021-2853

هاست ویندوز

Windows Hosting

یکی از انواع خدمات هاست اشتراکی، هاست اشتراکی ویندوز می باشد. تفاوت هاست اشتراکی ویندوز با هاست لینوکس این است که هاست ویندوز علاوه بر پشتیبانی از اسکریپت ها و کدهای PHP از اسکریپت هایی که به زبان ASP.NET نوشته شده اند نیز پشتیبانی می کند بنابر این امکان میزبانی وب سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوا جوملا یا ورپرس که به زبان PHP توسعه داده می شود بر روی هاست ویندوز هم وجود دارد اما عموماً به این دلیل که میزبانی سایت های PHP در سرور های لینوکس به صورت تخصصی تر صورت می گیرد، عموماً سایت های PHP بر روی هاست های لینوکس میزبانی می گردند تا علاوه بر بهره مندی از سهولت کاربری هاست لینوکس، از امکانات، ماژول ها و... نیز اطمینان حاصل نمایند.

بنابر این هاست ویندوز به صورت تخصصی برای سایت ها و اسکریپت های تحت وب نوشته شده به زبان ASP.NET مطلوب می باشد. هاست های ویندوز در Server.ir با کنترل پنل پلسک (Plesk) ارائه می شوند که یقیناً از برترین کنترل پنل هاست اشتراکی ویندوز جهان می باشد و نسبت به سایر رقبای خود از جمله وبسایت پنل (Website Panel) دارای ویژگی های متمایزکننده زیادی می باشد در نتیجه استفاده از کنترل پنل پلسک یکی از اموری است که به منظور افزایش اطمینان شما از امنیت سرور، امکانات هاست، به روز بودن و معتبر بودن کنترل پنل در سطح استاندارد های جهانی و... می باشد. علاوه بر این استفاده از امکانات و خدمات اضافی هاست ویندوز مانند افزودن دامنه اضافه، تعداد ساب دامین، اکانت ایمیل و... در زمان نگارش این متن برای تمام کاربران هاست ویندوز نامحدود می باشد.

به منظور مشاهده پلن ها، تعرفه ها و سفارش هاست ویندوز پلسک می توانید بر روی لینک زیر کلیک فرماید و همچنین در صورتی که نیاز به راهنمایی در زمینه هاست ویندوز مورد نظر خود دارید می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی از مشاوره رایگان کارشناسان Server.ir بهره مند گردید:

config