند با خطای 403 مواجه می شود( ویا در سی پنل و پلسک وب سرور به Apache تغییر می یابد.)

Workers یا میزان مصرف پردازگر

میزان cpu یا پردازشگر نشان می دهد که وب سرور برای انجام فرایندهایی مانند: درخواست های روتینگ، رمز گذاری و رمز گشایی ssl، ارائه موارد استاتیک و … به چه میزان cpu نیاز خواهد داشت.

RAM Limit محدودیت رم

هر سرور می تواند هر تعداد رم بیش از مقدار لیمیت در انواع لایسنس ها را داشته باشد. LSWS  این مقدار رم را با سایر فرایند های نرمال به اشتراک می گذارد. و استفاده رم بیش از مقدار رم تعیین شده ممکن است باعث اختلال در عملکرد شود.

در مجموعه Server.ir نیزدر سرور های مجازی و اختصاصی امکان ارائه لایسنس لایت اسپید وجود دارد دارد که نصب آن نیز توسط همکاران انجام خواهد شد و در مراحل سفارش سرور ها می توانید مشاهده نمایید.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

الکسا

الکسا که بود و چه کرد؟

در حوزه سئو و بهینه‌سازی جایگاه وبسایت در سیستم رتبه‌بندی موتورهای جستجوی ابزار مختلفی وجود دارند اما شاید بتوان الکسا را معروف‌ترین و پرکاربردترین این

پشتیبان

پشتیبان گیری از سایت وردپرس

پشتیبان گیری . تهدیدات حملات سایبری مختلف در طول سال ها افزایش یافته است. این امر به ویژه برای وب سایت های وردپرس صادق است

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.