جستجو
دقیقا متنی که نوشتم
جستجو در تیتر صفحات
جستجو در متن صفحات
جستجو در نظرات
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
مقالات، اخبار و آموزش های سرور

Articles

حل مشکل عدم دسترسی به Remote Desktop Connection در ویندوز

عدم اتصال از طریق Remote Desktop چند وقتی است که کسانی که از خدمات سرور استفاده می نمایند با مشکلی مواجه می شوند که امکان ریموت(Remote Desktop) به سرور برایشان مقدور نمی باشد و با خطای: an authentication error has occurred.the function requested is not supported روبه رو می شوند (مشابه تصویر زیر). البته جای نگرانی وجود ندارد و مشکلی از سمت سرور نیز نمی باشد و این ارور تنها به دلیل آپدیت ویندوز می باشد که برای رفع اینمورد تنها نیاز است که کامندی را در cmd کامپیوترتان وارد نمایید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. برای پیگیری اینمورد ….

مطالعه مطلب

مدیریت مستمر سایت جهت بهینه سازی در موتور های جستجو

مدیریت مستمر سایت جهت بهینه سازی در موتور های جستجو موضوعی است در ارتقا و بقای سایت نباید از آن غافل شد. باید به خاطرداشت که صفحه ی اول گوگل پایان یک فعالیت تجاری نخواهد بود و ممکن است در زمان بسیار کمی تمام ترافیک  سایت به سایت های رقبا داده شود زیرا برند آنها از شهرت بالا تری برخوردار خواهند بود. صفحات با نرخ کلیک پایین هیچ گاه برای مدت زیادی در صفحه ی نخست گوگل باقی نخواهند ماند. شرکت هایی که دارای برند های بزرگ هستند زمانی که اقدام به ساخت برند کسب و کار خود میکنند به آن ….

مطالعه مطلب

Local SEO بهینه سازی محلی موتور های جستجو2

در این مقاله به ادامه ی بحث مقالات گذشته به موضوع  Local SEO بهینه سازی محلی موتور های جستجو خواهیم پرداخت. بهینه سازی موبایل با توجه به اینکه استفاده از اینترنت موبایل از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و حجم زیادی از کاربران را به خود اختصاص داده است. بنابراین نیاز است با توجه به نیاز کاربران برای بهینه سازی موبایل در Local SEO نیز به این مورد توجه شود. در نتیجه نیاز به جذب تمام کاربران اینترنت که حال به کاربران موبایل تبدیل شده اند یک مورد اساسی خواهد بود. پیشنهاد می شود که سایت طوری بهینه سازی شده باشد که ….

مطالعه مطلب

نحوه اضافه کردن آیپی اضافه در کنترل پنل دایرکت ادمین

در پینگوفیلم قبلی “گزینه های اولیه دایرکت ادمین” را آموزش دادیم، در این پینگوفیلم با آموزش؛ “نحوه اضافه کردن آیپی اضافه در کنترل پنل دایرکت ادمین” با شما عزیزان همراه خواهیم بود. لازم به ذکر است که این آموزش را در چند قسمت به جهت جلوگیری از طولانی شدن کلیپ ها بررسی خواهیم کرد. جهت مشاهده صفحه لاگین دایرکت ادمین خود، در قدم اول لازم است که است که با یورز ادمین وارد کنترل پنل خود شوید به این منظور می بایست به آدرس همانند زیر مراجعه نمایید: Serverip:2222 به عنوان مثال: 192.168.1.1:2222 در پایان این مرحله، آیپی مورد نظر شما به کنترل ….

مطالعه مطلب

نحوه ایجاد package در کنترل پنل Centos Web Panel

در این مقاله نحوه ایجاد package در کنترل پنل Centos Web Panel ، نحوه سایت پکیج در سمت کنترل پنل CWP به شما توضیح داده خواهد شد. در سری مقالات قبلی، نحوه نصب کنترل پنل، نحوه کانفیگ سرویس های مختلف به شما شرح داده شده است. به صورت کلی برای ساخت و تعریف هر یوزر در همه کنترل پنل های نیاز به پکیج می باشد. در بعضی از کنترل پنل های اسم این مورد متفاوت می باشد اما در بیشتر کنترل پنل ها این مورد به اسم package تعریف می شود. برای ساخت و یا تعریف یوزر نیاز به انتخاب ….

مطالعه مطلب

Local SEO بهینه سازی محلی موتور های جستجو

در این مقاله قصد داریم درباره ی Local SEO  و یا بهینه سازی محلی موتور های جستجو بپردازیم. زمانی که هدف از کسب و کار شما هدایت کاربران به مکان مشخصی باشد، بهتر است که رنک سایت خود را در آن مکان و موقعیت خاص به خوبی نشان دهید، که به این کار اصطلاحا Local SEO  (location-focused) گفته می شود. این نوع از SEO بسیار در کسب و کار از نوع break-and-mortar پیشنهاد داده می شود. در ادامه به فرایند انجام Local SEO  برروی سایت می پردازیم: Local keywords research همانطور که بهینه سازی موتورهای جستجو با کلمات کلیدی شروع ….

مطالعه مطلب

جوانب حقوقی بیت کوین

درادامه قصد صحبت در رابطه با جوانب حقوقی بیت کوین را داریم. همانطور که در مقالات قبلی به این مورد اشاره نمودیم بیت کوین یک ارز دیجیتال است. در واقع یک پول است که ما به طور فیزیکی نمیتوانیم آن را ببینیم و یا استفاده کنیم و آن را در کیف پول الکترونیک خود همیشه میتوانیم به همراه خود داشته باشیم. در حال حاضر در سرتا سر جهان این ارز دیجیتال خرید و فروش میشود. اما موضوع در اینجاست که آیا این تبادل ها و تراکنش های بیت کوینی قانونی هستند و یا خیر؟ بسیاری از کشور ها مانند چین ….

مطالعه مطلب

استفاده از ابزار Google Trends

ابزار Google Trends یک ابزار رایگان و بسیار مفید برای بهینه سازی موتور های جستجو می باشد که در این مقاله بخش ها و امکاناتی  که در اختیار شما قرار می گیرد خواهیم پرداخت. Keyword trend به کمک این ابزار می توان پی برد که چه کلمات کلیدی در لحظه بیشترین حجم جستجو در لحظه را دارند و هم می توان پی برد که چه کلمات کلیدی مرتبطی را می توان به کار برد تا مناسب موضوع مد نظر ما باشند همچنین با مقایسه کلمات کلیدی مشابه در Google Trends می توان پی برد که چه کلمات کلیدی در روند صعودی و یا نزولی قرار ….

مطالعه مطلب

ویرایش تنظیمات php در کنترل پنل Centos Web Panel نسخه پیشرفته

در مقاله ویرایش تنظیمات php در کنترل پنل Centos Web Panel نسخه پیشرفته ، نحوه ویرایش فایل php.ini را به شما شرح خواهیم داد. در مقالات قبلی در رابطه با نصب CWP  ، مشاهده نسخه php و تغییر ابتدایی فایل php.ini به شما توضیحاتی اراده شده است. در قدم اول می بایست وارد کنترل پنل Centos Web Panel خود شوید. با توجه به تغییراتی که در سمت اصلی سرور صورت می گیرد می بایست با یوزر root وارد سرور شوید. در صفحه داشبورد، بر روی php setting کلیک و سپس بر روی php.ini Configuration کلیک نمایید. در ادامه با صفحه ….

مطالعه مطلب

جایگاه بیت کوین در اقتصاد

در ادامه مقاله پیشین ، میخواهیم کمی بیشتر از جایگاه بیت کوین در اقتصاد صحبت نماییم. همانطور که در مقالات قبلی به این موارد اشاره نمودیم، بیت کوین یک ارز دیجیتال است و میتوان از آن برای تراکنش های مالی استفاده نمود. بسیاری از افراد در سرتاسر جهان از این ارز دیجیتال برای خرید ها و مبادلات ارز روز مره خود استفاده مینمایند و کیف پول دیجیتالی خود را همیشه به همراه دارند. از جمله این کشور ها میتوان به فیلیپین اشاره نمود. در این کشور افراد عمده تراکنش های روزانه خود را با استفاده از این ارز دیجیتال انجام ….

مطالعه مطلب

بررسی گزینه های موجود در کنترل پنل دایرکت ادمین

در پینگوفیلم قبلی نحوه نصب کنترل پنل دایرکت ادمین را آموزش دادیم، در این پینگوفیلم با آموزش “بررسی گزینه های موجود در کنترل پنل دایرکت ادمین” با شما عزیزان همراه خواهیم بود. لازم به ذکر است که این آموزش را در چند قسمت به جهت جلوگیری از طولانی شدن کلیپ ها بررسی خواهیم کرد. جهت مشاهده صفحه لاگین دایرکت ادمین خود، با این آدرس اقدام کنید : YouIP:2222 امیدواریم تماشای این پینگوفیلم برای شما مفید بوده باشد… تیم مدیریت محتوای Server.ir علاقه مند است نظرات شما عزیزان در ارتباط با پینگوفیلم ها را دریافت و بررسی کند… در نتیجه مشتاقیم نظرات و ….

مطالعه مطلب

ویرایش تنظیمات php در کنترل پنل Centos Web Panel نسخه ابتدایی

در مقاله ویرایش تنظیمات php در کنترل پنل Centos Web Panel نسخه ابتدایی ، نحوه تغییر پارامتر های php را به شما شرح خواهیم داد. پارامتر های مختلفی وجود خواهد داشت اما در نسخه ابتدایی اقدام به تغییر بعضی از پارامتر های اولیه و مهم می پردازیم. برای شروع بررسی این مورد می بایست وارد کنترل پنل سرور خود شوید. برای ورود به کنترل پنل می بایست با یوزرنیم root وارد کنترل پنل شوید. در نوار سمت چپ بر روی Php setting کلیک نمایید و در منو باز شده بر روی Simple PHP.ini editor کلیک نمایید. در صفحه باز شده ….

مطالعه مطلب

لینک های داخلی (Internal Links)

Internal Links صفحات داخلی وب سایت را به هم متصل می کنند و این امکان را ایجاد می کند که کاربران بین آن صفحات خیلی سریع هدایت شوند. به صورت کلی لینک های نقش بسیار عمده ای در (SEO) بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو را ایفا می کنند. در ادامه به چگونگی تاثیر نقش آنها بر سئو می پردازیم: Internal Link سایت شما را برای کاربران قابل استفاده می کند زمانی که یک وب سایت بیش از یک صفحه را شامل می شود، اطمینان از وجود لینک های داخلی وصفحه ی هدف نهایی کاربران موردی است که ….

مطالعه مطلب

جنبه های اقتصادی بیت کوین

bitcoin در این مقاله قصد بررسی جنبه های اقتصادی بیت کوین را خواهیم داشت. همانطور که در مقالات قبلی این مورد ذکر گردید، بیت کوین یک پول دیجیتال غیر متمرکز است. بسیاری از کشور ها از آن به عنوان کالایی به عنوان ابزار پرداخت استفاده میگردد. شما میتوانید از راه های مختلف بیت کوین های خود را بدست آورید . برای مثال میتوانید با انجام پردازش تراکنش های بیت کوین یا همان mining ، خرید آن از صرافی ها  و یا دریافت آن به عنوان وجه در برابر ارائه کالا و  خدمات ، بیت کوین های خود را افزایش دهید. ….

مطالعه مطلب

مشاهده تنظیمات php در کنترل پنل Centos Web Panel

در مقاله مشاهده تنظیمات php در کنترل پنل Centos Web Panel ، نحوه بررسی تنظمیات php را با شما توضیح خواهیم داد. در مقالات قبلی نحوه نصب کنترل پنل CWP به شما توضیح داده شده است. برای بررسی نسخه نصب شده php و همچنین نصب بودن یک اکسنشن می توانید از info.php استفاده بفرمایید. راه های مختلفی برای بررسی این مورد وجود دارد. یکی از این موارد از سمت کنترل پنل و دیگری از سمت خود سایت شما می باشد. در سمت سرور: برای بررسی این مورد می بایست وارد کنترل پنل خود شوید. به این منظور با یوزر root ….

مطالعه مطلب


صفحه 1 از 4212345...102030...آخر »