021-2853

ایده پردازان

Ideh Pardazan

شرکت ایده پردازان الکترونیک در زمستان سال 1388 با مدیریتی جوان و مبتکر کار خود را بر پایه اجرا و پیاده سازی بزرگترین و قدرتمندترین سامانه ارسال پیام کوتاه در فضای مجازی ایران آغاز کرد و پس از ماه ها تلاش بی وقفه کارشناسان و مهیا کردن بستری مناسب جهت بکارگیری خلاقترین جوانان متخصص ایرانی توانست در خرداد ماه سال 1389 تارنمای www.IPElectronic.com را بطور رسمی افتتاح نماید و تمام فعالیت های حرفه ای خود را با این نام به بازار داخلی معرفی نماید. پس از سپری شدن زمان و پیشرفت غیر قابل توصیف ایده پردازان تارنمای پیامکی ایران به آدرس www.SMS.ir ، مدیریت تارنمای ایران به آدرس www.CMS.ir ، میزبان تارنمای ایران به آدرس www.SERVER.ir و تارنمای www.IPe.ir در مرکزیت این مجموعه عظیم با شعار ایده هایی برای تغییر رونمایی گردید. ایده پردازان وظیفه پشتیبانی و حفظ کیفیت ارائه خدمات توسط هولدینگ ها را دارد. امید است در راهی که گام نهاده ایم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمت گزاری به مردمان این دیار پارسی زبان سربلند باشیم.

افتخارات ما

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

ایده پردازان افتخار دارد که از آغاز فعالیت خود توانسته است علاوه بر انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی خود، مشارکت در اجرا و برگزاری جشنواره، شرکت در همایشهای مختلف و همچنین حضور مستمر و چشمگیر در نمایشگاههای مختلف را در دستور کار خود قرار داده است.

برخی از فعالیت ها و افتخارات مجموعه ایده پردازان به شرح ذیل است:

اسپانسر طلایی و مشارکت دربرگزاری مسابقات رباتیک کشوری ITCUP (ربات ها در شهر) با همکاری فرهنگسرای فناوری اطلاعات و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در مهرماه 1389

اسپانسر طلایی مسابقات رباتیک دانشگاه پیام نور در اسفندماه 1389

دریافت تندیس بزرگان انرژی و فناوری کشور درتیرماه 1390

برگزارکننده بخش جشنواره نمایشگاه فناوری ،نوآوری ،صنعت در شهریورماه 1390

دریافت تندیس بزرگان رضایتمندی مشتری در دیماه 1390

دریافت تندیس نوآوری در تولید و خدمات در تیرماه 1391

دریافت تندیس پاسخگویی به مشتریان و رضایتمندی مصرف کننده در تیرماه 1391

دریافت لوح تقدیر از مهندس خواجه پور (مشاورحقوقی و امورمجلس،وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات)

دریافت لوح تقدیر از دکتر جمشید پژویان (رییس شورا و مرکز ملی رقابت)

دریافت iso9001:2008 در مدیریت کیفیت در دی ماه 1391

حضور چشمگیر در نمایشگاه الکامپ در سالهای 1389 ، 1390 ، 1391 ، 1392

مشتریان ما

2015-07-08_thumbiau-logo.jpg
56.jpg
635553710823942500logo-black-min.png
78.jpg
79.jpg
8gpedhk9.jpg
8va8zfjg.jpg
Asdf.PNG
Daneshjuyar.com.png
Hirtat-Ertebat.png
Iran-Timer.png
Ivahid.com.png
PayPax.png
QMERY.png
Tehran-Game-Convention.png
ToseeMashin.png
dariaii.jpg
gozaresh.JPG
miralavi.png
ovanpuya.JPG
pazhuheshkade.jpg
sanaat.JPG
tck.JPG

گواهینامه بین المللی ISO

شرکت ایده پردازان الکترونیک مفتخر به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 از موسسه بین المللی TUV آلمان گردیده است ، جهت اطمینان از صحت این گواهینامه به آدرس سایت TUV و لینک زیر مراجعه نمایید Reference Number را در بخش مربوطه طبق تصویر روبرو وارد نمایید .

جهت اطمینان از صحت این گواهینامه به آدرس سایت TUV یا لینک https://www.TUVinternational.eu/BrowseClients.aspx مراجعه نمایید و Reference Number: 4753863 را در بخش مربوطه وارد نمایید .

وجه تمایز

نصب رایگان
راه اندازی و نصب اولیه رایگان
ضمانت بی قید و شرط بازگشت پول تا 7 روز
ضمانت بی قید و شرط بازگشت پول تا 7 روز
پشتیبانی حرفه ای
نیاز به برطرف نمودن مشکلات یک کاربر یکی از اصول مهم در هر شغلی می باشد.یکی از اصول مهم شرکت ایده پردازان، ارائه پشتیبانی حرفه ای به مشتریان می باشد. میزبان تارنمای ایران مفتخر است با خدمت رسانی مداوم در یاری کاربران عزیز خود باشد. ما با ارائه پشتیبانی از طریق تلفن ویژه 0212853 و یا از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین موجود در سایت و یا از طریق سیستم تیکتینگ از قسمت ناحیه کاربری و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آماده پشتیبانی به مشتریان خود می باشیم.
امنیت سایت

امنیت سایت

یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش امنیت یک وب‌سایت رعایت موارد امنیتی توسط مالک ، طراح و استفاده‌کننده سایت می‌باشد. میزبان تارنمای ایران با به کارگیری روش های موثر جهت بالا بردن امنیت سایت، سایتی مطمئن در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. كاربران در ابتداي ورود به سايت اعتبارسنجي مي شوند و پس از ورود به سايت جهت دسترسي به بخشهاي مختلف با توجه به سطح دسترسي كه دارند هدايت ميگردند. تدابير اتخاذ شده در طراحي سايت براي جلوگيري از هرگونه دسترسي غيرمجاز كه ممكن است منجر به دستكاري، خرابكاري يا سرقت اطلاعات شود؛ در سه دسته زير قرار ميگيرند:

• تدابيري جهت جلوگيري از ورود خرابكاران به بانكهاي اطلاعاتي و پنلهاي مديريتي يا تلاش براي بدست آوردن گذرواژه

• تدابيري جهت جلوگيري براي تزريق دستور به كارگزار بانك اطلاعاتي

• تدابيري جهت جلوگيري از سرقت اطلاعات در هنگام نقل و انتقال در شبكه

صداقت با کاربر
یزبان تارنمای ایران با کادری مجرب و استثنایی، صداقت با مشتری را سرلوحه ی کار خود قرار داده است و تلاش آن را دارد که با صداقت کامل با مشتریان خود رفتار کند. این امر مهمترین خواسته یک فرد برای شروع یک رابطه کاری خوب و عالی می باشد و ما قصد آن را داریم که این امر مهم را بر خلاف خیلی از همکاران خود جامه عمل بپوشانیم تا بتوانیم مهمترین گزینه ی کسب و کار خوب که رضایت مشتری می باشد را به دست آوریم.
انتقال سایت
انتقال رایگان سایت از هاستینگ قبلی به هاستینگ میزبان تارنمایِ ایران (در صورت امکان)
config