در مقاله های مختلف در خصوص نحوه عملکرد هاست های ویندوزی صحبت کرده ایم و در مقاله فعلی در خصوص مشکل دانلود برخی از فایل ها صحبت خواهیم کرد. یکی از معروف ترین این پسوندها .APK می باشد که برای فایل های اندرویدی است.

زمانی که کاربران از هاست های ویندوزی استفاده می کنند ممکن است که فایلی را با پسوند مذکور در هاست قرار دهند ولی زمانی که لینک دانلود آن را در مرورگر وارد می کنند با خطاهایی مانند ۴۰۴ مواجه شوند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه این مشکل را رفع کنید و به راحتی دانلود از داخل هاست انجام دهید.

ابتدا به هاست لاگین می کنید و بخش Virtual Directories را باز می کنید:

apk

سپس وارد بخش Mime Type می شود و در آنجا Add Mime Type را انتخاب می کنید:

apk

در این بخش شما می توانید پسوندهای مورد نظر که نیاز به استفاده در هاست را دارید اضافه کنید و داخل هاست از آن استفاده نمایید. برای این که پسوند APK را اضافه نمایید می بایست Extension را APK قرار دهید و Content را بر روی custom بگذارید و سپس در بخش پایین عبارت زیر را وارد نمایید:

 application/vnd.android.package-archive

apk

پس از وارد کردن موارد ذکر شده بر روی ok کیک نمایید تا ویرایش شما اعمال شود. حال اگر فایل دانلودی با پسوند APK را در مرورگر وارد نمایید دانلود مانند بقیه فایل ها انجام می گردد.

به صورت کلی همانطور که اعلام شد Mime type برای این است که شما پسوند های دلخواه خود را به هاست اضافه کنید و به راحتی از آن استفاده نمایید. ممکن است که این پسوند ها مانند mp3 یا pdf و … باشد. در نتیجه در صورتی که در پسوند های مختلف با خطا مواجه شدید بهترین راهکار بررسی Mime Type می باشد.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. ما را در بخش مقالات دنبال کنید.

با دیگر مقالات server.ir همراه باشید.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

بهترین شرکت های امنیتی (Security Company) در سال ۲۰۲۰

امروزه تقریبا تمامی کسب و کار ها به طریقی با سیستم های IT و شبکه ها و پروتکل های اینترنتی در ارتباط بوده و با توجه به افزایش سطوح حمله و پیچیده تر شدن...

۱۳۹۹/۰۴/۰۴

نویسنده : ف سلالی

بدون دیدگاه

AMPیا Accelerated Mobile Page چیست؟

در این مقاله قصد داریم به توضیحی در خصوص تکنولوژی AMP یا Accelerated Mobile Page بپردازیم و طرز استفاده و مزیت های آن را بررسی کنیم. در واقع AMP یک ن...

۱۳۹۹/۰۴/۰۲

نویسنده : ف لقمانی

بدون دیدگاه

هدایت ساب دامنه به سرور دیگر با استفاده از رکورد NS

امروز در این مقاله روش دیگری از ست کردن یک ساب دامنه به سرور دیگر را خدمتتان آموزش خواهیم داد. یکی از روش ها معمول برای هدایت یک ساب دامنه به سروری د...

دیدگاه کاربران

در رابطه با : "مشکل دانلود فایل هایی با پسوند APK در هاست ویندوزی"

avatar
  عضویت  
با خبرم کن

وب گردی

جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

با ایده پردازان همراه شو ...