مرکز محتوای Server.ir :

تنظیمات ایمیل با کنترل پنل پلسک

تنظیمات ایمیل با کنترل پنل پلسک

تنظیمات ایمیل با کنترل پنل پلسک

در دانشنامه های پیشین با چگونگی ساخت اکانت وب میل و لاگین به ان اشنا شدید در این دانشنامه قصد داریم برخی از کانفیگ ها و تنظیمات ایمیل اکانت را به شما اموزش دهیم همان طور که میدانید پس از ساختن وب میل به راحتی از طریق پلسک میتوانید تنظیمات لازم را انجام دهید. برای مثال وب میل پیش فرض را تغییر دهید، ایمیل اکانت ها را برای هر دامنه غیر فعال نمایید، برای Outgoing Messages محدودیت قرار دهید و … 

کانفیگ ایمیل اکانت در طریق هاست 

  1. ابتدا به کنترل پنل پلسک لاگین نمایید.
  2. از تب بالا عبارت Email را گزینش نمایید.
  3. در صفحه جدید از میان تب ها بر روی Mail Settings کلیک نمایید
  4. در صفحه جدی بسته به کاربری که مدنظرتان میباشد گزینه های متفاوتی خواهید داشت :
  • ویژگی Activate/Deactivate Services در هاست پلسک

با استفاده از این ویژگی به راحتی میتوانید ایمیل های ساخته شده را غیر فعال نمایید و برای این کار تنها کافیست دامنه مدنظر را انتخاب نمایید و بر روی Activate/Deactivate Services کلیک کنید. در صفحه جدید از منوی ابشاری رو به روی Mail service بر روی Disable کلیک نمایید و Ok را انتخاب کنید تا اکانت میل ایجاد شده برای ان دامنه غیر فعال گردد. 

  • ویژگی تغییر Webmail در هاست اشتراکی پلسک

با استفاده از این ویژگی میتوانید برنامه وب میل را برای هر دامنه تغییر دهید. برای این کار در صفحه Mail Settings دامنه مدنظر را انتخاب نمایید و بر روی گزینه Webmail کلیک نمایید، سپس در صفحه جدید از منوی ابشاری Webmail برنامه مورد نیاز مانند Horde, Rouncube و …  را انتخاب کنید و در نهایت بر روی Ok کلیک کنید.

  • ویژگی Limit Outgoing Messages هاست ویندوز

 تعداد ایمیل ارسالی در هر ساعت میتواند توسط شما محدود شود .این ویژگی در عملکرد سرور میتواند بسیار موثر واقع شود و از اسپم گردیدن میل ها و بلک لیست شدن ای پی جلوگیری به عمل اورد.برای فعال سازی ان با انتخاب دامنه و کلیک بر روی Limit Outgoing Messages ، گزینه Custom value for the domain را انتخاب کنید.در باکس کنار messages per hour تعداد ایمیل ارسالی که نهایتا در واحد ساعت از این دامنه قصد دارید ارسال گردد را وارد کنید و بر روی Ok کلیک نمایید.

مقاله مورد نظر را جستجو کنید

موضوعات محبوب ما

نوشته های جدید

تحریم شکن

تحریم شکن چیست؟ معمولا یکی از موانع کاربران ایرانی دسترسی به سایت‌هایی میباشد که ایران را تحریم کرده‌اند. در این خصوص راه‌های متنوعی در خصوص

ایمیل

فیلتر ایمیل ها در سی پنل

  در این آموزش، میبینیم که چطور با استفاده از فیلتر ایمیل ها در سی پنل ، ایمیل های خود را در لیست سیاه یا

Let’s Encrypt

نصب let’s encrypt در IIS

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که برروی سرور ویندوزی خود ssl رایگان let’s encrypt  رو در IIS به چه صورت هستT

موضوع پیشنهادی شما برای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.