مجموعه Server.ir

اواخر سال 1392 هجری شمسی بود که تحقیق و توسعه در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب را آغاز کردیم. در باور ما کسب و کارهایی که به هدف نهایی سود اقتصادی شکل می گیرند، در بلندمدت به آن دست پیدا نمی کنند اما کسب و کارهایی که با هدف حل یک دغدغه یا ایجاد یک ارزش افزوده فعالیت می کنند علاوه بر ماندگاری و موفقیت به نتیجه سود اقتصادی نیز دست پیدا می کنند. سودای چشیدن لذت حل یکی از دغدغه های خدمات تحت وب شما را در ذهن می پروراندیم.

ایده پردازان

Server.ir فعالیت رسمی خود را در حوزه میزبانی وب، در اردیبهشت ماه سال 1393 و پس از قریب به 4 ماه تحلیل بازار بین المللی و تحقیق در بازار داخلی این کسب و کار، به عنوان یک بخش تخصصی و مستقل از سایر فعالیت های شرکت ایده پردازان آغاز نمود. در ابتدا با مسیری پر چالش و اهداف بزرگی مواجه بودیم. از خدمات بنیادین ثبت دامنه و هاست اشتراکی آغاز کردیم. پس از آن نمایندگی فروش در زمینه های میزبانی ارائه نمودیم و در ادامه خدمات سرور مجازی و اختصاصی را در بستر سیستم‌عامل‌های لینوکس و ویندوز در سطح ملی و بین المللی به طیف خدمات میزبانی خود اضافه کردیم.
ارزش های صداقت و شفافیت، ایجاد ساختار یکپارچه، اتوماسیون فرآیند ها و بسیاری موارد دیگر را سال ها تمرین کردیم و می کنیم. در هر مرحله از توسعه علاوه بر رونمایی از خدمات جدید و حفظ کیفیت خدمات قبلی، به توسعه و ایجاد ارزش افزوده های منحصر به فرد می پردازیم. تمرین پرتلاشی از تیم سازی را در پیش گرفتیم. تیمی که تخصص گرایی دارد و خط فکری و اجرایی خود را از الگوهای موفق جهانی سرمشق می گیرد اما با نیازهای ملی بازار ایران بومی سازی می کند. دوران کودکی و نوجوانی سازمانی را گذراندیم و به لطف خداوند جزو اندک استارتاپ هایی بودیم که به کسب و کار تجاری تبدیل می شوند.
در ادامه، در راستای گسترش و ارتقا سطح کیفی خدمات اقدام به ثبت شرکت تدبیرپردازان ایده‌های ابری نمودیم. امروز سازمانی مستقل و متخصص هستیم که نه تنها تخصص فقط بخشی از دستاورد سالها فعالیت و تجربه های او می باشد، بلکه سرمایه ای گرانبها حاکی از لذت سال ها دغدغه رفع نیازها و نگرانی های شما مخاطبین عزیز را از آن خود کرده است و این سرمایه، افتخار میزبانی هزاران وبسایت و نرم افزار تحت وب در نام ها و کاربری های مختلف است. این تازه آغاز مسیر ما است...