شرکت ایده پردازان در زمستان سال 1388 با مدیریتی جوان و مبتکر کار خود را بر پایه اجرا و پیاده سازی بزرگترین و قدرتمندترین سامانه ارسال پیام کوتاه در فضای مجازی ایران آغاز کرد و پس از ماه ها تلاش بی وقفه کارشناسان و مهیا کردن بستری مناسب جهت بکارگیری خلاقترین جوانان متخصص ایرانی توانست در خرداد ماه سال 1389 تارنمای www.IPElectronic.com را بطور رسمی افتتاح نماید و تمام فعالیت های حرفه ای خود را با این نام به بازار داخلی معرفی نماید. پس از سپری شدن زمان و پیشرفت غیر قابل توصیف ایده پردازان تارنمای پیامکی ایران به آدرس www.SMS.ir ، میزبان تارنمای ایران به آدرس www.SERVER.ir و تارنمای www.IPe.ir در مرکزیت این مجموعه عظیم با شعار ایده هایی برای تغییر رونمایی گردید. ایده پردازان وظیفه پشتیبانی و حفظ کیفیت ارائه خدمات توسط هولدینگ ها را دارد. امید است در راهی که گام نهاده ایم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمت گزاری به مردمان این دیار پارسی زبان سربلند باشیم.

افتخارات ما :

ایده پردازان افتخار دارد که از آغاز فعالیت خود توانسته است علاوه بر انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی خود، مشارکت در اجرا و برگزاری جشنواره، شرکت در همایشهای مختلف و همچنین حضور مستمر و چشمگیر در نمایشگاههای مختلف را در دستور کار خود قرار داده است. برخی از فعالیت ها و افتخارات مجموعه ایده پردازان به شرح ذیل است:

اسپانسر طلایی و مشارکت دربرگزاری مسابقات رباتیک کشوری ITCUP (ربات ها در شهر) با همکاری فرهنگسرای فناوری اطلاعات و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در مهرماه 1389

دریافت لوح تقدیر از مهندس خواجه پور (مشاورحقوقی و امورمجلس،وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات)

حضور چشمگیر در نمایشگاه الکامپ در سالهای 1389 ، 1390 ، 1391 ، 1392 ، 1393 ، 1394 ، 1395

اسپانسر طلایی مسابقات رباتیک دانشگاه پیام نور در اسفندماه 1389

برگزارکننده بخش جشنواره نمایشگاه فناوری ،نوآوری ،صنعت در شهریورماه 1390

دریافت تندیس پاسخگویی به مشتریان و رضایتمندی مصرف کننده در تیرماه 1391

دریافت لوح تقدیر از دکتر جمشید پژویان (رییس شورا و مرکز ملی رقابت)

دریافت تندیس بزرگان انرژی و فناوری کشور درتیرماه 1390

دریافت تندیس بزرگان رضایتمندی مشتری در دیماه 1390

دریافت تندیس پاسخگویی به مشتریان و رضایتمندی مصرف کننده در تیرماه 1391

دریافت iso9001:2008 در مدیریت کیفیت در دی ماه 1391

گواهینامه ها و تقدیرنامه ها

به کسب و کار خودت همین حالا رونق بده