مرکز محتوای Server.ir :

درباره WHMCS

درباره WHMCS

در این قسمت قصد داریم به معرفی WHMCS بپردازیم

درباره WHMCS

WHMCS مخفف Web Host Manager Complete Solution می باشد که یک Platform اتوماسیون است و تقریبا تمام جنبه های مدیریت میزبانی وب و تجارت ثبت دامنه را ساده و خودکار می کند. اگر شما یک Reseller یا نماینده هستید و به دنبال یک راه میزبانی و پشتیبانی به صورت Ticket هستید WHMCS میتواند برای شما مناسب ترین گزینه باشد.

Optimize و Automate کردن کسب و کار شما می تواند از طریق این Platform به راحتی انجام گیرد و درواقع WHMCS ساده ترین راه برای اجرای یک میزبانی وب است. همچنین این Platform با Google Checkout، Paypal و Authorize.net سازگار می باشد و ویژگی هایی مانند توانایی استفاده از ارز های مختلف، ایجاد فاکتور و ایجاد تبلیغات است.

تست WHMCS

شما می توانید از نسخه آزمایشی Live WHMCS  استفاده نمایید و در صورتی که برای شما مناسب بود لایسنس آن را خریداری نمایید.

ویژگی های کلی WHMCS

  • در مورد Hosting و Domain با استفاده از  WHMCS می توانید به راحتی آن ها را مدیریت کنید و فرآینده میزبانی آن ها را کاملا اتوماتیک نمایید.
  • در رابطه با فاکتور ها و صورت حساب ها می توانید آنها را اتوماسیون کنید و به صورت خودکار گزارش های صورت حساب و پرداخت صورت حساب مشتریان را دریافت نمایید.
  • یکی از مهمترین ویژگی های WHMCS ویژگی Customer Support می باشد که می توانید با وجود Ticketing و ابزار های موجود که قابلیت شخصی سازی نیز دارند مشتریان خود را پشتیبانی نمایید. مرکزی کردن ارتباطات بین مشتری و شرکت شما مدیریت را برای شما راحت تر خواهد کرد و اجازه داده شده به کاربران برای راحتتر بیان کردن مشکل در هر زمانی از طریق Ticket می تواند برای کسب کار شما بسیار مفید باشد.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. با دیگر مقالات ما در Server.ir همراه باشید.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

در این آموزش، من به شما نشان خواهم داد که چگونه با استفاده از فیلترهای spam موجود در cPanel، فیلتر ایمیل های خود را در

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.